Skocz do zawartości
ath

The Crew - następca serii Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz ktora w tej grze mnie mega pozytywnie zaskoczyla to FFB, czyli dobra informacja dla posiadaczy kierownic.. co ciekawe wypada lepiej niz w kilku "sim'ach" ktore mialem okazje ostatnio obczaic.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownujac beta1 i beta2, nie stwierdzam zadnych znaczacych roznic. Zadne krzaki nie straszne dla naszego pojazdu, sportowa bryka nadal doskonale nadaje sie do jazdy terenowej. Sluzby porzadkowe jak jezdzily w kolko bez celu, tak nadal jezdza (chyba z pol godziny jechalem za wozem strazackim) no i brak policji. Dla mnie poprostu jazda bo olbrzymim terenie bez wiekszego sensu - takie "Day Z" za kolkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zmienić ograniczenie FPS z 30 na 60 to:

Musicie znaleźć plik PCScalability.xml, a następnie podać liczbę klatek na sekundę, które mają zostać wyświetlane podczas zabawy. Maksymalna wartość to 60.

Beta The Crew na PC zablokowana na 30 klatkach na sekundę

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mmo-rpg: samochody wraz ze wzrostem swojego (swojego, nie gracza!) poziomu lepiej się prowadzą... 8O

 

To bardziej zasługa lepszych części i skilli teamu. ;>

Wbiłem max lvl w becie czyli 10 i chcę więcej. :D Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie, brakowało mi takiej gierki.

Ktoś z forum planuje grać po premierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej zasługa lepszych części i skilli teamu. ;>

Wbiłem max lvl w becie czyli 10 i chcę więcej. :D Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie, brakowało mi takiej gierki.

Ktoś z forum planuje grać po premierze ?

 

Tak, ja. Jak na steamie gra będzie za 5ojro. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej zasługa lepszych części i skilli teamu. ;>

Wbiłem max lvl w becie czyli 10 i chcę więcej. :D Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie, brakowało mi takiej gierki.

Ktoś z forum planuje grać po premierze ?

 

Zaraz po premierze to raczej nie, ale jak stanieje tak do 50-60zł to dam znać :>

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej zasługa lepszych części i skilli teamu. ;>

Wbiłem max lvl w becie czyli 10 i chcę więcej. :D Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie, brakowało mi takiej gierki.

Ktoś z forum planuje grać po premierze ?

Tylko wiesz, handling samochodu poprawia się po ulepszeniu dolotu, czy wtrysków. :lol:

 

Jeżeli Crew zdąży wyjść wyraźnie szybciej niż GTA V to będę grać od premiery - jeżeli nie to zobaczymy, ale raczej się wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem betę i pykam, pykam i nie wiem o co chodzi :P

 

Jeżdżę jak idiota i nie wiem, do kąd mam jechać.

 

Może mnie ktoś bardzo krótko oświecić ?

 

Tu  jestem:

 

Dzięki i sorry za styl jazdy, ale jestem niedzielnym kierowcą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta u mnie też się pojawiły jakieś freezy jakby się komp zawiesił i po chwili odwieszał. Po co oni blokowali na 30fps, przecież to nie konsola.. robią porty i nawet porządnie nie dostosują gry pod PC. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie na 60fps zadnych negatywnych efektow nie ma, z tym ze ja gram na archaicznym 5:4 co daje mi 1280x1024 :D

 

Model jazdy ujdzie, chociaz wprowadzic auto w drift i je utrzymac oraz wyprowadzic z niego to szansa jak trafic 6ke w lotka :|

Nie powiem czasem fajnie sie zachowuje auto, np. jak zlapiemy osniezone pobocze to momentalnie obraca auto co jest na + dla mnie. Na codzien jezdze RWD i wiem jak sie zachowuje :)

 

Ustawieniami pada sie nie bawilem jeszcze, moze zaraz spojrze. Jak poprawia model jazdy to moze pogram po premierze, ale raczej nie poprawia do listopada. Poza tym listopad jest tak obsadzony nowinkami, ze ta gra raczej zginie w tlumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na steam pojawił się preorder gold edition za 64,99 €. Znalazl ktos moze gdzie mozna preorderowac tą gre z kluczem do steam nie uplay za złotówki ? Chodzi o to, że wersje gold na uplay można dostać za 170zł - nigdzie nie mogę znaleźć preodera na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz świadomość, że kupując tą grę na steam i tak dalej musisz używać aplikacji uplay ? Preordera z kluczem steam nie znajdziesz, ponieważ takowe nie są dystrybuowane, jedyne miejsce gdzie możesz kupić wersję steam to http://store.steampowered.com/.

Poza tym, że srogo przepłacisz i będziesz miał dodaną grę do listy na steamie to i tak cały proces logowania, ściągania patchy i grania będzie się odbywał przez uplay'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...