Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oglądanie filmów na 6300 ?...:blink: masochiści jacyś chyba..co do czasu pracy - nie jest wcale tak tragicznie, zresztą osobiście bateria była ostatnią rzeczą na którą zwracałem uwagę przy wyborze telefonu..

tak btw to mało który fon wytrzymuje porównanie z 6310i w tym aspekcie :D

 

a tymczasem na mnie u800 czeka w domu, ale pobawię się dopiero na przyszłym weekendzie.. swoją drogą posiada ktoś ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą osobiście bateria była ostatnią rzeczą na którą zwracałem uwagę przy wyborze telefonu..

mz to jeden z podstawowych aspektów jeśli to ma być naprawdę mobile :)

ponoć wymiana baterii w 6300 ratuje sytuację ale niech wypowie się ktoś z takim doświadczeniem bo sam telefon całkiem ciekawy (choć dla mnie też zbyt szeroki w stosunku do klawy z 6020).

 

i co z tego ze to nastepca prady

miałem pradę w łapie przez 30 min.

chciałem pobrać gg i omyłkowo wlazłem na gadu.pl

przeglądarka zwiesiła klawę i nic nie mogliśmy zrobić.

zatem wyciągnęliśmy baterię i telefon się już nie włączył :lol:

pojechał na serwis i wrócił naprawiony - nie wnikałem w kwestię usterki bo to nie był mój fon i sytuacja była nawet troszkę niezręczna ;)

w każdym razie nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon za 1 zł z Play, co wybrać samsung i600 czy toshiba g500, uparłem sie na WM bo symbiana już miałem a chce spróbować czegoś innego. Oba mają wifi, WM5, prawie identyczne wyświetlacze a więc który wybrać. Ogólnie w Playu jest jeszcze toshiba g900 ale prawie wszędzie niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon za 1 zł z Play, co wybrać samsung i600 czy toshiba g500, uparłem sie na WM bo symbiana już miałem a chce spróbować czegoś innego. Oba mają wifi, WM5, prawie identyczne wyświetlacze a więc który wybrać. Ogólnie w Playu jest jeszcze toshiba g900 ale prawie wszędzie niedostępna.

Na i600 nie masz co liczyć, jest niedostępny a przynajmniej był jak podpisywałem umowę w play 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pisanie smsow bardzo fajnie i wygodniej niz na normalnych przyciskach , narazie mozna powiedziec ze sie oswajam z tym telefonem i tym ze nie ma tu zadnych guzikow. Bateria narazie jest nie sformatowana wiec nic Ci nie powiem na ten temat. Jesli chodzi o pierwsze minusty to dwa i pewnie pozostana a mianowicie myslalem ze bedzie lepszy wyswietlacz chodzi mi o kontrast ale to moze sei czepiam , drugi slabo slychac rozmowce mimo ze glosnik jest na fula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś styczność z HTC Touch PRO ... chodzi mi o stabilność zwiechy i baterię . Muszę fona zmienić - miała być Omnia ale ten HTC jest zdecydowanie lepszy ...

No i jak jest z wykonaniem , jakość obudowy itd.

Jest wyczesany w kosmos ale ta cena !!

Ja wybralem Samsunga i780 czekam teraz na przeniesienie numeru z Orange do PLAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile mogą mi zawołać za naprawę / wymianę płytki klawiatury (dotyki) w K850? Mam tą starą wersję płytki, która często była wadliwa i się szybko psuła. Teraz chcę to wymienić na tą nową wersję, tylko nie wiem po czym to poznać, że mi dadzą nową. No i oczywiście z jakim to się wiąże kosztem. Na alledrogo te płytki są za około 40zł i w zasadzie mógłbym sobie to sam wymienić, ale z tego co mi się wydaje, to pasek przewodzący (ze starej wersji płytki) jest częścią obudowy. Nie wiem czy nie będzie trzeba i jej wymienić na nową.

Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Orientuje się ktoś może dlaczego przy próbie aktualizacji softu w Nokii N95 pobiera do 51MB i staje a następnie wyrzuca komunikat:

 

"Pobieranie aktualizacji nie powiodło się"

to chyba coś u nich, mi się udało pobrać aktualizację do 6120, jednak wykrzacza się na początku aktualizacji, na szczęście bez konsekwencji.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w moim f480 trzyma bardzo ładnie przy maksymalnym obciazeniu wytrzymała mi 2,5dnia mozna powiedziec ze non stop cos z nim robilem sluchalem muzyki itp teraz zobaczymy ile potrzyma bez zabawy przy robieniu klikunastu zdjec dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ceną już się pogodziłem , interesuje mnie tylko jaka jest jakość wykonania i jak działa odbiornik GPS ....

