Skocz do zawartości
Hafun

Problem z Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukałem już w internecie i natknąłem się na może 2 wątki dot. problemów z myszkami Razer Deathadder. Mam swoją 3500 i mam z nią kłopot. Jak ją kupiłem działała poprawnie. Dopiero wczoraj zaczęła ona przerywać. Było słychać dźwięk, że się podłącza odłącza. Ale trwało to jakieś 30s i się uspakajało. Dzisiaj natomiast mysz "zdechła". Pisze, że urządzenie nie zostało rozpoznane i się nie świeci. Próbowałem na innym PC, ale sytuacja jest taka sama. 

Gwarancji już nie ma, więc interesują mnie wszystkie możliwości. 

 

MI się wydaję, że chodzi tutaj o kabel, ale mogę się mylić, więc proszę o rady.

Pozdrawiam, Mikołaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli mysz masz po gwarancji to w zasadzie teraz będzie u Ciebie w celach ozdobnych. Razer nie posiada serwisu w Polsce dlatego każdy ich produkt w wypadku zepsucia jest wymieniany na nowy jeśli posiadasz gwarancję. Ja mam razer orochi ktora zepsula sie zaraz po uplywie gwarancji i lezy sobie grzecznie bo ma padniety laser ;) niestety mysz musisz kupic nowa. Taki juz urok Razera.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi cokolwiek poradzic.jesli pasowal ci deathadder to zakup jego nowa wersje ale z rozszerzona gwarancja na agito na przyklad. Wtedy masz 5 lat spokoju. Kupowalem ostatnio Razera BlackWidow i tak wlasnie zrobilem. Teraz o brak gwarancji sie nie martwie :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hafun

A Logitecha nie rozważasz ?   http://mediaarena.pl/pl/p/Logitech-G300-Gaming/323

Hmmm... Ze względów czysto estetycznych nie. Nie podobają mi się one w żadnym stopniu, oraz wydają mi się nie wygodne. Widziałem je w sklepie u mnie w mieście, i nie byłem nimi zadowolony.

 

Zależy ile chcesz wydać na myszkę... ? 

Chciałem wydać mniej więcej tyle samo.

 

Ciezko mi cokolwiek poradzic.jesli pasowal ci deathadder to zakup jego nowa wersje ale z rozszerzona gwarancja na agito na przyklad. Wtedy masz 5 lat spokoju. Kupowalem ostatnio Razera BlackWidow i tak wlasnie zrobilem. Teraz o brak gwarancji sie nie martwie :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Jak nie możesz to szkoda, ale ja mam teraz wam coś do doradzenia :3

 

 

Dałem myszkę znajomemu, który się "zna" na takich rzeczach. Rozkręcił ją i okazało się, ze jakimś cudem kable się poodrywały! Załączam zdjęcia i jak już nie macie gwarancji to oddajcie myszkę do punktu gdzie naprawiają np. telefony. Dlaczego? Bo mają małe lutownice, którymi wam to pospawają ;3

 

http://imgur.com/a/DrWOj#0

 

Przestrzegam was przed zakupem nowej właśnie z takiego błahego powodu.

 

Pozdrawiam, Hafun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fakt ze moja poprzednia orochi swieci, na kablu jak i na bateriach ale kursorem za nic nie da sie ruszyc, male lutownice nie pomogą :p a szkoda bo mysz byla rewelacyjna :) ciesze sie ze ci sie udalo;) pozdrawiam

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...