Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

148586693.jpg

 

 

Firma Activision uruchomiła stronę zwiastującą oficjalna zapowiedź nowej odsłony serii, która odbędzie się za dwa dni. Źródła serwisu Destructoid były jednak szybsze, dzięki czemu już dziś możemy obejrzeć pierwszy zwiastun futurystycznej strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare tworzonej przez zespół Sledgehammer Games.

 

 

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=84946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna tona skryptów, która pobije rekordy sprzedaży. Już pomału można się pogubić w "numeracji" tej serii. 

@Caleb jeśli mają cofać się do IIWW z zachowaniem stylu rozgrywki jaki serwują nam od ostatnich paru lat to chyba lepiej aby tego nie robili.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię serię i z pewnością nową część także zakupię. Zwłaszcza, że trailery wyglądają fajnie. Szkoda tylko, że kampanie są tak mało wymagające i tak krótkie. To jest chyba jedyny zarzut z mojej strony w stronę serii.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeszcze nie grał(a) a już wie że kupuje.

 

Właśnie dzięki takim zachowaniom

dostajemy coraz większy chłam.... bo producent wystarczy że przypnie Call Of Duty

do pudełka i już wszyscy kupują na ślepo.....

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A co roku dostajemy tą samą szmirę. Czytałem komentarze na temat gameplay'a i ponoć nie jest źle. Przypomina to nieco Crysisa czy Halo wg paru opinie  Ale wątpie by pozbyli sie podstawowych problemów nękających tą serię. Czyli skrypty i krótka kampania. Do tego zmiana klimatu na jakiś futurystyczny. Dla mnie to wciąż  sieka dla bezmózgich dzieciaków co rzucą sie na wszystko co ma Call Of Duty w tytule. Gra znów się sprzeda w milionach egzemplarzy.  Zarobią na nowego COD'a i tak w kółko. Nikt nic z tym nie zrobi. Takie prawa rynku. Wszedzie szuka sie łatwego zarobku.  

 

Co do Ghost to dla mnie był porażkowy.  Zwłaszcza te misje w kosmosie to już gruba przesada :lol:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna będzie kolejna część Żołnierzy kosmosu w produkcji Activision :)  CoD Robale Duchy War czy coś... Idealne powiązanie -future, gadgets, insects und eine skripten....viele skripten :rolleyes:

"Mamoo!!!! Maaaaamoo!!! Ma mu siu!

Co się synku stało?! To był sen, coś ci się śniło...ciiiii.....ciiiii

Skry....skry....sryyyyyyptyyyyy!!!! Nie goniły mnie!!! Nie szu....szukały!! Sta...stałem,stałem i nie mogłem iiiiść, a one wy...wy...wychodziły cały czas...aaaaaa!!!

Jezuuuu, Janie -mówiłam kup mu FEARa, a nie kolejnego CoDa....z tobą tak zawsze"

 

No nieco beka bez sensu, ja nie lubię skryptów i gotowych ustawek, gdzie tylko dołożyć palec na przycisk myszy i se leci. Ale innym się może podobać...może?

Podoba się i to bardzo, sprzedaje się na kopy lawinowo. Coś na zasadzie "ludzie żryjcie g....o, miliony much nie mogą się mylić".

 

Nie zmieniłbym produktu, który przynosi zyski -smutne to ale po co? Dla idei, która się spodoba albo nie? I co? Znowu zakup używanego Volvo zamiast nowego Astona czy jak? Dzieci na tańsze studia, bo tata miał marzenia, a te są niejadalne?

Chcemy nowości, chcemy ciekawej rozgrywki tylko komu to służy -mniejszości. Czego chcą masy już wiadomo -świecidełek, wybuchów, wydumanych nazw i frazesów(byli nazywani duchami, byli niewidzialni, najlepsi, najnosze technologie, cyberterroryzm...blebleble).

Ma być coraz nowocześniej, więcej ruchu i dynamiki bez logiki(te kicania po niewzruszonym rozpierduchą ruchu ulicznym to kuriozum bezsensu)

 

A ja bym chętnie zagrał grupą(czy sztuką) zwykłych żołnierzy mających na uwadze coś mniej niż wojna, więcej niż odsłużenie -np. cholernymi szabrownikami plątającymi się w jakies tam potyczki i mających dobro świata w d...e, a jedynie na uwadze własny interes.

Czy cichociemnymi operującymi czasem niezgodnie z konwencjami(a więc w mundurach wroga) podczas powstania w Warszawie i realizującymi misje nie do końca chlubne, bo służące przykładowo politycznym celom, a nie dobru ogólnie pojętemu

Może misje w Finlandii? Simo Hayha -ciekawy temat. W miejsce dużo mniej "utytułowanego" Zajcewa ;)

Nie podoba mi się brnięcie w kosmiczne dziwolągi, dla mnie to nuda. Moje bushido nie pozwala tracić na to czasu...

