Skocz do zawartości
brolly666

Laptop do Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szykuję się do kupna nowego laptopa ma mi służyć do neta i grania głównie w Diablo 3, Co polecacie? Warto inwestować ponad 3k na laptopa "do gier" czy można pograć tańszym kosztem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że w diablo 3 gralem na laptopie z c2d p8600 i 4650m 1366x768 high także wszystkie z podanych laptopow spelnia Twoje oczekiwania, pytanie ile chcesz kasy na to przeznaczyć, a tutaj juz decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zamówiłem jednak taki sprzęt http://www.x-kom.pl/p/161442-notebook-laptop-15-6-lenovo-y510p-i5-4200m-8gb-1000-dvd-rw-gt755m.html  Mam nadzieję, że będzie ok, i mam jeszcze takie pytanie, z tego co czytałem to jest możliwość włożenia zamiast dvd-rw dodatkowego chłodzenia, gdzie mogę w coś takiego się uzbroić?

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko śmiga aż miło  :biggrin:  Później przetestuję Skyrim i temperatury podczas grania. Jednak póki co nie widzę różnicy miedzy tym dyskiem a zwykłym hdd. Trochę po testuję i dam znać co i jak. 

 

A więc Skyrim na ultra działa dobrze, jednak nie grałem w ten tytuł za dużo, za to przez cały dzień w pracy grałem w World of Warcraft też na ultra, oczywiście śmiga świetnie jednak po kilku godzinach grania lewa część komputera robi się naprawdę gorąca, za to laptop działa cały czas cicho. Przydało by się podpiąć pod ultrabaya jakieś dodatkowe chłodzenie jeśli jest taka możliwość. Inną przeszkadzającą rzeczą jest bardzo ostra dolna krawędź obudowy, osobiście dość mocno mi to przeszkadza.

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko śmiga aż miło  :biggrin:  Później przetestuję Skyrim i temperatury podczas grania. Jednak póki co nie widzę różnicy miedzy tym dyskiem a zwykłym hdd. Trochę po testuję i dam znać co i jak. 

 

A więc Skyrim na ultra działa dobrze, jednak nie grałem w ten tytuł za dużo, za to przez cały dzień w pracy grałem w World of Warcraft też na ultra, oczywiście śmiga świetnie jednak po kilku godzinach grania lewa część komputera robi się naprawdę gorąca, za to laptop działa cały czas cicho. Przydało by się podpiąć pod ultrabaya jakieś dodatkowe chłodzenie jeśli jest taka możliwość. Inną przeszkadzającą rzeczą jest bardzo ostra dolna krawędź obudowy, osobiście dość mocno mi to przeszkadza.

Z powodu Twojego posta specjalnie zalogowałem się na purepc po raz pierwszy od lat :P

 

Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego laptopa po paru miesiącach używania? Z koneiczności też muszę przenieść się na coś mobilnego i zastanawiam się właśnie nad tym modelem. W Diablo da się grać na max detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...