Skocz do zawartości
BassMan-SND

Nitto Racing

Rekomendowane odpowiedzi

NIe ma za co. Polecam sie na przyszlosc ;) Jesli jest ktos chetny do scigania sie ze mna to zapraszam. Moja ksywa to: Kolas

 

Ps. KIULIK jaka masz ksywke w grze??

 

Pozdrawiam Harry :)

Moja xywka: KIULIK :)

P.S. Narazie ucze się grać, ale może coś ze mnie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:

Mianowicie mam dużo lepszy czas od mojego przeciwnika, a tu pojawia się "You lost" :(

Moje czasy:

1.246 <--- start

15.507 <---- meta

88.86 < ---- co to oznacza ???

Czasy przeciwnika:

0.714 <--- start

18.228 <---- meta

75.69 < ---- co to oznacza ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie ty tuninguj sobie ten woz bo masz strasznie slabe czasy i wogole predkosc mala. To ostanie tzw jak napisalem 88.86 < ---- co to oznacza ??? i 75.69 < ---- co to oznacza ??? to jest twoja predkosc.

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie ty tuninguj sobie ten woz bo masz strasznie slabe czasy i wogole predkosc mala. To ostanie tzw jak napisalem 88.86 < ---- co to oznacza ???  i 75.69 < ---- co to oznacza ???  to jest twoja predkosc.

 

Pozdrawiam Harry :)

Trzeba mieć kase, żeby stuningować, a tu brak :(

A nie wiesz dlaczego przegrywam, bo czasy mam w końcu lepsze od przeciwnika :( :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz sobie ustawic na oko jaki czas mozzesz miec i im blizej bedzie ktorys z was tego czasu ten wygrywa ;)

 

Ps. Mi tez zdarzy sie czasem przegrac, ale nic poza tym  8) 

 

Pozdrawiam Harry :)

Nastawiam przeważnie sobie czas ok. 16 i mam 15.7 - 16, a przeciwnik ma podobną różnice, a ja zawsze przegrywam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas mam zawsze lepszy niż przeciwnik, różnica też mniejsza :!:

Przed chwilą zauważyłem, że po dojechaniu do mety u góry w miejscu tych zółtych kropek pisze mi "BREAKOUT" :!: Co to oznacza :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już sobie poradziłem w ciągu godziny na Cup'ie zarobiłem ok. 12000 $ 

Moja fura ma już ok. 200 HP 

 

To widze Kiulik ze sie rozkrecasz  :lol:  Oby tak dalej ;) Jesli bedziesz mial jeszcze jakis problem to wal na forum  8) 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups moja poprzednia wiadomosc troche nie wyszla bo chcialem zobaczyc co to cytat, a mianowicie mialem napisac to: To widze Kiulik ze sie rozkrecasz :lol: Oby tak dalej ;) Jesli bedziesz mial jeszcze jakis problem to wal na forum 8)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups moja poprzednia wiadomosc troche nie wyszla bo chcialem zobaczyc co to cytat, a mianowicie mialem napisac to: To widze Kiulik ze sie rozkrecasz  :lol:  Oby tak dalej ;) Jesli bedziesz mial jeszcze jakis problem to wal na forum  8) 

 

Pozdrawiam Harry :)

No rozkręcam się :)

Ale przychodze do Ciebie z kolejnym problemem :)

Jak dobrze ustawić skrzynie "Magic Box" w Civic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOS-a uzywasz na klawiaturze naciskajac strzalke w prawko -> ;) TURBO jest lepsze chociarz pokaze mniej koni, uwierz mi, wiem to z doswiadczenia  :) 

 

Pozdrawiam Harry :)

no ja tez uzywalem turbo jak gralem w ta gierke i prawda ze ma wiekszego kopa autko z turbo niz z supecharged...:)

 

P.S jest jakas inna wersja od 1.08?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOS-a uzywasz na klawiaturze naciskajac strzalke w prawko -> ;) TURBO jest lepsze chociarz pokaze mniej koni, uwierz mi, wiem to z doswiadczenia  :) 

 

Pozdrawiam Harry :)

no ja tez uzywalem turbo jak gralem w ta gierke i prawda ze ma wiekszego kopa autko z turbo niz z supecharged...:)

 

P.S jest jakas inna wersja od 1.08?

Najnowsza wersja to 1.08S :!:

Może i byś skąś załatwił inna wersje, ale co ci stego jak i tak się nie połączysz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry nawet nie trzeba CDkeya zadnego, tylko przy rejestrowaniu trzeba znac podstawy angola ;)

 

Ps. Sorry KIULIK, ale zrobilem sobie chwilowa przerwe w tej gierce. Jeszce sie napewno scigniemy, jak nie ty mi to ja ci zaproponuje wkrotce rajdzik ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo mi to nie mowi...gdzie mam sie zarejestrowac? na stronce , jesli tak to w ktorej zakladce?

Przy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>niu gry pojawia ci się okno logowania i z prawej strony masz "jakiś tam text", klikasz na niego i sie rejestrujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek ten jakis tam text jak to napisal KIULIK to "I'm new and need to create an acount". Teraz juz pewniem wiesz, a jesli bedziesz mial klopoty np takie jak KIULIK typu uzywanie nosa to poczytaj wczesniej bo 2 razy tego chyba nie bedziemy pisac ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono KIULIK wygrales 1 rajd, ale zaproponowalem ci 2 wiec czekam na rozstrzygniecie 2. Zostalo jeszcze 34 godzinki. Ja jestem szczesliwy bo wlasnie sie scigalem z goscie i wygralem Honde Civic nie tuningowana i przed chwilka ja sprzedalem za 12.500$ :)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...