Jump to content
Sign in to follow this  
brolly666

Laptop do Diablo 3

Recommended Posts

Witam szykuję się do kupna nowego laptopa ma mi służyć do neta i grania głównie w Diablo 3, Co polecacie? Warto inwestować ponad 3k na laptopa "do gier" czy można pograć tańszym kosztem?

prawda jest taka, że w diablo 3 gralem na laptopie z c2d p8600 i 4650m 1366x768 high także wszystkie z podanych laptopow spelnia Twoje oczekiwania, pytanie ile chcesz kasy na to przeznaczyć, a tutaj juz decyzja nalezy do Ciebie

OK zamówiłem jednak taki sprzęt http://www.x-kom.pl/p/161442-notebook-laptop-15-6-lenovo-y510p-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-gt755m.html  Mam nadzieję, że będzie ok, i mam jeszcze takie pytanie, z tego co czytałem to jest możliwość włożenia zamiast dvd-rw dodatkowego chłodzenia, gdzie mogę w coś takiego się uzbroić?

Edited by brolly666

Dodatkowego chłodzenia w miejsce DVD? Raczej dodatkową kartę graficzną. Do tego laptopa nie potrzebujesz dodatkowego chłodzenia, u mnie w wymagajacych grach jest max 70oC na CPU/GPU

Wszystko śmiga aż miło  :biggrin:  Później przetestuję Skyrim i temperatury podczas grania. Jednak póki co nie widzę różnicy miedzy tym dyskiem a zwykłym hdd. Trochę po testuję i dam znać co i jak. 

A więc Skyrim na ultra działa dobrze, jednak nie grałem w ten tytuł za dużo, za to przez cały dzień w pracy grałem w World of Warcraft też na ultra, oczywiście śmiga świetnie jednak po kilku godzinach grania lewa część komputera robi się naprawdę gorąca, za to laptop działa cały czas cicho. Przydało by się podpiąć pod ultrabaya jakieś dodatkowe chłodzenie jeśli jest taka możliwość. Inną przeszkadzającą rzeczą jest bardzo ostra dolna krawędź obudowy, osobiście dość mocno mi to przeszkadza.

Edited by brolly666

Wszystko śmiga aż miło  :biggrin:  Później przetestuję Skyrim i temperatury podczas grania. Jednak póki co nie widzę różnicy miedzy tym dyskiem a zwykłym hdd. Trochę po testuję i dam znać co i jak. 

A więc Skyrim na ultra działa dobrze, jednak nie grałem w ten tytuł za dużo, za to przez cały dzień w pracy grałem w World of Warcraft też na ultra, oczywiście śmiga świetnie jednak po kilku godzinach grania lewa część komputera robi się naprawdę gorąca, za to laptop działa cały czas cicho. Przydało by się podpiąć pod ultrabaya jakieś dodatkowe chłodzenie jeśli jest taka możliwość. Inną przeszkadzającą rzeczą jest bardzo ostra dolna krawędź obudowy, osobiście dość mocno mi to przeszkadza.

Z powodu Twojego posta specjalnie zalogowałem się na purepc po raz pierwszy od lat :P

Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego laptopa po paru miesiącach używania? Z koneiczności też muszę przenieść się na coś mobilnego i zastanawiam się właśnie nad tym modelem. W Diablo da się grać na max detalach?