Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastaniawiam się nad Sagemem MyX501c i Samsungiem X660 w erze FUN . Sagem jest wypasiony :) ale to Sagem :( . Samsung zaś jest ubogi zaś mma markę. Łamię się miedzy nimi. Szczerze mówiąc wolę Sagema bo ma krty pamięci mp3 wideo apart 1,3 mpix. Obawiam się jednak że po dwuch latach się roz....wali. Chciałbym pogadać z kimś kto korzysta z tego modelu Sagema by wyraził swoje zdanie. Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie K510i, to ulepszona wersja K700i, ma mniej pamięci, ale to jedyna wada, dodali lepszy aparat, wyświetlacz 262 tysiące kolorów, poprawione menu, lepszy głośnik i lepsze odtwarzanie mp3. Bawiłem się nim w salonie, jak go weźmiesz to na pewno nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie co na chwile obecną do ok 100zł byłoby warte uwagi ?

 

dodam ze nie koniecznie kolorowy wyswietlacz, wazne by telefon był w dobrym stanie wizualnym technicznym i zebym nie musial z nim biegac po serwisach

 

mysle o Sl45i (zaleta napewno jest mp3 player co sie przyda podczas dojazdów do szkoły) a takze o N3410

 

jesli mozecie to zapodajcie jakies aukcje z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ładny ten BenqSiemens nie jest wg mnie, dziwne kolory zastosowali. Nie mnie jednak jak telefon ma służyć do mp3 (co jest poronionym pomysłem, mało wygodne, w dodatku, co jak ktoś zadzwoni?) to bierz tego benqa. Jednak K510i jest lepszy gdyby nie ten slot pamięci.

 

jak myslicie co na chwile obecną do ok 100zł byłoby warte uwagi ?

 

dodam ze nie koniecznie kolorowy wyswietlacz, wazne by telefon był w dobrym stanie wizualnym technicznym i zebym nie musial z nim biegac po serwisach

 

mysle o Sl45i (zaleta napewno jest mp3 player co sie przyda podczas dojazdów do szkoły) a takze o N3410

 

jesli mozecie to zapodajcie jakies aukcje z allegro

Broń cię Boże przed Sl45i, chyba, że lubisz ciągłe zwisy telefonu.

Ja polecam Samsunga C100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie jednak jak telefon ma służyć do mp3 (co jest poronionym pomysłem, mało wygodne, w dodatku, co jak ktoś zadzwoni?) to bierz tego benqa.

Jak ktoś zadzwoni to automatycznie się rozmowa odbiera, a Ty rozmawiasz do mikrofonu. Mówię tu dokładnie o serii W w Sony Ericssonach.

 

Co do Samsunga C100 też polecam, jak kiedyś zobaczyłem ten wyświetlacz to mnie zatkało. Oczywiście teraz już są lepsze, ale na tamte czasy to był wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ładny ten BenqSiemens nie jest wg mnie, dziwne kolory zastosowali. Nie mnie jednak jak telefon ma służyć do mp3 (co jest poronionym pomysłem, mało wygodne, w dodatku, co jak ktoś zadzwoni?) to bierz tego benqa. Jednak K510i jest lepszy gdyby nie ten slot pamięci.

Broń cię Boże przed Sl45i, chyba, że lubisz ciągłe zwisy telefonu.

Ja polecam Samsunga C100.

Mialem go rok i nie narzekam, powgrywasz troche patchy i bedzie smigal jak ta lala :) bez zwisow i wolnego otwierania smsow. Jesli 100zł to kompletne max to sl-ka to dobre wyjscie no i jezeli ci zalezy na mp3.

 

Pomyslal bym jeszcze nad 3510 bardziej mi sie podoba niz 3410.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na rynku juz jakis telefon ktory ma bardzo dobra jakosc mp3 ale nie ma przy tym aparatu?

Chodzi mi o zastapienie mp3 playera telefonem. Zeby jakosc byla zblizona do tej z ipoda. I zeby dalo sie bezstratnie podlaczyc jakies pozadne sluchawki na jacku (bez jakis hiper-przejsciowek mono). Sluchawki mam sony EX-71.

Generalnie zalezy na jakosci mp3, jaki telefon jest teraz pod tym wzgledem najlepszy? Wiem ze dosc popularne sa te se w800i czy k750i, tylko jak to sie ma to ipodow czy iriverow, pomijajac paskudny "aparat" :/

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy cegły można zaliczyć do telefonów komórkowych :)

 

Czy jest na rynku juz jakis telefon ktory ma bardzo dobra jakosc mp3 ale nie ma przy tym aparatu?

Chodzi mi o zastapienie mp3 playera telefonem. Zeby jakosc byla zblizona do tej z ipoda. I zeby dalo sie bezstratnie podlaczyc jakies pozadne sluchawki na jacku (bez jakis hiper-przejsciowek mono). Sluchawki mam sony EX-71.