 

Ale gusta są różne i te oskryptowane widowiska, przypominające coraz bardzie gry typu "celowniczek", wciąż mają zwolenników, chyba ich nawet przybywa....

Cóż, taki los, taki dżos jak mawiają Chińczycy ^_^

 

BTW -pomysł użycia protetyków z szynami chirurgicznymi na głównych bohaterów uważam za nieco niesmaczny...

Edytowane przez miron72
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A co roku dostajemy tą samą szmirę. Czytałem komentarze na temat gameplay'a i ponoć nie jest źle. Przypomina to nieco Crysisa czy Halo wg paru opinie  Ale wątpie by pozbyli sie podstawowych problemów nękających tą serię. Czyli skrypty i krótka kampania. Do tego zmiana klimatu na jakiś futurystyczny. Dla mnie to wciąż  sieka dla bezmózgich dzieciaków co rzucą sie na wszystko co ma Call Of Duty w tytule. Gra znów się sprzeda w milionach egzemplarzy.  Zarobią na nowego COD'a i tak w kółko. Nikt nic z tym nie zrobi. Takie prawa rynku. Wszedzie szuka sie łatwego zarobku.  

 

Co do Ghost to dla mnie był porażkowy.  Zwłaszcza te misje w kosmosie to już gruba przesada :lol:

 A ja nawet chciałbym żeby wyszedł dobry Call of Duty .... niestety jakoś ostatnio straciłem na to nadzieję .... a to że grę kupuje tata synkowi bo Call Of Duty to już nawet sam producent wie i bardziej interesuje go zrobienie szumu koło gry niż robienie samej gry.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeszcze nie grał(a) a już wie że kupuje.

 

Właśnie w tym dziś problem. Gdyby można było (z legalnego punktu widzenia) zagrać a potem dopiero kupić to była by inna gadka, no i jakość gier. A tak nie ma możliwości zagrania a potem kupienia i jest jak jest. Ja mimo szczerych chęci, po legalu nie dałem rady przetestować. Steam Family Sharing w ogóle mi nie wyświetlił gry w bibliotece udostępnionej przez kumpla. Kumpla, który jest fanem serii, a powiedział mi, że to jest pierwszy CoD, którego wyłączył już po 15 minutach na multi  :lol: . To o czymś świadczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi....Ta historia powinna zaczynać się tak: "Nowe CoD stworzyło tym razem meksykańskie studio Torturro Sombrerro Tabsaco Juarez, znane dotychczas z wytwarzania popularnych, zwłaszcza w Finlandii i Szwecji, bojlerów CWU i podgrzewaczy wody, oraz sprzętu para medycznego. Tym śmiałym ruchem studio chce rozszerzyć swoje....Prezes firmy, znany Ufolog pochodzący z Bogoty.....stworzyć nową jakość jednocześnie promując nasze produkty....wsparcie wiernych jak arabska żona fanów.....jesteśmy zadowoleni, że udało połączyć się nam...." :rolleyes:

 

Nie grałem latami w multi CoD, tego nowego nawet nie mam jak(u kogo) obejrzeć. Hejt mnie zwabił do tematów i powiem, że oczom nie wierzę -jakby nie komentarze, podpisy i cała informacyjna otoczka to bym nie uwierzył, że to część serii. Nie to, że ostatnio błyszczeli ale już chyba się o sabotage ocierają.

Panowie z Acti -ktoś wam firmę od środka rozwala, no bo co innego tu ma miejsce? :lol:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jakieś chore wymagania odnośnie pamięci - 7GB RAM i 3GB VRAM wchłania na luzie. 

 

Spełniam wymagania ale niestety nie skorzystam z ich oferty, po materiałach z yt już byłem zmęczony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chcieliśmy postępu to oni go wymuszą -płacić się będzie więcej, pamięci na kablach przez adaptery będą jak winogrona zwisać, dyski 1 tera będą a'la pendrivy funkcjonować i co w zamian dostaniemy?

Setki botów na lokacji(z czego np. 60% we mgle), duże(bo długie hahaha) tekstury, przerwy na kawę(żeby się doczytały tekstury) i wymagania z kosmosu nijak przystające do działania i wizerunku gry. Plus tony hejtu od producentów i klakierów na portalach "nowe = zawsze lepsze". Bueee....

Ja tam patrzę na The Vanishing o Ethan Carter co zrobiono na starym, wydawałoby się wypierdzianym na amen, silniku siłami poniżej plutonu(o ile dobrze pamietam) i się zastanawiam -ile oni tego chcą na PC sprzedać w istocie, tego CoD nowego?

Skoro moi kumple, mole sieciowego grania w CoDy, Batty i inne twierdzą, że szkoda sobie tyłek zwracać, ktoś to udoił na próbę, pograli, wywalili i...życie toczy się dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...