Skocz do zawartości
Caleb

Mobilna wersja PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie temat o mobilnym forum, ale nie widziałem takowego odpowiednika, w razie czego proszę o przeniesienie.

 

Jest w wersji mobilnej forum rzecz, która moim zdaniem utrudnia bardzo przeglądanie sporych tematów. Chodzi mi o to, że po wejściu w temat, są guziki poprzednia i następna strona i nic poza tym. Nie ma opcji przeskoczenia do X strony, często pożądanej pierwszej lub ostatniej, ani nawet napisane na jakiej stronie się znajdujemy. Skutkuje to tym, że wchodząc w temat, który ma 50, 100 czy 300 stron, nie mogę się rozeznać gdzie jestem, ani nie mam możliwości szybkiego przeskoczenia do ostatniej czy pierwszej strony w zależności gdzie mnie wrzuci (a wbrew pozorom nieraz nie wrzuca mnie ani na pierwszą ani na ostatnią, bo guziki poprzednia i następna są aktywne).

post-164893-0-38923000-1397852774_thumb.png

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mobilnej wersji portalu musicie dostosować wykresy słupkowe - 720p na Operze i trzeba paluchem przewijać bo się nie mieszczą [;

 

A weź łaskawie przeczytaj newsa o stronie mobilnej. ;]

One są tak zrobione, bo tak muszą być. Takie rozwiązanie jest najprostsze, nie rozwala wykresów i działa wszędzie. 

Poza tym wykresy mają 660px, więc to Twoje 720p to masz na papierze i na pulpicie. Przeglądarka zgłasza się z 360px na szerokość w układzie pionowym i stąd paski przewijania. ;]

Były próby ze skalowaniem ich po załadowaniu do szerokości ekranu oraz generowaniem do CANVAS, Niestety część urządzeń mobilnych jest jeszcze zbyt ułomna na takie operacje i skutki miejscami były opłakane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

1. Jak można dopuścić do tego że pasek (ten wysuwany) nie ma możliwości powrotu po przeczytaniu artykułu! Okej jak ma 1 stronę ale jak ma 20 to tylko ładowanie jeszcze raz strony tz. Wpisywanie jeszcze raz purepc (choć w moim przypadku tylko "p" i ok)

2. Moim zdaniem ten szary pasek powinien być "przyklejony" tz. kiedy oglądamy stronę cały czas jest "z nami"

Edytowane przez Nezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz jaśniej? Chodzi Ci o archaiczne 'Wstecz"? Do głównej strony PPC można przejść klikając w logo na górze strony.

2. Górny czy dolny? Pomysł raczej odpada, bo na małych ekranach oraz w układzie poziomym zajmowałby zbyt dużo miejsca (szczególnie jeśli mowa o dolnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...