Skocz do zawartości
szogo

Heroes of Might & Magic 3 + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ja bym przyciol chwilke, ale akurat jestem w przcy i plytek nie mam przy sobie :) Do tego nie wiem jak uda mi sie "wyskoczyc" poza siec wewnetrzna i czy nie napotkam jakichs blokad po drodze...

W sumie to juz ze 2 lata nie gralem, jakos czasu nie bylo, az tu przed chwila znalazlem ten temat :)

Moze jutro znajde plytki i jakos przemyce na sluzbowego laptoka gierke. Niestety z domu nie pogram, bo po przeprowadzce oczywiscie jeszcze nie bylo okazji zalozyc jakiegos netu... ale moze za tydzien albo 2 i wieczorkami mogl bym przyciac...

 

Byla by jakas wieksza grupa chetnych?

Moze dajcie znac od razu dokladniej co gdzie i jak, tak w wolnym czasie zdobyl bym konkretna wersje gierki, czy tam dodatek, jak by sie okazalo ze go jeszcze nie mam, bylo by na pewno szybciej.

Ja osobiscie preferuje poziom 160%, potwory i wszystko inne na max, mapki M (z XL mozna sie i caly dzien bawic...) bez wody, podziemia moga byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, w H3 nie da sie zmienic rozdzielczosci... cos tu bylo pisane o tym, ze jakas ekipa wziela sie za przepisanie engine gry, zeby umozliwic m.in. takie opcje, ale na to poczekamy raczej dluzej niz krocej. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jest jakis sposob zeby H3 (i dodatki) odpalic w rozdzielczosci panoramicznej? Mam tu na myśli 1024x600. Jakis patch albo inny sposob?

Ahh te problemy posiadaczy Wind'ow i innych netbookow :D

 

Hmm w sumie Herosi 3 chyba byli 800x600 wiec mozna ich spokojnie odpalic z pasami po bokach (ja tak gram w F1, F2 i Puzzle Questa).

 

BTW jest jakies wydanie Homm chodzace bez plytki z dysku czy trzeba jakies no-cd wrzucac , zeby chodzilo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie, ze H3 rozciaga na 1024x600. Nie wyglada to moze strasznie, ale dobrze tez nie. I w ogole dawno nie ruszalem tego tytulu i musze przyznac, ze grafka juz nie cieszy jak kiedys :( Szukam innej gry, ktora bedzie sztandarowa pozycja na Winda :D Aha co do grania to NoCD wystarczy. Nie bedzie pokazowek z tego co pamietam, ale to raczej maly minus.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam katowalem ten tytul przez dluuuuugi czas, potem 4 czesc olalem i obecnie łoje w 5+dodatki. Nie zmienia to faktu, ze i na Windzie bym chcial miec cos w desen Heroesow, ale 3 czesc za bardzo traca juz mycha zeby moglo mnie przyciagnac na dluzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę odświeżam temat ale mam mała prośbę.Mam podstawowa wersje gry + oba oficjalne dodatki, niestety podczas kampanii poziom trudności misji można zmieniać tylko do cieniu śmierci, natomiast w podstawowej wersji + ostrze armagedonu jest on narzucony w góry.Nie ściągałem żadnych patchy jednak jest to wersja gold pudełkowa wiec wydaje mi się ze razem z najnowszymi upd.Zastanawiam się czy istnieje jakiś mod/patch żeby ten poziom trudności można było regulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zainstalujesz dodatki do heroes III i odpalisz Shadow of Death to możesz z tej płyty odpalić stare kampanie: Odrodzenie Erathii i Ostrze Armagedonu - jeśli odpalisz je stąd to będziesz mógł zmieniać poziom trudności także w starych kampaniach (np. przejść wszyskto na 200% :>), ale jest pewien "myk", tak odpalona stara kampania jest zbugowana. Nie możesz przenosić bohaterów między misjami, co zupełnie psuję zabawę, aby to rozwiązać trzeba wgrać bugfixa (znajdziesz go w kwasowej grocie):

