Skocz do zawartości
MaryGave

Pad do kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę 100x bardziej wersję na kablu:) (mam obie)

Bezprzewodówkę zawsze wciskam żonie, dla mnie akumulatorki od spodu wymuszają nienaturalne ułożenie palców: mały/serdeczny.

Pewnie zależy to od wielkości dłoni;)

Z cała resztą się zgadzam:)

Chociaż długo jechałem na chińszczyźnie+ emulacja pada....problem jest jednak że nie wszędzie to działało/działało poprawnie...

A tak podpinasz i zawsze śmiga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka że trzeba emulować co nie zawsze się sprawdza. Już lepiej dolożyc i kupić na kablu. Koszt nawet 90 zł jak się dobeze poszuka. Ja za swój dałem 99 zł. Jedyna wada tego pada to stary krzyżak, ale wersje z nowych też niełatwo dostac i kosztuje więcej. Bierz pada X360 przewodowego . Bezprzewodowy jest za cieżki i do tego droższy.  No i akumulatorki, które trzeba ładować co jest dla mnie nieporozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam i mogę polecić pada od xbox-a.

 

Ogólnie mam wersję przewodową do PC

i bezprzewodową w X360.

 

Bateria w padzie bezprzewodowym

trzyma tydzień, dwa. Zależy ile grasz i czy masz wibracje włączone.

Cięższy jest to fakt, ale mi to w ogóle nie przeszkadza - ręce się nie męczą - i nawet wole chyba cięższy - stabilniejszy.

 

Natomiast dla mnie sporym problemem w padzie bezprzewodowym jest koszyk na baterie.

W wersji przewodowej trzymałem w tym miejscu palce... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z bezprzewodowego Xklockowego jestem zadowolony. Nie czuję jakoś żeby jego waga przeszkadzała, a wspomnianego saiteka miałem, kabel, lekki ok. Fajnie. A akumulatorki żadna tragedia jak się eneloopy wsadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eneloopy w xklockowym wytrzymują około 40h gry (wtedy dopiero pad sygnalizuje, że trzeba baterie naładować, aczkolwiek działa nadal przez 1-2h). Czyli 3-4 dni bez problemu (i to dosyć sporego użytkowania - po 10-12h dziennie) ;) No i kompatybilność praktycznie z każdą dostępną na rynku grą.

EDIT:

Generalnie to do 60-70 zł powinno się dać wyrwać na allegro wersję kablową do PC pada z x360. Sam taką sprzedałem jakiś czas temu za 70 pln. Pad miał 3 lata i nadal działał jak nowy. Wymieniłem na bezprzewodowy, bo mi przeszkadzało ciągnięcie kabla przez cały pokój, żeby sobie zagrać przed TV :P A i może taka subiektywna opinia, ale model kablowy ma mocniejsze wibracje ;>

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...