Skocz do zawartości
marcin29

zasilacz do i5 4670k i GTX780

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakupić zasilacz do zestawu :

I5 4670k

MSI z87-g43

ten zestaw już mam a w planie zakupienie GTX780 lub cos z Nvidia Maxwell jak wyjdzie pod koniec roku

Zasilacz chce teraz kupic aby już uruchomić na nim nowego procka smile.png  Nie podlacze nowy sprzet pod OCZ 500w bo ledwo ten zasilacz zipie i strasznie chalasuje   na Phenom II 955 i GTX460OC

 

na zasilacz mam przeznaczone  max 350zl

Zastanawiam się nad   Slentium PC Deus M1 650W  lub BeQuiet purepower L8 600w lub Cooler Master G650m 650wat  lub cos innego jak polecicie :)

Proszę o doradzenie cos dobrego w tej kwocie "_

 zależy mi tez aby zasilacz był Cichy smile.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza sugestią abyś wpierw zainstalował spellcheck'a w firefoxie/chromie za 'chałas' sugeruję jedynie M1 550W. 650W jest zasilaczem który będzie się nudzić, a stara OCZ 500W ma ponad dwa lata.

Do tego dochodzi 'drobny' szczegół - po co Ci cichy zasilacz do czegoś co będzie głośne? Sklej porządny zestaw ze szczegółami jak Raijintek EreBoss na początek. W budzie pokroju R4 i wtedy dopiero zastanawiaj się nad resztą szczegółów. Do końca roku zostało ponad 6 miesięcy także czystym idiotyzmem jest zakładanie tematu przed czerwcem '14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kupiony mam już i5 4670k   plyta tez mam kupiona obudowa to mam zalman Z9usb3    a ten zasilacz co mam OCZ to mam go prawie 4 lata

CHce kupiic teraz zasilacza  bo chce odpalić już na nim nowego procka i płyte a grafikę dokupię pod koniec roku ...

Ten satry zasilacz ma już duże spadki napięcia do 11,5.. wiec strach go podlaczyc już pod i5 :)  

co do silentium PC deus m1 to sa one głosne , zastanawiam się cały czas na cooler master G550-650wat 

Może ktoś doradzi jeszcze jakiś odpowiedni zasilacz ale chciał bym taki min 600wat :)

Edytowane przez marcin29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam bq 550W dark power który pamięta E4300 ( a zapewne końcówkę Semprona i 7900GS ). Wszystko zależy od konstrukcji oraz przetrzymywania - bo obecnie leci na 4670K @4.0 ( 4.3/1,35 w szczycie przez słabą jednostkę ) i 660GTX.  Trzy lata katowałem go Q9550@4.0GHz z 460 1GB także teraz ma lżej. 

I powiem w ten sposób - w życiu nie żałowałbym żadnej złotówki wydanej z głową na zasilacz. Sam bym celował dla ciszy w Seasonica M12II 620W. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci linię beQuiet - solidne i wytrzymałe zasilacze, a do tego ciche. Nie słyszałem do tej pory skarg skierowanych w ich stronę.

Nawet jeśli jeden z podzespołów będzie wyraźnie słyszalny, to i tak zrobi to różnicę.

 

W moim przyzwoicie podkręconym zestawie 600W zdecydowanie daje radę, więcej nie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upatrzyłem wlasnie  XFX Black Edition XTR 650wat pełni modularny GOLD :)  i polpasywny to chyba najlepszy wybor będzie :)

 

Mignęła mi recenzja 750W i naprawdę byli zadowoleni z pracy zasiłki na napięciu 120V z gniazdka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukalem zasilacza w tej cenie i skusilem sie na XFX XTR 550w, imho w tej cenie nic lepszego nie ma. Jak dotrze do mnie sprzet to moge napisac kilka slow o tej zasilce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zaskoczylo w 550W XFX XTR to jeden kabel do GPU na wejsciu 8 pin a na wyjsciu 2 x (6+2). Spodziewalem sie dwoch kabli, ale moze poprostu producent o to zadbal, zeby to nie mialo wiekszego wplywu na temp i zywotnosc zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...