Skocz do zawartości
krisu993

użytek z mojego pc 2500

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie różnicy. wiem że MX 2 się łatwo nakłada mx 4 podobno jest rzadsza ciężej się nakłada ale lepiej przewodzi ciepło

jak nakładałem pasty różne to nie zaóważyłem żeby się ciężej nakładało zawsze to samo ziarenko grochu a miałem też doczynienia z taką do rozprowadzania a to wziąłem i wylałem na procek a to były czasy był to jakiś celeron stary ale i tak go długo trzymałem do czasu i3 potem i5 i znowu i3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Temat roku ?

 

 

Z past?

 

MX-2 daje radę. Zalman ZM-STG1 też bardzo ciekawa pasta. Ew. Coollaboratory Liquid Pro. Ale to pasta to stop kilku płynnych metali, więc przewodzi prąd. Takze dla autora tematu niewskazana. Można łatwo uszkodzić sprzęt z niewiedzy i ew braku umiejętności nakładania pasty. Ja bym brał tego Zalmana. Nie wysycha, łatwo się nakłada za pomocą dołączonego pędzelka.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

 

 

Z past?

 

MX-2 daje radę. Zalman ZM-STG1 też bardzo ciekawa pasta. Ew. Coollaboratory Liquid Pro. Ale to pasta to stop kilku płynnych metali, więc przewodzi prąd. Takze dla autora tematu nie wskazana.  Można łatwo uszkodzić sprzęt z nie wiedzy i ew braku umiejętności nakładania pasty. Ja bym brał tego Zalmana. Nie wysycha, łatwo się nakłada za pomocą dołączonego pędzelka.

he miałem podobną to co opisałem ja ją wylewałem na procek ;D

pasty nigdy nie zozprowadzałem ni nie zamierzam to nie ma sensu i tam samo się rozpowadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he miałem podobną to co opisałem ja ją wylewałem na procek ;D

pasty nigdy nie zozprowadzałem ni nie zamierzam to nie ma sensu i tam samo się rozpowadza

Wyobrażam sobie że strasznie dużo tej pasty nakładałeś, pasta ma wypełnić tylko mikroszczeliny. Pasta sama się dobrze nie rozprowadzi, boxowe chłodzenie w przypadku intela jedynie jest dobre na metode "ziarenka" czyli twój przypadek. Bo chyba AMD dociska całą powierzchnią coolera do procesora

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za temat aż musiałem przewinąć na górę aby się upewnić, że to PurePC  -_-

bo chciałbym teraz nagrywać na youtube i renderować

 

Czyli kolejny YouTuber ;D a, że wszyscy tam mają i7 do pro zaawansowanego renderingu to i autor też musi mieć, innego wytłumaczenia za i7 po prostu nie widzę a ta cała bajka o i5 to temat do serialu Trudne sprawy. i5 awaryjny a i7 nie? Przecież to tak samo procesor tej samej firmy, tworzony w tej samej technologii :D

 

Nodzmaru STWIERDZIŁEŚ, że AC5 to najlepsza pasta jaka jest a potem się innych pytasz jaka pasta jest najlepsza? Żarty sobie robisz?

 

PS. Autorze sprzątasz coś w ogóle w domu? Takiego syfu jeszcze nigdy nie widziałem i Ty chcesz tam pakować i7?

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Autorze sprzątasz coś w ogóle w domu? Takiego syfu jeszcze nigdy nie widziałem i Ty chcesz tam pakować i7?

sprzątam ale do komputera zaglądałem ostatnio jakieś półtora roku temu żeby wymienić ram bo tam no name były

Wyobrażam sobie że strasznie dużo tej pasty nakładałeś, pasta ma wypełnić tylko mikroszczeliny. Pasta sama się dobrze nie rozprowadzi, boxowe chłodzenie w przypadku intela jedynie jest dobre na metode "ziarenka" czyli twój przypadek. Bo chyba AMD dociska całą powierzchnią coolera do procesora

szkoda mi czasu na rozprowadzanie i tak tylko wg mnie to nie ma sensu przecież prawa fizyki mówią że to sensu nie ma samo lepiej mikroszczeliny wypełni o ile wgle wypełni ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzątam ale do komputera zaglądałem ostatnio jakieś półtora roku temu żeby wymienić ram bo tam no name były

szkoda mi czasu na rozprowadzanie i tak tylko wg mnie to nie ma sensu przecież prawa fizyki mówią że to sensu nie ma samo lepiej mikroszczeliny wypełni o ile wgle wypełni ;D

nie ma sensu o tym dyskutować w każdym razie jak nałożysz ziarenko i dociśniesz coolerem który cały przylega do CPU to pasta się nie rozprowadzi po całej powierzchni sa na to dowody w internecie. Róznice temperatur jakie z tego wynikają są małe pewnie z 2 stopnie (kiedyś jakiś test widziałem ;) ). nie nabijając już postów nawet nie będe pytał o Twoje prawa fizyki :). temat chyba został już wyczerpany chyba że masz jakieś konkretne pytania

Edytowane przez michalelo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu o tym dyskutować w każdym razie jak nałożysz ziarenko i dociśniesz coolerem który cały przylega do CPU to pasta się nie rozprowadzi po całej powierzchni sa na to dowody w internecie. Róznice temperatur jakie z tego wynikają są małe pewnie z 2 stopnie (kiedyś jakiś test widziałem ;) ). nie nabijając już postów nawet nie będe pytał o Twoje prawa fizyki :). temat chyba został już wyczerpany chyba że masz jakieś konkretne pytania

nie mam już pytań i tak mam cooler który na zamiast pokrywać całą powieszchnię procesora jest kółkiem więc nie ma sensu rozprowadzać a 2 stopnie mnie nie biją na klolana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle ten temat? Prosisz o pomoc w złożeniu zestawu a i tak robisz po swojemu kierując się swoją niewiedzą. 

bo nie wiem gdzie takie testy znaleść no bo gdybym się w 100% posłuchał to bym miał i5 a nie i7 a teraz postaram się zbić cenę procka tak żeby było taniej ;D a tylko co do procka się nie posłuchałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem gdzie takie testy znaleść no bo gdybym się w 100% posłuchał to bym miał i5 a nie i7 a teraz postaram się zbić cenę procka tak żeby było taniej ;D a tylko co do procka się nie posłuchałem

polecam nauczyć się obsługi google.pl albo ogólnie internetu. testy sa też na purepc

Edytowane przez michalelo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...