 

Poszukaj RoE Campaign fix na dole strony

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to w Armagedon Blades możesz zmieniać poziom trudności (a gra będzie bez bugów jeśli odpalisz, ją z płyty Armagedon Blades - nie wiem jakie płyty są w złotej edycji, bo ja kupowałem wszyskto osobno ...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkupuje ;)

patch na dowolną rozdzielczosc (max 4000x4000)

 

PLIKI GŁÓWNE

pliki dodatkowe do wersji GOLD PL

 

źródło RU @ PL przetłumaczone

 

 

1. instlujemy gre

2. kopiujemy pliki główne + dodatkowo najnowszy plik HiRez.dll ze stronki (stan na dzien dzisiejszy to werjsa 2.19) do głownego katalogu z grą

3. odpalamy plik setup i ustawiamy rządzaną rozdzielczosc i potwierdzamy (apply)

4. uruchiamy gre przez plik heroes3-32HD.exe (czy jakos tak)

 

osobiscie przetestowalem w 1680x1050 w XP i win7 x64

 

niestety w win7 nie moge odpalic gry na więcej niz 1 monitorze, chociaz moze dojde jeszcze do tego

 

EDIT

screen w full hd 1920x1080

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

screen dual lcd 22" 3360x1050

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu... Tylko że przy dużej rozdziałce nie widać za grosz szczegółów. Zamiast natywnej 1680x1050 wolę dać 1280x800 a i tak mam ze trzy razy większy obszar pod względem powierzchni niż pierwotnie :)

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu... Tylko że przy dużej rozdziałce nie widać za grosz szczegółów. Zamiast natywnej 1680x1050 wolę dać 1280x800 a i tak mam ze trzy razy większy obszar pod względem powierzchni niż pierwotnie :)

 

najlepiej by sie grało na full HD 46" TV ;)

 

PS

 

3840x1080

 

mapa eLka,

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega odkop i pytanie

 

Ktos wie jak odpalic h3 kilka razy na jednym kompie, a pozniej przerzucac miedzy oknami?

W multi by sie to przydalo bo tury sie dłuzą czasami juz nawet przeciwko 1 graczowi, a tak to mozna by grac rownolegle dwie partie :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF
nikt nie gra?

Znowu robie odkop i odkopuje sam siebie.

Ubisfot robi wersje HD HOMM 3, lepsza grafika stworzeń, pewnie większe rozdziałki, będzie mozna grac online bez hamachi itp, będzie wersja na iOS i android (tablety)

premiera 29 stycznia

więcej
http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/games/all-games/might-and-magic-heroes-3-hd/index.aspx

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki AB i SoD jako DLC? Pewnie wyjdzie, że trzeba będzie zabulić za tą imprezę więcej niż w dniu premiery.

 

Skrzynie będą dawały Golda albo Expa (asle tylko jak zapłacisz 0.99$).

 

Naprawdę boję się co mogą tam dodać od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale taka jest prawda.

 

ps: bardzo jest mi przykro, ze cała seria heroes padła po 4 na pysk. Szczerze wątpie, ze ubi zrobi coś sensownego bedzie trzeba bulić miliardy żeby cokolwiek osiagnać. Najlepiej, jakby zrobili coś ala restoration pack do fallouta 1/2.

 

ps2: age of wonder 1 rulz (available on steam ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z tymi dodatkami jest, że oni chyba mają prawa tylko do podstawowej pierwszej wersji.

Ciekawe czy wprowadzą jakiekolwiek poprawki do tego co wypuszczą, czy ograniczą się wyłącznie do wyższej rozdzielczości.

 

Po screenach trochę nieostre niektóre modele jak na mój gust:

 

H3HD_Protect_your_castle.jpg

H3HD_Conquer_Fortress.jpg

H3HD_Develop_your_town.jpg

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...