Skocz do zawartości
adish

Problem z sygnałem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie - jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie, ale ten wydawał mi się odpowiedni.

 

post-147884-0-71464000-1401786756_thumb.jpg

 

W załączniku - obrazku - schemat "sieci", w któej mam następujący problem. W K3 który jak widać "oddziela" trochę ścian - jest problem z sygnałem. O ile w K2 jest on niemal 100%, o tyle w K3 wynosi on 60% (co nie jest złe), ale sygnał jest przerywany - na zasadzie Jest dostęp - 5 sekundowy, zryw, 5 sek. zryw - ale sygnał pozostaje na wartości 60%. Gdzie może leżec problem i co mogę zrobić?

 

Z opcji któe próbowałem i tych których zmienić nie można:

1 - Ustawienie AP - jest jakie jest, ale zmienić się go nie da - jedynie regulacja anteny - z tymże gdy ustawię ją tak, że w K3 sygnał jest 80%, wówczas w K2 jest problem j/w - czyli 5s/zryw/5s/zryw ...

2 - W K3/K2 jest SAGEM (próbowałem w K3 dodać kartę sieciową wewn. Wi-Fi - nie pomogło)

 

W zasadzie to tyle - dodam, że w ustawieniach AP, jest Long Preambule/54 M/19 dB.

Jeśli coś pominąłem (istotnego) - to pytajcie, odpowiem. Z góry dzięki za pomoc.

/Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj używane kanały w pobliżu. Równie dobrze może to być problem z Access Pointem albo po prostu jest słaby. Dwie kondygnacje to jednak sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...