Skocz do zawartości
sammy69

Ultra tani zastaw itx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem takie coś na przecenie jakiś czas temu

Antec ISK110 M-ITX

i tak się zbieram do składania powoli. Ma bardzo mały zasilacz i nie bardzo wiem co by tam wsadzić. Myślałem nad amd am1 bo ma 25w poboru, znalazłem płyty na morele za 130 zł tylko procesorów nigdzie nie ma.

Wiecie gdzie znajdę tanio jakiś procek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być tanio czy wydajnie? Musisz się określić, bo do tego Anteca możesz włożyć zarówno coś na AM1 jak i Core i3/i5 z odpowiednią płytą.

Opcja pośrednia to np. Pentium, takie zestawienie jak podałem w szóstym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już w jednym kompie g3420 i jest świetny pod multimedia, ale płyta itx kosztuje 2x tyle co pod am1, podobnie z fm2. Z tego co sam wyszukałem to am1 płyta za 130 zł jest najtańsza tylko procesorów nie mogę znaleźć. Nie chce wydać dużo kasy do kompa z którym nie wiem co jeszcze zrobie.


Dobra znalazłem coś

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-477258-PROCESOR-AMD-Athlon-5350-2-05-GHz-BOX-FS1B-25W-.html

i wypada to tak:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/amd-athlon-5350/strona/22031.html

chyba się opłaca, łączny koszt 330 zł


płyta itx + proc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza płyta AM1 jest za 126zł, ale już za 137 masz ASUSA AM1I-A z obsluga USB 3.0.
Od 119 kupisz 2 rdzeniowego Semprona pod AM1, ale myślę że warto dopłacić do Athlona 5150 z uwagi chociażby na 4 rdzenie.
W sumie wychodzi 300zł, pozostaje jeszcze kwestia pamięci.

A czy to jest wystarczające -  nie określiłeś do czego chcesz wykorzystywać komputer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp bedzie napewno tylko pod multimedia, mam luzem 4gb ramu kingstona 1,600 , dysk z lapka 160 gb no i budę. Chce coś tam wsadzić ale nie znowu najtańszy crap. Ten asus i 3550 do mnie przemawia. Ciekawi mnie tylko jeszcze czy chłodzenie boxowe się zmieści i czy będzie ciche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...