Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Serwerek nitto nie dziala ? Bo mam od 30 minut traffic. Nigdy tak dlugo nie musialem sie wbijac na serwa.

Ciekawe co tam psują ze nie dziala :P

hahah ja tez mam ten komunikat, to jest jakis fake hyba, napewno sa wolne miejsca na serwerze o tej porze, wyswietlaja ten komunikat i w pospiechu usuwaja blendy z gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie kodow aktywacyjnych...

tomeq jestes chyba w bledzie ,

rejestrowalem 3 konta na 3 maile , dostalem szybko odpowiedz na tylko jedno.(jakies 2 min)

ale na tamte tez przyszly :D (dzisiaj :DDD, po jakis 5-7dniach od czasu zalozenia konta) wiec chyba zawsze dojda , pytanie tylko po jakim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 9.07 z nosem honda civic to duzo czy malo, bo nie mam z nikim porownania ...

pozatym przyjmij mnie ktos do teamu:)

siemka jezdzisz na turbo czy supercharger ?

ja na swojej starej Hondzie wyzylowanej na max jeżdzilem tak wlanei minimalnie ponad 9 s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: w teamie jestem zarejestrowany z Honda. Chce ja zmienic zalozmy na Evo. Da sie to zmienic gdzies w opcjach czy musze wyjsc z teamu i zarejestrowac sie z Evo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: w teamie jestem zarejestrowany z Honda. Chce ja zmienic zalozmy na Evo. Da sie to zmienic gdzies w opcjach czy musze wyjsc z teamu i zarejestrowac sie z Evo?

musiasz tak zrobic

 

 

 

Sajmonsz moze bys zatwierdzil lub odrzucil te wysligi co sa zarejstrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...