Poczekaj na Touch HD bo będzie w podobnej cenie, a to tylko kilka dni. Wyświetlacz w HD miażdży ;) Jakość wykonania w HTC od dawna przewyższa zwykłe telefony. Odbiornik GPS działa jak każdy wbudowany w Palmfona - do 5 minut łapie fixa, potem problemu nie ma. Poza tym jedyna wada to ten nieszczęsny procek. Czemu HTC nie chce wsadzić Marvella chyba nikt nie wie. Taki Touch HD z 256MB RAM + chipem 3d + 800MHz Marvellem byłby idealny, a tak, wciąż czekamy. Generalnie na rynku Palmfonów bardzo wkurza to, że nie ma ideału - jeden ma słaby procek, drugi mało ramu, a już wsparcie 3d jest na wymarciu(ostatnie chyba w pierwszym TyTN). Filmiki z Touch HD i szybkość obsługi Touch Flo sugerują jednak, że może to być pierwszy od dawna palm z natywnym wsparciem akceleracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić telefon do około 500zł?:

- Muzyczny!. Tak, muzyczny. Głośny i dobry dźwięk oraz w zestawie muszą być dobre słuchawki.

- Duży, ładny wyświetlacz.

- Ładny design :)

- A, no i żeby bateria jako tako trzymała.

Coś od Nokii lub Sony E.

Edytowane przez kaczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Touch HD bo będzie w podobnej cenie, a to tylko kilka dni. Wyświetlacz w HD miażdży ;) Jakość wykonania w HTC od dawna przewyższa zwykłe telefony. Odbiornik GPS działa jak każdy wbudowany w Palmfona - do 5 minut łapie fixa, potem problemu nie ma. Poza tym jedyna wada to ten nieszczęsny procek. Czemu HTC nie chce wsadzić Marvella chyba nikt nie wie. Taki Touch HD z 256MB RAM + chipem 3d + 800MHz Marvellem byłby idealny, a tak, wciąż czekamy. Generalnie na rynku Palmfonów bardzo wkurza to, że nie ma ideału - jeden ma słaby procek, drugi mało ramu, a już wsparcie 3d jest na wymarciu(ostatnie chyba w pierwszym TyTN). Filmiki z Touch HD i szybkość obsługi Touch Flo sugerują jednak, że może to być pierwszy od dawna palm z natywnym wsparciem akceleracji.

Ok dzięki wielkie , nie ma problemu poczekac nawet 2 miechy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić telefon do około 500zł?:

- Muzyczny!. Tak, muzyczny. Głośny i dobry dźwięk oraz w zestawie muszą być dobre słuchawki.

- Duży, ładny wyświetlacz.

- Ładny design :)

- A, no i żeby bateria jako tako trzymała.

Coś od Nokii lub Sony E.

Bierz nokie 5310. Z simlockiem kupisz za 400zł nówkę z kartą pamięci. Karta omijająca simlocka to koszt 20zł, a resztę będziesz miał na dobre słuchawki.

Jednak, ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym telefonie, sam jestem ciekaw ;)

Może trochę nie zgadza się z twoimi wytycznymi (wyświetlacz za duży nie jest) ;)

Edytowane przez eyah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyy..

 

a ja się od piątku Samsungiem U800 bawię..

za sam design 9+/10 daję - z wyglądu mi się bardzo podoba..ale..już zagłębiając się w szczegóły tak fajnie nie jest - wkurza mnie klawiatura (imho lata świetlne jej do 6300, która jest moim ideałem), szybkość działania (wszystko jakieś takie ślamazarne jest) i przede wszystkim pisanie sms'ów - z dwóch względów: raz, że myli mi się robienie przerwy ze zmianą wyrazu w t9 (odwrotnie niż w nokii, w zasadzie po jakimś czasie powinno się do tego przyzwyczaić), oraz problem z polskimi znakami, które zabierają więcej znaków niż potrzeba w rezultacie czego napiszę jedno zdanie wysyłane w 3 wiadomościach..niby można je wyłączyć, ale mnie krew zalewa bez ogonków (puryzm językowy mam w genach zapisany, nie poradzę :D)

 

ogólnie wracam do 6300 i albo przy niej pozostanę, albo łyknę e51 (choć nie bardzo mi się z wyglądu podoba), bądź 6500 classic..

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE w 380i ... co o nim sadzicie ? dziewczyna sie uparla ze ma byc z klapka...

 

Moze ktos z was mial stycznosc z tym tel ? Ewentualnie co cenowo jej odpowiada jaki tel jakie za i przeciw ? z gory dziekuje za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...