Skocz do zawartości
FREE_USER

Podkładka pod myszke optyczną

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem po co ci podkladka pod myszke optyczna...

podkladka ma umozliwic plynne obracanie kuleczki ktorej ta mycha nie posiada :)

ale jesli bardzo chcesz podkladke to nie ma zadnych przeciwskazan. kazda sie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz profesjonalnie w CS'a lub inne tego typu to polecam tego FUNC'a;) Na forum cs'a jest mnostwo topicow o podkladkach. Ja osobiście mam taką sama myszkę i najlepiej mi sie dziala na szmacianej podkladce z żelową podkładką pod nadgarstek (najlepiej = najwygodniej bo mnie łapa już nie boli ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poelcam szmaciaka jakiegos cen 5 zł. A tym co twierdza ze nie czeba nic pod mysz to radze sobie popatrzec na slizgi ktore mogą sie duzo szybciej zetrzec jak bedziemy jezdzic po biurku. Cena szmaciaka niewielka wiec jak sie znisczy to out i mamy nowego za 5 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam myszke optyczna od prawie 2 lat i jak dotad slizgi sa w niezlej kondycji. Sa starte minimalnie i mysle ze jeszcze 2 lata wytrzymaja.

A z tego wynika, ze predzej kupie nowa myszke niz sie zetra do plastiku :)

Jednak Shiz ma sporo racji. Duzo zalezy od twojego biurka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pod optyka zalecane są podkładki dobrze odbijające swiatło o jednolitym kolorze .

 

pozd

heheh taaa jasne - to pokaz mi jak optyk smiga po lustrze :D :twisted: najlepszapodlakdlka (a jakiej nie bedzie martwych punktow) to jaks z fidoczna faktura (np materialowa) co do powierzchni biurka nie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pod optyka zalecane są podkładki dobrze odbijające swiatło o jednolitym kolorze .

 

pozd

heheh taaa jasne - to pokaz mi jak optyk smiga po lustrze :D :twisted: najlepszapodlakdlka (a jakiej nie bedzie martwych punktow) to jaks z fidoczna faktura (np materialowa) co do powierzchni biurka nie polecam :)

8O 8O A co ma jedno do drugiego ? Lustro jest jednokolorowe ? Lustro ma kolor ? 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sprobowac - myszory optyczne robia fotki powierzchni pod nimi - tak jakby i z porownania 2 takowych wychodzi im ruch krusowa - fotografowanie lustra im srednio idzie - przynajmniej mojemu logitechowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sprobowac - myszory optyczne robia fotki powierzchni pod nimi - tak jakby i z porownania 2 takowych wychodzi im ruch krusowa - fotografowanie lustra im srednio idzie - przynajmniej mojemu logitechowi

Heh, doskonale wiem ze na lustrze myszka nie zadziala, przeciez to szyba, zbyt gruba zeby myszka mogla odczytac "zdjecia".

 

Chodzilo mi oto ze podkladka dobreze odbijajace swiatlo to nie jest od razu lustro tylko podkladka "nie czarna" ;p i pewnie oto chodzilo |/|ASO|| 'owi

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasel takie fajne swiecace sie jak psu jaja tez sprawiaja problemy :) no ale myszory tez maja gusta i husciki :D

 

Dokladnie, wlasnie wziolem kawalek tekturki, biala. Na matowej stronie myszka smiga, na sliskiej drga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz fundusze to zamawiaj jakiegos everglide'a zagranica albo to co koledzy mowili wyzej... jesli nie to wystarczy zwykla szmacianka, za 3zł, najlepiej o jednolitym kolorze... przez okolo 2 lata gram w q3 i wiele podkladek mi sie przewinelo przez lapy i bezapelacyjnie szmacianki rox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą, nie ekstremalną i przez to tańszą, a bardzo fajną jest podkładka firmy db boeder. Taka granatowa z podkładką pod nadgarstek (żelową).

Nazwa to "Gel Mouse-Pad" kosztuje poniżej 40 PLN.

Myszka przesuwa się po niej bardzo gładko, ma dobrze zakończony brzeg i mój L.MX500 bzyka na niej niesamowicie.

Swoją kupiłem w Geant'cie.

Aha, jest też całkiem spora.

Powtarzam, nie jest to ekstremum, ale bardzo fajna podkładka.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pod optyka zalecane są podkładki dobrze odbijające swiatło o jednolitym kolorze .

 

pozd

ayem - wyprzedziłeś mnie :lol: Ale muszę to napisać - BZDURA. Podkładka o jednolitym kolorze, to zabójstwo dla myszki optycznej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne ceny sa na te podkladki 140zl nie ejdna mysz tyle kosztuje. no ale jak zainwestowalem w mx500 to dobrze by bylo kupic cos dobrego. Mial ktos stycznosc z takim czyms : EverGlide Giganta Optical Smoke

Jak to sie trzyma biurka? Czy wygodnie sie uzywa takiej grubej (1cm) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...