Skocz do zawartości
Aqi_san

Listwa zasilająca 8 gniazdek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Muszę się zaopatrzyć w listwę zasilającą posiadającą 8 gniazdek. Będą do niej podpięte następujące rzeczy 1 komputer, Xbox 360,2 monitory,drukarka,głośniki,router.

Nie znam się na tym a zależy mi na sprzęcie, więc co polecacie ? Do ok. 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne zadanie w założonym budżecie. Używam APC SurgeArrest 8, ale to bliżej 200 zł. Ewentualnie sprawdź ofertę firm Belkin i Bandridge. Pamiętaj, aby gniazdo elektryczne posiadało uziemienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Żeby nie zakładać nowego tematu a ten jest "świeży".

Poszukuję listwy z 6-8 gniazkami, oraz z możliwością podłączenia kabla sieciowego rj45.

Będzie do niej podłączony routero-modem Fritz!Box7390 (podłączony za pomocą rj45), drukarka, telefon stacjonarny, ładowark ado tabletu oraz do telefonów komórkowych.

Jeśli posiadała by również owa listwa podłączenie pod kabel telewizyjny do cyfrówki, to druga sztuka służyłaby pod telewizor, dekoder i zestaw kina domowego oraz nianię elektroniczną.

Cena do 200zł. Zależy mi na jakości.

Czy Belkiny spełniają swoją rolę?

Lestary chyba nie mają z rj45

Zależy mi na jakości.

Odnośnie Acarów, to mam kilka w domu za około 70zł i włączniki tak jakby robią zwarcia, czytałem na necie że to nie jest odosobniony przypadek ...) także im podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...