Skocz do zawartości
manjakkk

Drobna modernizacja - 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przymierzam się do zrobienia małego upgrade mojego kompa. Pod uwagę biorę wymianę jedynie karty graficznej. Nowy sprzęt kupuję dopiero pod koniec roku, a teraz przydała by się jakaś dodatkowa moc. Budżet to 400zł, nie więcej :)

 

Więc tak wygląda specyfikacja mojego komputera:

 

Procesor: QuadCore AMD Phenom II X4 B50, 3418 MHz (Tak wygląda po podkręceniu z X2 3100MHz)

Grafika: ATI Radeon HD 5770 512mb

Płyta główna: MSI 770-C45 (MS-7599)

Zasilacz: be quiet! 530W

Edytowane przez manjakkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wezmę pod uwagę Radeona HD7770, 7790 wychodzi poza budżet. Zapomniałem dodać, że używki też wchodzą w grę. Jaką najmocniejszą kartę za te 400zł mogę kupić, tak, żeby nie ograniczał jej procesor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podaliście to albo używka MSI GTX 560 Ti lub nówka Gigabyte Radeon R7 260X. Cenowo podobne do  HD7770, ale bardziej wydajne. Tylko teraz muszę wybrać czy chcę gwarancję, czy trochę większą moc. 

 

@Mimaaacz, mam limit reputów. Musisz poczekać do jutra :D

 

Poczytałem forum i raczej wezmę GTX 560. Dzięki za pomoc chłopaki :)

Edytowane przez manjakkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo prawdopodobnie będę miał możliwość zamiany mojego HD5770 na HD7790. Jeżeli się uda to go wezmę. Tylko mam jedno pytanie. Czy mój obecny model jest wart te 150 - 180 zł?

Edytowane przez manjakkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...