Skocz do zawartości
kon58

regulator wentylatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zlozonego kompa (w sklepie mi skladali) w obudowie aero cool  x predator x3 evil i mam maly problem, poniweaż nie moge dojsc konca jak podlaczyc wentylatory ktore sa oryginalnie w obudowie do tych 2 regulatorow obrotow. Podlaczylem jaK narazie bez tego, ale jak sa relulatory to chce je uzyć. Są ta  jakies kable A1 A2 A3  oraz B1 B2 B3

 

Z gory dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aerocool.com.tw/images/case/PGS-B/X3_eb/X3-manual-out.jpg

 

Pod A1 A2 A3 możesz podłączyć trzy wentylatory, które będą regulowane pokrętłem A, pod B1 B2 B3 trzy wentylatory, które będzie regulować pokrętło B.

 

Aby wszystko działało, musisz podłączyć kontroler do zasilacza - Power Supply na zdjęciu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawet te 2 wtyczki 2 pinowe sa rozne tzn. w jednej kabelki czerwony i czarny sa po jednej streonie a w drugiej etyczce czerwony i zolty sa po przeciwnej sttronie wiec jak to jest. A czy te 2 wentylatory moga byc ze soba polaczone i potem tylko jedna wtyczka zasilania molex ??

Edytowane przez kon58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz obie, nic nie wybuchnie. 

rozumiem ze to tyczy sie wentylatorow, a co z tymi 2 pinowymi wtyczkami co piosalem wyzej ??czemu sa rozne, ze kable  sa po jednej stronie a w 2 po drugiej stronie.

A wogule to ktory kabel jest odopwiedailny za te 2 paski podswietleniowe na pomaranczowo i ten napis bialy XPREDATOR X3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że podłączenie wentylatorów do pasujących wtyczek regulatora nie nastręczy ci problemów.

 

Daj zdjęcie tych wtyczek, którymi masz problemy?

Pisałem wyżej, podłącz obie, nic nie wybuchnie. Wszystko co ma zacznie się świecić, kręcić. Chcesz wiedzieć, która wtyczka jest do czego, odłącz potem jedną i obserwuj co zgasło/zatrzymało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...