Skocz do zawartości
AiXen

Pad od Nateca

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy polecają do kompa pady od xboxa, ewentualnie zdarzyło mi się odnaleźć pozytywne opinie dotyczące gamepadów od speedlink np. xeon. Mnie jednak ciekawią opinie dotyczące padów od Nateca, posiada ktoś taki? Jakie są wasze odczucia? Co o nich sądzicie? Sam posiadam myszkę ( z tej firmy ), na którą wydałem 60+- zł i jestem niesamowicie zadowolony. Głównie interesują mnie modele: Natec genesis p44, p4, p55. 

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PC liczy się tylko pad od XboX'a. Im szybciej to zrozumiesz tym mniej kasy zmarnujesz na chińszczyznę.

 

Próbowałeś kiedyś tyvh padów, znajomi, rodzina? Tych o których wspomniałem w poście wyżej? Może jakieś argumenty?

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawet kilka. Pad od Xboxa jest lepszy bo cechuje go wysoka jakość wykonania, trwałość i kompatybilność z każdą grą bez dodatkowego kombinowania.

 

Jeśli przyszedłeś poszukać tu błogosławieństwa na zakup jakiejś tandety to trafiłeś pod zły adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecają do kompa pady od xboxa, ewentualnie zdarzyło mi się odnaleźć pozytywne opinie dotyczące gamepadów od speedlink np. xeon. Mnie jednak ciekawią opinie dotyczące padów od Nateca, posiada ktoś taki? Jakie są wasze odczucia? Co o nich sądzicie? Sam posiadam myszkę ( z tej firmy ), na którą wydałem 60+- zł i jestem niesamowicie zadowolony. Głównie interesują mnie modele: Natec genesis p44, p4, p55.

Tylko pad z xboxa. Niezniszczalny, długo trzyma bateria w wersji bezprzewodowej i kompatybilny z 99% tytułów, do tego stopnia, że nawet przycisków bindować nie trzeba samemu, bo gry się same pod niego ustawiają.

 

Znajomy, za to ma jakąś chińszczyznę. Pad niby dobrze wykonany i dobrze leży w ręce, ale żeby mu zadziałał w Dark Souls 2 to z tydzień szukał jakichś emulatorów pada, potem jakichś pluginów do nich i ostatecznie mu to zadziałało, ale wibracji nie ma.

 

Do tego kablowy model x360 do PC możesz wyrwać w okolicach 100 zł. Nie ma sensu brać niczego innego IMO.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie zrobiłes. Sam do tej pory korzystałem z pada od PS3 i emulowałem go pod X360. Emulator jednak miałe jakieś dziwne jazdy i podczas wibracji po prostu odłączało pada i przestawał działać. Kombinowałem ile wlezie i nic. Kupiłem podobnego pada od X360 kablowego i jak rędką odjął. Wibra napieprza, a ja dalej sobie gram. Koniec z półśrodkami bo nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...