Skocz do zawartości
veirt

Czytnik ebooków- maks. 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czytnika do 600zł- potrzebuję fv/paragonu/umowy. Wymaganie: poprawna obsługa pdf- bez obrazków czy tabel, tylko pliki z chomikuj (kupuję kiedy mogę/wypożyczam z bibliotek, ale niestety- kieszeń nastolatka nie wystarczy na wszystko, zresztą często muszę ściagać starsze książki które nie są dostępne lub w absurdalnych cenach- dla hejterów, proszę nie offtopujcie). Gdyby nie to pewnie kupiłbym kindle, naktańsze są nawet po ok 200zl ale w tej sytuacji nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kindle i konwertowanie - albo programem calibre albo mailowo - darmowo szybko i bezproblemowo ;)

 

Polecam swiatczytnikow.pl - dużo informacji, darmowe książki, info o promocjach.

 

Osobiście posiadam dwa - keyboard'a i PW2. Obydwa bardzo sobie chwale ale w nocy PW2 jest niedościgniony. Jeśli nie ma potrzeby polecam Kindle Classic, solidne etui - obowiązkowo!

 

Kindle posiada najlepszy sytem gwarancyjny z jakim się spotkałem.

 

Reszta kasy z budżetu wystarczy na mnóstwo książek ( można wiele hitów kupić za 9,90 ; 14,90 albo 2$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 600 zł hmmm np

 

  • Kindle Classic cena ok 550 zł ale nie dostaniesz go w PL - zamówienie tylko Amazon
  • Treckstore cena ok 230 zł - ale zwyjkły wyświetlacz TFT więc dyskwalifikacja 
  • Prestigo Nobile PER5162 - cena ok 600 zł

to tyle co mi przyszło do głowy, z tych co ostatnio przeglądałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiałem się czy nie kupić sobie tego czytnika:

http://www.skapiec.pl/site/cat/3313/comp/8597145

Jednak jego tańsza wersja to koszt prawie 2 razy mniejszy. Nie jest jednak podświetlana. Czy warto jest jednak tyle płacić za taką funkcję?

Może lepiej jest kupić sobie jednak tańszy i do tego komplet fajnych ebooków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może czy jest coś w granicach do 400 zł fajnego? To już chyba niższa półka ale coś chyba da się znaleźć? Moja dziewczyna zażyczyła sobie na urodziny i teraz zastanawiam się co wybrać, żeby to było sprawdzone.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nook kosztuje 27 usd (z podswietleniem 35,), nawet uwzględniając polskie warunku, import, vat to i tak nie powinno być więcej jak 160-170 zł. co maja takiego te sprzęciory za 600 zł, ze warto dopłacać do nich ponad 300%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość smartskills

Zdecydowanie Kindle Classic. Jak się dobrze rozejrzysz np. na allegro to możesz go kupić bez potrzeby zamawiania poprzez Amazon. Jak nie chcesz jakiś wodotrysków, kolorowych wyświetlaczy itp. to jest to najlepsza decyzja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nook kosztuje 27 usd (z podswietleniem 35,), nawet uwzględniając polskie warunku, import, vat to i tak nie powinno być więcej jak 160-170 zł. co maja takiego te sprzęciory za 600 zł, ze warto dopłacać do nich ponad 300%?

 

Hmm gdzie po 35$ wersja z podświetleniem (NOOK GlowLight ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nook kosztuje 27 usd (z podswietleniem 35,), nawet uwzględniając polskie warunku, import, vat to i tak nie powinno być więcej jak 160-170 zł. co maja takiego te sprzęciory za 600 zł, ze warto dopłacać do nich ponad 300%?

Tyle, że samo podświetlenie to nie wszystko jeżeli jest zrealizowane jak w NOOK, gdzie po prostu wpakowali jakiegoś niebieskiego halogena pod ekran...

 Świat czytników "Nook zainteresował mnie przede wszystkim ze względu na podświetlanie - i jest ono niestety porażką. Przy ustawieniu w większym stopniu wali po oczach jak LCD – a diody na górze są wyraźnie zauważalne."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...