Skocz do zawartości
ath

Battlefield Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

 


Battlefield Hardline to tytuł tegorocznej odsłony serii FPS-ów od firmy Electronic Arts. Tym razem skupi się ona na konflikcie policji z przestępcami. Grę przygotowują twórcy Dead Space, czyli Visceral Games - obszerna zapowiedź tytułu nastąpi 9 czerwca, podczas targów E3.

 

Panie i panowie, poznaliśmy tytuł i charakter tegorocznej odsłony serii FPS-ów Battlefield. Będzie nią Battlefield Hardline – informację tę najpierw nieoficjalnie uzyskał niejaki Koen Vlaswinkel, o czym poinformował na swoim blogu, a następnie potwierdzili ją twórcy. Obecnie na oficjalnej stronie można przeczytać, że do zapowiedzi gry dojdzie na konferencji firmy Electronic Arts podczas targów E3 9 czerwca o 21:00 czasu polskiego. Co ciekawe, Battlefield Hardlinepowstaje nie w szwedzkim studiu DICE, lecz w Visceral Games, odpowiedzialnym za stworzenie cyklu kosmicznych survival horrorów Dead Space. Jak podają różne źródła, nowy Battlefield zmierza na PC, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.Premiera odbędzie się jesienią 2014 roku.

 

reszta -> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=85481

 

 

---

 

Gotowi na kolejnego gniota ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejne "DLC". Silnik zapewne ten sam, błędy te same, netcode również. Ledwo wydali 4 buggerfielda, którego do tej pory nie połatali (nie wspominając o 3). Odcinanie kuponów od popularnych tytułów nie jest nowością także póki jej popyt to interes będzie się kręcił. Odpuszczam sobie całkowicie tą część

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, tylko, ze produkcja tego tytulu zajmuje sie inne studio. Jesli sam w sobie netcode jest problemem silnika a nie zaprogramowania go to zmian nie zobaczymy. Narazie pozostaje czekac ;)  mi sie pomysl podoba :) taki CS na FrostBite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra nie ma nic wspólnego z Battlefildem - oprócz nazwy....

 

 

 

 

Ps. Ale w sumie podoba mi się gameplay niezależnie od tego jak to się będzie nazywać....

Edytowane przez szpachla2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też, nawet maila dostałem potwierdzającego kupno ale gry na originie nie mam.

 

To jest śmieszne mam tą samą sytuację.

 

Dwie bety ogłosili i do żadnej się nie dostałem

po mimo tego że od razu się zarejestrowałem.

 

I dokładnie słuchałem co ten koleś mamlocze po angielsku

i w obydwu przypadkach ogłosili bętę dla wszystki zarówno tego BF-a jak i The Crew...

Beta, macie, bierzcie, grajcie - mówił.

 

.... no i gdzie to do wuja jest ???? bo jakoś nie widzę 

żeby mi się dodało do orygina czy tego szitu od ubi...

 

 

 

 

To jak już tak pięknie ogłaszają

i wszyscy się cieszą a tu taki ... jak Batorgo komin

zagrasz se w betę na youtubie ;)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapisze sie może syn se pogra, dla mnie po wtopie z bf3 skipuje póki nie upłynie minimum 2 miechy od premiery, jak po tym terminie nadal produkcja ssie, bo niepołatana, bo kod sieciowy leży i kwiczy to nie podchodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od razu dostałem dostęp do bety, pograłem trochę i szału nie ma. Średnio 100-120FPS bez AA (tylko post AA) czyli płynność taka sama jak w 3 części, niektóre tekstury wołają o pomstę do nieba (zużyty cały vram, ciężko wytłumaczyć dlaczego, tekstury gorsze niż w 3/4). Graficznie słabo jak na 2014 rok, pusta plansza i 32 graczy, dopiero jak się uda uruchomić skrypt, który rozwala część mapy to jakoś to wygląda. Netcode trochę poprawiony, nie ginie się już po 2sek po schowaniu chociaż czasami dalej się to zdarza. 2 tryby gry, blood money czyli standardowe zajmowanie flag oraz heist z pościgiem (to co na gameplayu z E3). Oczywiście przebieg rozgrywki nie jest taki płynny jak na tym wyreżyserowanym gameplayu. Gra złodziejaszkami dużo lepsza niż policją, w której nie potrafiłem się na poczatku odnaleźć. Szkoda, że nie ma trybu Hardcore, który jest jedynym słusznym trybem. Na normalu pakuje w gościa cały magazynek a ten dalej sobie biegnie...

