Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Genocide

Watch Dogs - znudziły wam się już reklamy gry? zobaczcie to!

Polecane posty

watch500.jpg

O grze Watch Dogs mówi się nie od dziś, jednak że ukazujące się co kilka tygodni reklamy owej gry nie wnosza tak na prawdę nic nowego do całokształtu zapowiedzi najnowszej produkcji Ubisoft.

Producenci starają sie na różne sposoby dotrzeć do klienta czasami nawet stosując techniki obce nam w życiu codziennym.

Najnowsza zapowiedź gry wg mnie to strzał w 10tkę - dawno nie ogladałem "reklamy" z takim skupieniem i emocjami, a o to chyba w reklamie chodzi? ];-]

Zapraszam do obejrzenia video:

Reklama faktycznie niesamowicie świeża jak na dzisiejsze czasy i z chęcią ją obejrzałem w całości.

Co do samej gry i hałasu, który UBI robi w okół niej to jest jakieś nieporozumienie.

Nawet embargo dali na pokazywanie czegokolwiek z gry chyba do targów E3, a sami najpierw pokazali pół gry :)

mnie prócz reklamy podoba się sam pomysł na grę - "ot coś nowego - a nie odświeżane kotlety w nowym ubraniu graficznym i bez pomysłu"

... czekam na nowego kompa i heja.

To jest właśnie magia reklamy i robienia szumu w okół gry. Naobiecywali, ludzie poskładali preordery i takie rozczarowanie.  Co do bugów to gra ma ich sporo, ale która dzisiaj nie ma.

Jak Diablo 3 instalowali pierwszy raz to plakali... ciekawe czy w WD da rade pograc 500h ;)

Ja tam sobie poczekam, aż będzie w jakiejś fajnej wyprzedaży na Steam. Zawsze tak robię (poza jednym wyjątkiem).

Nie dość, że dużo taniej, to jeszcze wszystko (najczęściej) elegancko połatane, a i często jest w zestawie z DLC i/lub dodatkami :)

Ja nie wiem czemu ale gra strasznie mi się dłuży i nudzi. Pograłem z godzine i wyłączyłem; pewnie to wina ubisoftu.. nigdy nie przepadałem za ich tworami. Kompania reklamowa niesamowita trzeba przyznać :)

No skoro dobrze wiedzieli że wydają średniaka ze średnią  grafiką i kiepską optymazliacją i masa bugów to reklama musi być dobra.

12760.jpg

Odkąd na poważnie zajmuję się branżą gier komputerowych widziałem różne fenomeny, ale zamieszanie jakie towarzyszyło Watch Dogs przekroczyło granice zdrowego rozsądku, czemu pośrednio winni są nadgorliwi dziennikarze. Najnowsza produkcja Ubisoftu praktycznie zdominowała branżowe media, publiczność żywo komentowała każdą rewelację, wszyscy uczestniczyliśmy w starannie wyreżyserowanym spektaklu. Jeszcze chwila i zaglądając do lodówki zobaczyłbym na kiełbasie lub jajkach znajomy logotyp. Cóż... Watch Dogs chyba przedwcześnie okrzyknięto pogromcą Grand Theft Auto, który skutecznie wypełni pustkę na next-genach i pecetach spowodowaną osieroceniem tychże platform przez krnąbrne Rockstar. Jednak sandbox jest niezwykle trudnym gatunkiem do okiełznania, wymagającym tony dobrych pomysłów oraz szalonej kreatywności ze strony programistów, aby grającego nie zanudzić schematycznością. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, natomiast po premierze balonik napompowany obietnicami pękł z hukiem ukazując smutną prawdę. Raczej nie tego się spodziewałem po next-genie. Czy miliony dolarów zainwestowane w kampanie reklamowe i proces dewelopingu zostały zmarnowane? Niniejsza recenzja Watch Dogs wyjaśni to dobitnie nie zostawiając na murowanym hicie Ubisoftu suchej nitki.

i cały czar prysł... grałem na PS4 ... nie zachwyciło mnie ehh moja ocena 6/10

natomiast marketing - zrobił swoje - gra bije rekordy sprzedaży ...

Edytowano przez Genocide

Reklame widziałem juz na kanale Unbox Therapy, ale mogę oglądać ją nadal. Gra mi się podoba, mimo takiej fali hejterów.

Gra ani kiepska ani jakaś super ekstra. Zagrałem, fajna ale bez szału.

38 post dna. IĆ STOND.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.