Skocz do zawartości
ath

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

IGN – 9,1/10,
GameInformer – 9/10,
Hardcore Gamer – 4,5/5,
Gamespot – 8/10,
Destructoid – 8/10,
Giant Bomb – 4/5,
Joystiq – 4/5.

 

 

- Hardcore Gamer 90/100
- Game Informer 90/100
- Polygon 90/100
- GamesBeat 86/100
- GameStar 84/100
- Giant Bomb 80/100
- Games Radar 80/100
- Joystiq 80/100
- GameSpot 80/100
- Videogamer 80/100
- Eurogamer.de 80/100
- Metro 80/100

 

:-D

ale sie uśmiałem.

Edytowane przez dumpmuzgu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsprzecznie, bo gra jest denna i niczym, nie odbiega od CoD z ostatnich 4-5 lat. Propaganda tej marki jest przerażająca. 

 

Już widzę -Plusy w recenzji:

 

- Kevin Spacey 

 

Minusy w recenzji:

- Wszystko co nie jest Kevinem Spacey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie płynne przejście w rozprawianie o dorobku tego, moim zdaniem wyśmienitego, aktora może uratować wątek o CoD nadając mu godziwą objętość :)

Mnie korci upodlić temat niewzruszonych kierowców autobusów i innych aut podczas strzelaniny na autobahnie -celowo nie piszę autostradzie, bo mi to "Alarm fur Cobra" przypomina, kultowy film dla....a nie będę złośliwy.

Serio mam chęć się popastwić nad grą, której nie widzialem nawet na żywo ale to byłoby małostkowe i nie do końca uczciwe...

....ale wpienia mnie aż takie napędzenie sprzedaży czegoś tak...przeciętnego w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13785.jpg

Nowe Call of Duty zawsze wzbudza skrajne emocje - jednych zachwyca widowiskowością, innych odpycha oklepaną mechaniką - dlatego niewielu graczy pozostaje wobec niego obojętnym. Liczne kontrowersje powoduje również jakość oprawy wizualnej, której dotychczas zarzucano archaiczność oraz niezdarne wykorzystanie współczesnych technologii, negatywnie wpływających na płynność działania. Czy jedenasta część zatytułowana Advanced Warfare podążyła drogą wytyczoną przez poprzedników? Chyba możemy zdradzić, że grafika faktycznie trochę się poprawiła, jednak pytanie odnośnie wymagań sprzętowych nadal pozostaje otwarte. Dlatego żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, przygotowaliśmy obszerne porównanie kart graficznych w Call of Duty: Advanced Warfare.

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13808.jpg

Kiedy drzewa zaczynają gubić pożółknięte liście, pojawiają się pierwsze przymrozki i gwałtownie wzrasta spożycie alkoholi wysokoprocentowych, wówczas Activision rozpoczyna doroczne odcinanie kuponów połączone ze strzyżeniem owiec, inkasując miliony dolarów na kolejnym wcieleniu popularnej pierwszoosobowej strzelaniny. Premiera nowego Call of Duty została niemalże wpisana w naturalne symptomy nadciągającej zimy, której towarzyszy gigantyczna medialna wrzawa i ekscytacja gawiedzi. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego fenomenu, zwłaszcza iż ostatnimi dobrymi odsłonami Call of Duty były Modern Warfare i Black Ops - pozostałe tylko nieznacznie modyfikowały oryginalne pomysły. Advanced Warfare miało oczywiście przynieść wyczekiwany powiew świeżości, ale chyba wszyscy doskonale wiedzieliśmy, jak będzie wyglądał finalny produkt...

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zauważyłem po komentarzach na portalu i fecebooku, które jakoś nie oddają hurra optymizmu większości recenzentów, rozpływających się nad CoD: AW jaki to ósmy cud świata. Widać jest autocenzura, duża kasa od wydawcy albo wyjątkowo wyrozumiali dziennikarze. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest taki trend że ten kto daje wyższą 

ocenę i bardziej zachwala - zdobywa większe grono czytelników.

Czyli automatycznie przynosi większe zyski....

 

 

A jak napiszesz kilka negatywów to nikt tego nie czyta bo przecież

wszyscy chwalą a ty nie - więc na pewno jesteś w błędzie :)

 

Poza tym to się ładnie zgrywa - super wypasiona reklama

+ pozytywne opinie portalów potwierdzające ściemę z reklamy.

 

I produkt się sprzedaje - a po tygodniu ląduje w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pismaki już tak mają. Może ktoś im chlapnął, a może nie. Obojętnie jaką by reckę nie dali to i tak gra ma stałych odbiorców i sprzeda się w milionach egzemplarzy. Są słabi, ale reklamy to potrafią robć i nakręcać hype. Smutne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mogę w tym dziale o tym pisać, ale czy to możliwe że na i5 4670k, r9 290, 8gb ram ddr3, gra na full detalach przy rozdzielczości 1680-1050, mam 15kl/s ? Trochę zszokowany jestem patrząc na test z portalu purepc, a tym co u siebie zobaczyłem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam screeny z gry i mojej konfiguracji, jednak możliwe :

 

http://www60.zippyshare.com/v/14251246/file.html
http://www60.zippyshare.com/v/29672482/file.html
http://www60.zippyshare.com/v/59518852/file.html
http://www60.zippyshare.com/v/3612319/file.html
http://www60.zippyshare.com/v/55661935/file.html

 

Z testu na portalu zupełnie co innego wynika gra powinna bez problemu działać, na tej karcie, a tu [gluteus maximus].

Edytowane przez Mati Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie SSAA x16 zabije nawet GTX 980 SLI :D Wyłącz to w cholerę, ewentualnie daj x2. Na portalu własnie tak było testowane. Nic dziwnego, że wydajność poleciała na pysk. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie SSAA x16 zabije nawet GTX 980 SLI :D Wyłącz to w cholerę, ewentualnie daj x2. Na portalu własnie tak było testowane. Nic dziwnego, że wydajność poleciała na pysk.

Czyli tylko SSAA, zmniejszyć na 2x, okej. :D Będę w domu to to sprawdzę napewno. Muszę sobie poczytać co to SSAA tak naprawdę daje, że tyle zasobów pożera. Resztę ustawień mam dobrze ustawioną? Edytowane przez Mati Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSAA = uberpróbkowanie aka supersampling. Wyłącz koniecznie to [ciach!]o - najgorsza metoda AA.

Nie najgorsza tylko najlepsza, wygładza wszystko i nie ma większych problemów z implementacją dlatego powraca do łask.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z góry przepraszam, jeżeli nie ten dział, ale coś mnie strzela. Nie mogę znaleźć żadnego serwera w codzie advanced wartafe, próbowałem wszystkiego. Inni mają po 40 serwerów na każym trybie gry, u mnie raz na godzine znajdzie 1 na tdm. Od rana udało mi się zagrać RAZ i wywaliło mnie w połowie. Wyłączałem antywirusa, robiłem reinstal, NAT otwarty, firewall tez wylaczalem i nic. Spójność plików też. Proszę o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za lekko nieskładną wypowiedź, albo ortogrtafię ;) W każdym razie Ghost miał straszne wymagania i moja leciwa HD6850 ledwo dawała radę na średnich, z tą odsłoną jest lepiej pod względem technicznym. Kumpel dał mi konto żebym sobie popykał i zaspokoił ciekawość i jest luzik na wyższych, ale może przez to, że mam dobrego procka, ramu sporo a od grafy gra aż tyle nie wymaga. Więc jak Ci Ghost chodził to i AW powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...