Skocz do zawartości
conan

Mastersi podkręcania oceńcie!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat athlona 1700XP o serii AXDA1700DUT3C JIUHB0313 SPMW i ile można z niego wycisnąć??

Ja osobiście stabilnie osiągnąłem 2100MHz.

 

Oczekuję z niecirpliwością. 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci wróże 2400Mhz a jak jeszcze 100zł zapłacisz to ci powiem że pojdzie na 2.6GHz na AC :))

ja dam nawet 200zl jezeli obiecasz mi ze na tym sprzecie co mam pojdzie 2,6 Ghz........... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjde bo pamięci NONAME  :cry: Pewnie musiałbym jeszcze dobre radiatory i wentyle pozakładać na SB i NB bo strasznie się grzeją 

PS Przy 191 komp wstaje na tych pamięciach  8)

Eeeee tam Kucyk :twisted: ja mam NO NAME 266 7,5 ns wykręcone full stabilnie na 333 a na 400 windows chodzi 30 min!!!!! to jest dopiero jazda :twisted:

 

 

 

PS. pavełek = PaBlO (NV i Tech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz podpis - trzyma mnie temperatura bo bym jeszcze podrzucił do pie..yyy proca  :lol:

ale Ty masz DLT :P a On DUT :P

 

ja mam 1,7 DUT3C 0302 WMPW

 

jechalem juz na 2200 mhjz, ale na 1,89 v to troche zaduzo na 1,75 idzie do 1133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz podpis - trzyma mnie temperatura bo bym jeszcze podrzucił do pie..yyy proca  :lol:

ale Ty masz DLT :P a On DUT :P

 

ja mam 1,7 DUT3C 0302 WMPW

 

jechalem juz na 2200 mhjz, ale na 1,89 v to troche zaduzo na 1,75 idzie do 1133

Mam takiego samego co ty i zobacz podpis. Puszczalem go na 2300MHz ale plyta mi sie wywalila. A teraz juz narazie nie krece. Acha napiecie 1.8V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz podpis - trzyma mnie temperatura bo bym jeszcze podrzucił do pie..yyy proca  :lol:

ale Ty masz DLT :P a On DUT :P

 

ja mam 1,7 DUT3C 0302 WMPW

 

jechalem juz na 2200 mhjz, ale na 1,89 v to troche zaduzo na 1,75 idzie do 1133

Mam takiego samego co ty i zobacz podpis. Puszczalem go na 2300MHz ale plyta mi sie wywalila. A teraz juz narazie nie krece. Acha napiecie 1.8V

To jak myslisz :), moj wiecej moze nieisc z powodu mojego Codegena 300W ? :P 5v nigdy niespada ponizej 4,820 V vcore na stałym poziomie 3.3 to czasem 3,190 :| ale tak przewaznei to 3,210

Od jakeigos czasu mnei to dreczy, a nieche zakaldac nowego tematu, a kasy tez neima zeby wydac ze 150 zeta na nowy zasilacz jak to moglo by nic niedac... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem DEERa 400W za 120 zeta i 3,3v = 3,33v; 5v = 5.01 V... Oczywiście przy podkręconym kompie - czyt. podpis  8)

No to widze kucyk że ładnie wykręciłeś tego proca :D z tego co pamietam to KT3 Ultra nie ma dzielnika 1/5 jakos podejrzanie mi to wyglada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze kucyk że ładnie wykręciłeś tego proca :D z tego co pamietam to KT3 Ultra nie ma dzielnika 1/5 jakos podejrzanie mi to wyglada :lol:

Podejrzanie... hmm... to zobacz na link do 3dmarka, tam masz dowód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat athlona 1700XP o serii AXDA1700DUT3C JIUHB0313 SPMW i ile można z niego wycisnąć??

Ja osobiście stabilnie osiągnąłem 2100MHz.

 

Oczekuję z niecirpliwością. 8O  8O  8O

Ja swojego DLT3C wykręciłem prawie na 2,2 GHz ale mam na maxa ciach!owe pamieci bo moze bym cos wiecej ukręcił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że mozna wykręcić z takiego nawet 2,400 MHz!. Miałem takiego od pewnej osoby z allegro. On dawał gwarancję 2400MHz , ale testowal 2200(jak wobec tego mógł dac gwarancję na 2400MHz?)Był dokładnie z takiej samej serii. Ale u mnie chodził tylko niecałe 2200MHz wiec go reklamowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój DUT3C chodzi na 2.4 ale coś mi się wydaje że 2.5 dla niego to żaden problem Tylko mam mały problem moja zasiłka już ledwo co wyrabia

Praca przy 2400MHz na takiej zasilce to juz i tak szczyt odwagi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...