Skocz do zawartości
Kaeres

Driveclub - PS4 exclusive

Rekomendowane odpowiedzi

driveclub44ayce.jpg

 

 

Strona oficjalna - http://driveclub.eu.playstation.com/pl_PL/home

 

PREMIERA - LISTOPAD 2013

 

Edit:

Tutaj nieco o powodach tak dużej obsuwy - http://www.spidersweb.pl/2014/05/driveclub.html

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to temat do zamknięcia :)

 

 

 

Pogralem dzisiaj w drivacluba wersje demo 3 dostepne auta 3 trasy, i powiem szczerze ze gra sredniawa, a ta cala uber grafika jakos wrazenia nie robi wielkiego.
Owszem jest ladnie, auta wygladaja b. dobrze trasy srednio, do tego maksymalnie ograniczone.Wyjazd 3 m za trase i juz odliczanie.

Model jazdy totalny arcade auta sie slizgaja.
\CO do grafiki widoczne AA moze wina TV (jakis SONY, w media ) lub tego ze wrsja demo.

Imo bedzie spore rozczarowanie wink.gif 

pclol

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać grafika to nie wszystko.

Zastanawiające jest to, że gra zaliczyła rok opóźnienia, a nawet powtórki i zmienna pogoda nie będą dostępne w dniu premiery. Oczywiście wszystkie DLC ładnie rozpisane długo przed premierą.

 

 

gFK1nHJ.png

 

843336564.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyrwać dwie oceny z wielu i rżnąć głupa...

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/driveclub/critic-reviews

 

'Po pierwsze primo' to gdy pisalem posta nie wszystkie z tych recenzji byly na Metacritic. 

'Po drugie primo' to srednia z Metarcitic uwzglednia oceny ze stron, ktore z obiektywizmem nie wiele maja wspolnego - patrz 95/100 z PS Universe  :lol: Drugi na liscie - Gaming Age @91/100 - ocenil gre wyzej niz GT4... o czym my tu mowimy? 

IMO, wystarcza trzy recenzje z uznanych zrodel - Gamespot, IGN i Eurogamer - srednia z tych trzech: 63/100. "Forza killer" jak sie patrzy  :lol:

 

 

X68FpOA.jpg

 

Edytowane przez EXO3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widziałem stream-a.

Na moje oko porażka, koleś jechał na pełnym gazie 

Zondą chyba ze 4 okrążenia i ani razu nie wypadł.

 

Więc albo to był brat Stiga

albo nie wiem... Kubica jakiś.

 

 

edit:

 

Takich opinii są dziesiątki: 

I don't believe this, it's linear, the physics are terrible , no realistic damage , , poor sounds , brakes lock instantly halting the car, no car tuning options etc, only able to customize the drivers head !!!, the graphics are ok but where are the graphics I saw before release ?,I haven't found anything like those.
Overall a very disappointing average racing game that I will not be going
 back to.

 

 

 

 

So I picked up a full copy that was on sale to see how it stacks up to the many racing games I've played in the past. I was expecting handling physics to rival Forza, or at least Horizon, but the drifting just doesn't feel natural and braking feels like a parachute instantly inflates behind you and knocks off 200kph in a split second while the car stays 100% in control. You can't even change driving assists like TCS, ABS or stability like you could in real life. As a result it felt much more arcadey than I expected.
Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, za $0 na PSPlus z pewnoscia bym jednak pobral :)

 

Musze skorygowac moj post. Jak to mowia: nie mow hop....

 

http://www.ign.com/articles/2014/10/08/driveclub-ps-plus-edition-delayed-by-server-issues

 

Ponizej tlumaczenie znalezione na IGN ;):

 

 

"We want to make sure PS Plus subs get the best possible experience, so for that reason we are delaying the release"

 

Translation in progress.....

Translation Complete.

We don't want a bunch of freeloaders making it even more difficult for our paying customers to use the game they paid us money to play.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Unfortunately, the road to launch has been a little rocky, and we are truly sorry that so many of you have not been able to enjoy everything that we had hoped Driveclub would deliver," Yoshida wrote on Facebook.

 

Yoshida ma niezle poczucie humoru  :lol:

 

Na poczatku premiera Drivecluba byla rozczarowujaca. Pozniej smieszna. Teraz mi juz troche zal ludzi ktorzy stworzyli ten bubel. 

 

http://www.gamespot.com/articles/three-weeks-later-ps4-racer-driveclub-is-still-fac/1100-6423278/

 

 

 

Three Weeks Later, PS4 Racer Driveclub Is Still Facing Issues With No End in Sight The president of PlayStation World Wide Studios has now apologized for the issues; PS Plus version on hold indefinitely.
Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też sie zawiodłem bo liczyłem na godnego konkurenta niezłej Forzy, a dostaliśmy taki crap z tragicznym modelem jazdy. Szkoda.  Pozostaje kupić X'a razem z PS4. Już miałem kiedys 2 konsole i jakoś to przebolałem. Miejsca nie brakuje pod TV. Potem i tak sprzedam pewnie którąś.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się bałem tej gry. Ale po ostatnich ocha i achach postanowiłem ją zakupić.

Nie mam nic do dodania jeżeli chodzi o post wyżej.

Na prawdę gniecie.

 

Fizyka, a raczej jej brak to oczywiście typowy arcade ale nie ma czegoś takiego, że trzymamy triggera od startu do mety i tylko skręcamy.

Trzeba umiejętnie operować gazem i hamulcem.

 

Najlepsze w grze jest po prostu ta mnogość rozgrywek.

Pojedyncze wyzwania, klubowe wyzwania, dołączanie do klubów, zakładanie swoich, zaproszenia do wyzwań indywidualnych.

Na każde z nich trzeba zapracować odblokowując poziomy zaawansowania przechodząc grę w singlu albo w karierze albo w pojedynczych wyścigach.

A tych pojedynczych jest znów kilka rodzajów.

Wyścig z przeciwnikami, wyścig z czasem, drift challange.

Podejrzewam, że można grać bez końca.

 

Gra w tej chwili do zdobycia poniżej 150zł (nówka), a czasami bliżej 100zł.

Korzystając z 20 złotowego bonu na allegro wyrwałem ją za 109zł.

Jeżeli ktoś się waha to już raczej nie ma powodów. Gra jest dopracowana, a będzie jeszcze lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gracie coś w tą genialną gierkę ?

Z dwa miesiące temu wykupiłem season pass.

Najlepsza inwestycja w gry so far.

Dodatki są warte każdej złotówki.

Gra jest kompletna już pod każdym względem.

Na prawdę polecam niezdecydowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że już raczej to olali, bo nawet w PS Storze wersja, która cały czas była oznaczona jako darmowa, ale nie działała ma już normalną cenę do kupienia. Z resztą teraz to ja czekam na nowego NFS :D

 

 

EDIT: A jednak: http://blog.eu.playstation.com/2015/06/24/driveclub-playstation-plus-edition-launches-tomorrow/ :D

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...