Skocz do zawartości
Aesereht

Szukam klawiatury z regulacją głośności

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury z regulacją głośności taką jak była w modelu modcom mc-9002 professional

Modecom_MC_9002_Professional_Keyboard-23

Niestety ta klawiatura była produkowana w 2009 i już jej nie produkują... Znacie może klawiatury z podobnym rozwiązaniem technicznym?

Aktualnie szukam ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mniej więcej o taką mi chodziło... ale z tą też jest problem, że jej też nie produkują a można ją odebrać tylko osobiście w szczecinie bo nie wysyłają...

tak z ciekawości, czemu akurat taka regulacja a nie zwykły przycisk? Tracer co kolega wyżej podał to "chiński szrot"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bo mam aktualnie klawiaturę "modcom mc-9002 professional" ale padły mi klawisze numeryczne nad literami i pisanie bez nich jest męczące.

A ta regulacja głośności jest potwornie wygodna zwłaszcza jeżeli się włoży słuchawki czy ogląda jakiś filmik w których na przemian jest głośno lub cicho. Jeden pełny obrót tej "gałki" to 20% głośności. Po prostu, aż trudno się odzwyczaić. 3 razy obracasz i zmieniasz o 60% głośność w zaledwie chwile oraz poza tym jest po prawej stronie, obok myszki, więc dodatkowa wygoda.

 

Wiec w sumie to kwestia przyzwyczajenia... na szczęście działa numeryczna po prawej więc alt-40, alt-41 oraz alt-64 i da się pisać "(,),@"

 

W sumie znalazłem też taką: http://pl.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2906#ov

ale niestety jest bezprzewodowa i też nie mogę znaleźć w żadnym sklepie (no i to w sumie zestaw klawiatura+mysz)

Edytowane przez Aesereht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...