 

Pograłem trochę i mnie już znudziło, mi to wygląda na DLC z nowym trybem aniżeli pełnoprawny produkt.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem betę. Teraz odpalam, może pójdzie na moim starym ;)

Tymczasem mam iny problem. Nie dochodzą mi maile z Orygin na pocztę. Sprawdzałem spam. Wysyłałem kilka razy na potwierdzenie maila, skrzynka się zgadza, w grze potwierdza wysłanie na ten adres, na poczcie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i mnie już znudziło, mi to wygląda na DLC z nowym trybem aniżeli pełnoprawny produkt.

A BF4 to niby co to było? Gimbusy i amerykańce i tak kupią ;>

 

Też dostałem dzisiaj betę. Pograłem 30 minut i wyłączyłem. Gra wygląda na nie udaną kopię Paydaya i CS'a. Mogli to połączyć o wiele lepiej. A tak to wyszło słabo niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej grze w ogóle ustawić grafikę? Mam jakiś domyślny układ, ani zobaczyć co by było jak bym dał więcej, ani obniżyć aby przyspieszyć w scenach dużych walk jak się na przykład wali most.

 

Gra mi się podoba przez te wielkie sceny walących się budynków, to jest niezłe :) ale od razu dodam, że nie mam porównania bo to nie jest mój ulubiony gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że po zrobieniu 11 godzin gry mam inną opinię. Jak jest wysoki poziom graczy to środowisko gry nie jest puste. Grałem w trybie blod money/ 

Najlepsze gry przegraliśmy o 200k (zbiera się 5kk) z powodu zakończenia czasu rozgrywki. każda minuta wypełniona była dynamiczną walką.

Fakt, że gra często się wiesza grafika nieoczekiwanie zaczyna siadać i nie wiem gdzie można regulować ustawienia graficzne, gra chodzi w oknie co jest mocno wkurzające. Mimo to dało się znaleźć pasjonującą rozgrywkę. 

Atakując transporter przeciwników którzy prowadzą o 3kk i zabierając we czterech po zaciętej walce 2kk przerzucając to do naszej bazy wszystko helikopterami czy samochodami czuje się dynamikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha właśnie chciałem wrzucić filmik AngryJoe :D ale widzę, że się spóźniełem.

 

Ja po 2 dniach bety miałem dość i ciesze się, że nie kupiłem tego shitu. Na konsolach też jest niezła beka, bo są niektóre edycje Hardline co kosztują po 500zł więc jak ktoś to kupił, to pewnie już się dawno powiesił gdzieś na drzewie :)

Co do Battlefront mam jednak nadzieję, że tego nie spier****, bo byłby to chyba gwóźdź do trumny.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

battlefield_hardline_gpu_cpu_test_mini_2

Wymagania sprzętowe Battlefield Hardline nie wyglądają na przerażające? Myślicie, że wystarczy dowolny czterordzeniowy procesor i karta graficzna średniej klasy? Jeśli wierzyć marketingowcom to owszem... jednak już wielokrotnie byliśmy świadkami całkowitego rozmijania się optymistycznych deklaracji z brutalną rzeczywistością. Battlefield Hardline również wzbudza uzasadnione obawy, zwłaszcza że niektóre zapisy w oficjalnych wymaganiach sprzętowych są kompletnie pozbawione logiki. Jakiego komputera rzeczywiście potrzeba do komfortowej rozgrywki pokażą dopiero szczegółowe testy procesorów i kart graficznych. Czy Battlefield Hardline będzie kolejnym powodem do modernizacji peceta? Tego dowiecie się przeglądając wykresy w niniejszej publikacji.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...