Skocz do zawartości
ath

The Crew - następca serii Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

pokręcone :mur: . Chodzi o to, że jak widzę uplay to dostaje białej gorączki :P, ale skoro sytuacja wyglada tak, a nie inaczej trzeba bedzie sie przyzwyczaic :ph34r: . Ewentualnie pozostaje czekac, chociaz przypuszczam, ze wersja gold zniknie wraz z wypuszczeniem gry - czy sie mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie X360 i graniu w Forze Horizon, The Crew wygląda bardzo biednie. No ok ma większy świat i lepszą grafikę ale w FH gra się przyjemniej.

 

Nie porównuj <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a do twarożku. Forza to marka sama w sobie - The Crew po wersji Gold otrzyma właściwy brand. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bety nie testowaałem, ale postanowiłem zrobic użytek z klucza dodanego do grafiki Gigabyte i wybrałem The Crew. Nawet przyjemnie się gra. Na pewno lepiej niż ostatnie NFS. Nawet z capem 30fps i vsyc jest nieżle. Skorzystałem z DSR i ustawiłem jakies 27xx na iles tam. Razem z fxxa i detalami ultra trzyma te 60fps. Kilka charakterystycznych lokalizacji jest oczywiście ale spodziewałem się większej mapy. Z Detroit do Miami pokazało mi 58km... I gdzie sie podziały do osiemnastokołowce?   Na razie 2h23m kampanii solo. Raz rozłączyło serwery i wywaliło z gry. Co się stało z lusterkami? W becie też były nieaktywne? FOV przy widoku z wnętrza tez niewielki, opcja odpowiedzialna za ten parametr nieaktywna. Może coś poprawią, jest kilka fajnych klasyków no i w końcu dali golfa VII:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem kilka recenzji na Metascore i kilka minusów się powtarza.

słaba grafika- według mnie jest ok, nie ma co wymagać od MMO bóg wie jakiej grafiki
słabo wykorzystany otwarty świat - nie wypowiem się bo w becie był tylko kawałek kampanii
brak możliwości gry offline
żałosna kampania single

 

Dziwne że nie ma jeszcze żadnej recenzji z branży.

Edytowane przez scratix
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w becie, jest ok w trybie hardcore ale nie spodziewaj się jakichś symulacyjnych naleciałości. Jeździło mi się lepiej niż chociażby TDU2. Porównał bym to trochę do PGR które ogrywam teraz na X360.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś już na kierownicy? Jest wlg jakaś radocha czy jest to typowa arcadowa scigałka?

Gra się przyjemnie. Jak Ci arcade w TDU pasowało, to arcade w Crew Cię nie odrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scratix

trudno o recenzje gry w dzien po jej premierze i skupiajacej sie w 99% na rozgrywce online. Nie da sie ot tak ocenic i doznac wszystkeigo co gra nam oferuje.

 

Testowalem bete i jezdzilo sie ok na hardcorze, smigalem padem od X360. Jedyne co mnie denerwowalo to niemoznosc driftingu, no poprostu nie moglem driftowac tak jak chcialem :| Mam nadzieje, ze to troche poprawili.

 

Ja wlasnie sciagam, takze z kuponu wiec w weekend potestuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji Gold mogę kupić obecnie 48 samochodów (w tym 2 z wraków 2 wersje street edition z wersji limited), co daje 44 unikalne modele z rzeczywistości. Dodatkowo 12 się pojawi w season pack. Czekam na Corvette C2 w marcu, którą uwielbiam od czasów Test Drive 2 i Street Rod na amidze.

Ukończyłem fabułę gry (taka sobie) a teraz kolekcjonuje samochody do freerunów i misji typu faction po 2,5-4h. Gra świetna na długie zimowe wieczory, takie połączenie NFS Underground i TDU. Wg mnie najładniejsze są bagna niedaleko Nowego Orleanu oraz miasta Miami, Nowy Jork, Chicago (ma się wrażenie deja vu po Watch Dogs :) ) i San Francisco. Dość ładne są też niektóre lokalizacje off-roadowe. Z samochodów - klasyki Mustang i Chevy Impala robią wrażenie. Ciekawe są też nietypowe kombinacje jak np Ruf 3400K jako klasa raid oraz Hummer H1 jako klasa performance :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde po gameplajach jakoś mi ta gra nie podchodzi. Zastanawiam się jednak czy nie odkurzyć DFGT i dać jej szanse (mam kod od NV)

Niby na YT widzę że ludzie w to grają na kierownicy. Ktoś się bawił? Jakieś odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica moim skromnym zdaniem nie nada się, chyba że do casualowego krążenia po mapie. Trzeba pamiętać że tej grze zdecydowanie bliżej do arcade niż symulatora. Aktualnie śmigam na padzie od xboxa, asysta ustawiona na sport (na hardcorze palenie gumy przy ponad 200kmph na 6 biegu wtf!) i jest ok. Misja frakcji trochę denerwuje sztuczna inteligencja, PVP do czasu jak ktoś nie włączy kolizji jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 klucze do bety Wild Run:

N9QNE8AXZDAX
L6D1BB6V4NXC
J7INHNN32GCC

Aktywować należy na stronie http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-GB/wild-run/register.aspx?ncid=313-3168-5199--2-eml-31-29-NLTR_Beta_2-Register_Beta_2-1-1-8-1015

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejne 3;

HM97QK6U6UQW 
FL7QQVBQXHGX 
DJMX4AINGHAD 

 

FL7QQVBQXHGX wykorzystany

 

EDIT: dramat.

 

Na sprzęcie z podpisu nie trzyma 60 FPSów a nie wygląda jakoś specjalnie dobrze. Fizyki w tej grze nie ma żadnej. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest średnia, a model jazdy... Nie czuć kontaktu z podłożem (tak samo się jedzie po asfalcie czy trawie), a pędząc z dużą prędkością przy wejściu w zakręt zaczyna telepać bezładnie kierownicą na boki. Ot taki symulator poduszkowca albo windy.

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w humble bundle za 15$, warto się szarpnąć czy szkoda kasy? W komplecie są też inne gry, którymi jestem zainteresowany, ale zastanawiam się czy nie pozostać przy wersji za 5$ i odpuścić sobie Crew.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w humble bundle za 15$, warto się szarpnąć czy szkoda kasy? W komplecie są też inne gry, którymi jestem zainteresowany, ale zastanawiam się czy nie pozostać przy wersji za 5$ i odpuścić sobie Crew.

 

Grałem tylko w bete i dla mnie gra była kompletną porażką :/ Pooglądaj gameplaye na youtubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w humble bundle za 15$, warto się szarpnąć czy szkoda kasy? W komplecie są też inne gry, którymi jestem zainteresowany, ale zastanawiam się czy nie pozostać przy wersji za 5$ i odpuścić sobie Crew.

Moje zdanie nie będzie różnic się od innych i nie polecam inwestowanie w ten tytuł. Jeśli jednak masz wątpliwości to na Uplay możesz pograć w demko. ;)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...