Skocz do zawartości
Arczi

Używana Toshiba Satellite L675-10R za 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich, wciąż szukam dla siebie używanego laptopta mniej więcej do kwoty z tematu i znalazłem kolejną aukcję która mnie zainteresowała.
 
Stażu laptopa nie znam, jednak sprzedawca twierdzi że stan bdb i mało używany. Chce za niego 1100zł i o to specyfikacja:
 
TOSHIBA SATELLITE L675-10R
 
Procesor:Intel i3 Processor 
Pamięć : 4096 MB RAM
Dysk Twardy: 500GB
Matryca 17,3 cala 1600x900
napęd DVDRW
Karta Audio: zintegrowana
Karta Video:ATI RADEON HD5650
Karta WI-FI
porty USB-2szt
HDMI
KAMERA
CZYTNIK KART
WINDOWS 7
 
Zaznaczam że wymogiem jest matryca 17 cali.
 
I tu moje pytanie - opłaca się go brać za taką kasę? Bo nie do końca jestem w aktualnych cenach.
 
Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego ma ci sluzyc, jak do gier to wiele udzwignie (zapewne tu sa 2 karty wiec graj na Radeonie, nie na tej drugiej czyli Intel HD), fajna cena jak na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałbym używki pdo gry za 1 tyś zł bo to mia sie zcelem,raz że szybko go zakatujesz i zacznie sie grzać przez co bedziesz musiał serwisowac i ponosic koszty,a dwa że też konfiguracja rewelacyjna pdo gry nie jest. Bardziej poszukałbym stacjonarki i lepiej na tym wyjdziesz. Możesz też dołożyć te kilkaset zł i kupić nowy z  gwarancja co ma większy sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak kupuję używane laptopy to sprawdzam, jak wygląda chłodzenie, jak jest potrzeba to porządnie przedmuchuję wiatrak i wymieniam pasty termoprzewodzące, jak dobra pasta to się nie grzeje tak mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...