Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Caleb

Unreal Engine 4 Demo Elemental - Test kart graficznych i procesorów

Polecane posty

12592.jpg

Unreal Engine jest absolutnie najsilniejszą marką spośród wszystkich powszechnie dostępnych silników graficznych, stanowiąc kompleksowy zestaw uniwersalnych narzędzi do przygotowywania gier komputerowych i konsolowych, jakiego wpływ na rozwój branży wirtualnej rozrywki trudno przecenić. Każda kolejna generacja technologii od Epic Games natychmiast znajduje szerokie grono zainteresowanych developerów, dlatego również Unreal Engine 4 można z powodzeniem wróżyć gigantyczny komercyjny sukces. Czego należy się spodziewać? Niedawno do sieci wyciekło demo technologiczne Elemental, któremu postanowiliśmy się przyjrzeć pod kątem stricte testowym. Artykuł z pewnością zainteresuje osoby planujące w najbliższym czasie wymianę karty graficznej, ale przede wszystkim graczy wyczekujących powiewu świeżości w warstwie audiowizualnej. Czy najnowsze produkcje powstające na Unreal Engine 4 będą straszyły wysokimi wymaganiami sprzętowymi? Jak bardzo podniesiono poziom oprawy graficznej? Zapraszamy na test kart graficznych i procesorów w demie Unreal Engine 4 Elemental.

unreal_engine_4_elemental_screen_test_gp

Edytowano przez Caleb

Sprawdzałem to kilka dni temu i graficznie wygląda jak na playstation 3.

Robiłem test, ale wyglądana to, że nie mogę wyłączyć vsync. Co do oprawy graficznej to tak jak przedmówca stwierdził, na dzień dzisiejszy żenada :) pzdr

To chyba macie coś z oczami , poza tym vsync to na def jest wyłączony , tylko jak zwykle w UE jest włączony limiter do 62fps. Poza tym trzeba pobawić w cfg by odpalić demka w natywnej rozdzielczości monitora.

Edytowano przez sideband

Pierwsze co zrobiłem po tym jak zobaczyłem breję na ekranie.

Co do oprawy graficznej to tak jak przedmówca stwierdził, na dzień dzisiejszy żenada :) pzdr

Prawie się zgadzam. Moim zdaniem jest nierówno. Tekstury w niektórych momentach wyglądają naprawdę mizernie. Cząsteczki niby ok, ale jak dla mnie robione nieco na siłę.

Najbardziej podoba mi się w tym teście oświetlenie słoneczne padające wewnątrz tego pomieszczenia. Wygląda ładnie, ale wydaje mi się, że podobnie wyglądały budynki w ostatnim Serious Samie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.