Skocz do zawartości
szogo

Heroes of Might & Magic 3 + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

moje gg 3535506 jestem chętny również w h4 :)

Rozmawiamy akurat o wersji 3 (patrz nazwa topiku :)).

Dla mnie akurat 4 jest beznadziejna i nie ma takiego klimatu jak ukochana "trójeczka" :)

Jak tylko komuś uda się przeprowadzić rozgrywkę online, to niech da znać (jaka wersja, patch itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie owszem trójka ma lepszy klimat od czwórki ale nic nie przebije dwójki z tym że w porównaniu z trójką jest troche prosta podobnie jest z porównaniem czwórki do trójki dlamnie akurat liczy się większa złożoność.

Ja nie mam zewnętrznego ip ale chyba tylko host musi je mieć aby można było się podłączyć w każdym bądz razie będę bardzo wdzięczny za zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes MANIAC  :D

I to bardzo zdeterminowany, jak gra Claviusem zamiast Isrą ;)

Isra..... hmmm nie zawsze trzeba wybierac "najlepszych" :wink:

Clavius to tez nie dlatego ze jest moja ulubiona postacia gry, to zupelnie inna historia :D (ale owszem owszem grywalo sie kilka...-nascie razy :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Nie wiem czy powinnam to tutaj zamieszczać ale właśnie w tym temacie o tym mowa. Mam problem i nie mogę z nikim zagrać przez TCP/IP w Heroes . Zawsze wyskakuje mi komunikat, że nie odnaleziono podanego adresu IP... Nie wiem dlaczego... Może ktoś z was wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Nie wiem czy powinnam to tutaj zamieszczać ale właśnie w tym temacie o tym mowa. Mam problem i nie mogę z nikim zagrać przez TCP/IP w Heroes . Zawsze wyskakuje mi komunikat, że nie odnaleziono podanego adresu IP... Nie wiem dlaczego... Może ktoś z was wie?

 

Osoba zakładająca serwer nie ma zewnętrznego IP/ma zamknięty port, na którym działa serwer heroes, lub Ty masz zamknięty ten port. Normalka niestety, mam to samo.

 

PS. Nie zmieniaj koloru tekstu całego posta, bo użytkownicy innych themów (skinów, tematów kolorystycznych) mogą mieć problem z czytaniem takiego posta - np. na comatose może być mało kontrastowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy. Mam neostrade i nie jestem w sieci. Sam korzystam z internetu ale nie moge jak wiele z was grac przez TCP/IP. Nikt nie moze sie zemna polaczyc maja komunikat "nie odnaleziono danego adres ip" wyczytalem wyzej ze jakis port jest zablokowany. Jakbyscie mogli powiedziec jaki to port i jak to oblokowac? Kiedys pamietam dawno temu z kolega raz udalo mi sie połączyc przez internet mialem wtedy SDI, teraz mam neo i zmienne ip moze to tego wina? Koles ma łącze 2mb i jest w sieci LAN i w dodatku ma firewalla ale przecierz to ja server zakladam wiec cos u mnie jest nietak. Blagam o pomoc bo ta gra rządzi i chcialbym sobie pograc. Jakby ktos znal rade, ale numer tego portu i sposób na odblokowanie to niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Same here

Czlowiek z checia by pogral a tu .... nie moze odnalezc IP hosta or sth

proobowalem na rooznych Game spyach i to samo wiec przypuszczam ze nie dane mi bedzie pograc po sieci chlip...

btw na emulu jest taki fajny plik jakos tak: heroes 3 1500 maps jak sama nazwa wskazuje pozycja obowiazkowa dla kazdego fana :D , a niektoore mapy sa naprawde super >jedna (nie pamietam nazwy ale to byla jakies M) to byl prawdziwy rpg gdzie przez wiekszosc mapy walczylo sie z paroma jednostkami a zaczyna sie z zielonym smokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba rozpracowac jak sie w ogole polaczyc za pomoca TCP/IP, bo poki co to chetnych nie brakuje, ale jakos nikomu sie nie udalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczeże to nie wiem o co codzi. Przez Tcp/Ip gra się normalnie bez żadnych problemów. Przynajmniej tak jest u mnie....

 

Ja mam wersję 1.4. Polecam orginalną.....

 

Firewall włączony, działa normalnie, a dla pliku gry robimy ustawiena by się mógł komunikować.

 

Faktycznie czasami gra sie wysypuje bez żadnego powodu. Dlatego co rundę robimy save i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dla pliku gry robimy ustawiena by się mógł komunikować.

Możesz opisać to dokładniej ?. Podaj też na jakiej wersji gry udało Ci się połączyć. Ostatnio próbowaliśmy zagrać z FiDO i qpa z tego wyszła :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

 

"New World Computing

Heroes of Might and Magic III Restoration of Erathia

Wersja 1.4

 

Cieszymy się, że kupiłeś grę Heroes of Might and Magic III Restoration of Erathia.

Mamy nadzieję, że gra ta dostarczy Ci tyle samo radości, co nam praca przy jej tworzeniu."

 

Tak więc w wersji 1.4 da się pograć.

 

Jeżeli chodzi o ustawienia to chodzi oczywiście o plik heroes3.exe .

 

Trudno mi cokolwiek powiedzieć bo nie wiem jakiego firewalla kto ma.

 

Ja mam NIS2003 i przy 1 uruchomieniu aplikacji gdy łączyła się z netem, norton poprosił mnie o ustanowienie uprawnień dla komunikacji z siecią internet. Oczywiście zaznaczyłem opcję PERMIT i opcję ALWAYS. I tyle.

 

tiger2004@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomaszPaweł, a udalo Ci sie polaczyc z jakims dodatkiem (AB, SoD..) ?

My probowalismy i nic z tego.. obaj mielismy dokladnie taka sama wersje gry, te same dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> lspider

Wake of Gods - oczywiście :)

 

Przydatne linki :

 

Praktycznie wszystko o WoG :

:arrow: http://wog.heroes.net.pl/indexsub.php

 

Krypta Map - do całej serii H3

:arrow: http://kryptamap.heroes.net.pl/mapyh3.html#h3

 

Bractwo Kartografów - kolejny zbiór map

:arrow: http://bractwo_kartografow.w.interia.pl/mapy.htm

 

Jaskinia Behemota - wszystko o całej serii HOMM

:arrow: http://heroes.net.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siamanko no i macie kolejnego niesmiertelnego w Heroes 3 co tu dużo gadać gram zazwyczaj szkieletami no i jestem najlepszy czekam aż ktoś mnie wkoncu kiedys pokona :D mój nr gg:1565804 <pewniak>

Ehh ta skromność :lol:.

 

Napiszcie w końcu na której wersji (gra/patch) udało wam się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...