Skocz do zawartości
ath

Battlefield Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

battlefield_hardline_bugs_1m.jpg

Kiedy usłyszałem o pomyśle na kolejnego Battlefielda spojrzałem w niebiosa, westchnąłem głęboko i postanowiłem dobrowolnie zrezygnować z przywileju zrecenzowania Hardline. Naiwnie pomyślałem, że chwytliwy tytuł błyskawicznie znajdzie rzeszę adoratorów głodnych sampli testowych. Jednak redakcyjni koledzy nie wykazali się wzorową solidarnością, pozwalając aby pudełko z Battlefield Hardline ponownie wylądowało w moich rączkach. Widocznie tak chciało przeznaczenie... Zasiadając przed monitorem wiedziałem czego z grubsza powinienem się spodziewać, ale żadnych beta-testów, filmików oraz zapowiedzi nie monitorowałem. Pozwoliłem działać elementowi zaskoczenia, a programiści faktycznie trochę nawywijali - pytanie tylko z jakim skutkiem? Niniejsza recenzja powinna udzielić takiej odpowiedzi, aczkolwiek nie spodziewajcie się euforii...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Witam.

Mam problem w ósmym odcinku gdy jadę od ``szklanych willi`` samochodem a potem jak dojadę jest filmik jak zamykają mnie w celi a potem murzyna.

Potem wbiega do celi jakiś gość przez zamknięte drzwi a ja albo go obezwładniam i podnoszę jego broń a jak w porę nie zadziałam,to nie mam szans na przetrwanie.

 

W filmikach btf gameplay na yt widzę,że murzyn rozmawia z mendozą i otwiera wytrychem drzwi od celi a gra toczy się dalej.

 

---Co może być nie tak z grą?,lub..Co tam trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...