Generalnie zalezy na jakosci mp3, jaki telefon jest teraz pod tym wzgledem najlepszy? Wiem ze dosc popularne sa te se w800i czy k750i, tylko jak to sie ma to ipodow czy iriverow, no i ten paskudny "aparat" :/

Powiem tak, najlepsze mp3 mają telefoniki z serii W, K750i można przerobić na W800 wgrywając soft tak btw. Jakość odtwarzania jest prawie taka jak w mp3 firmy Creative z niższej półki. Iriver, czy ipod, to potrwa kilka lat zanim będzie taka jakość w telefonach, wiele również zależy od słuchawek. Ja tam wolę słuchać mp3 z mojego irivera, a telefon mam do sms, dzwonienia, gierek i internetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na rynku juz jakis telefon ktory ma bardzo dobra jakosc mp3 ale nie ma przy tym aparatu?

Chodzi mi o zastapienie mp3 playera telefonem. Zeby jakosc byla zblizona do tej z ipoda. I zeby dalo sie bezstratnie podlaczyc jakies pozadne sluchawki na jacku (bez jakis hiper-przejsciowek mono). Sluchawki mam sony EX-71.

Generalnie zalezy na jakosci mp3, jaki telefon jest teraz pod tym wzgledem najlepszy? Wiem ze dosc popularne sa te se w800i czy k750i, tylko jak to sie ma to ipodow czy iriverow, pomijajac paskudny "aparat" :/

Audiofilem nie jestem ale na zestawie słuchawkowym dodanym do w800i (dokanałowy) słucha mi się lepiej mp3 na SE w800i niż na ZEN'ie 30GB (wg. mnie nie wielka różnica ale jest)

 

A aparat kicha?

 

hmm, mylisz się...

 

Dołączona grafika

 

Exif zachowany więc możesz sobie zobaczyć czy to prawda, poza tym zdjęcie to wykonane jest na szybko, a syndrom trzęsących rączek posiadam a mimo to jakość wg. mnie jest zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy cegły można zaliczyć do telefonów komórkowych :)

Powiem tak, najlepsze mp3 mają telefoniki z serii W, K750i można przerobić na W800 wgrywając soft tak btw. Jakość odtwarzania jest prawie taka jak w mp3 firmy Creative z niższej półki. Iriver, czy ipod, to potrwa kilka lat zanim będzie taka jakość w telefonach, wiele również zależy od słuchawek. Ja tam wolę słuchać mp3 z mojego irivera, a telefon mam do sms, dzwonienia, gierek i internetu :)

cegla? czyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aparat kicha?

 

hmm, mylisz się...

Nie no jasne, jesli nie masz cyfraka, chcesz jakies szybkie zdjecie zrobic to sie przydaje. Czy np jakiegos ogloszenie, liste wynikow sfotografowac, tak tyle zeby dalo sie przeczytac. Moze nawet jakies miniaturki do wystawiania na allegro, ja to rozumiem, najnowsze 2mpix "cuda" zaczynaja sobie z takimi prostymi zadaniami radzic, ale to tylko jak ktos nie ma innego wyjscia. Troche robie zdjec normalnym aparatem (cyfrowe lustrzanki) i trzesie mnie jak ktos zachwala aparat z telefonu w kontekscie takim, ze uzywa go do robienia np zdjec z wakacji. Aparat w telefonie to jak wyzej powiedzialem moze byc maksymalnie taka awaryjna alternatywa w pewnych sytuacjach - nic wiecej. Nawet zreszta za 10 lat aparaty w telefonach conajwyzej dogonia jakoscia cyfrowe "małpy" jakie mamy dzis na rynku. Nie da sie zastapic duzych wymiennych obiektywow czyms tak malym co wejdzie do telefonu.

 

Ale nie o to chodzi zreszta. Problem polega na tym ze firmy produkujace telefony nie daja mozliwosci wyboru. Wszedzie laduja aparaty i inne bajery. Nawet widzialem jakas reklame niedawno w tv gdzie pojawia sie zdanie "wszystkomajacy samsung (...)", tak jakby posiadanie (upchanie) duzej ilosci funkcji bylo wielka zaleta telefonu. Dla tłumu, dresiarzy, dzieciakow z gimnazjow (no offence) pewnie tak, ale czemu nie ma telefonow dla kogos kto chce miec jakis wybor, kto chce okreslonych funkcji, telefonu nastawionego na dany profil uzytkownika, a nie kombajnu ktory ma wszystko, ale wszystko przecietne albo cienkie.

 

Moze fakt za pare lat telefon bedzie mial jakosc porownywalna np z iriverem, ale do tego 2 kamerki, obiektywik wysuwajacy sie na 3cm i mozliwosc postawienia 2 systemow operacyjnych.. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soker masz jeszcze jakieś apetyczne fotki? :D Dobrze, że za raz obiadek...

3510 jest duża ale widziałem większe. Kolega miał motorole, przez którą mu spodnie spadają ale co prawda ten telefon to już zabytek. W E398 jest niezły odtwarzacz, mam porównanie z playerkiem sony, które jak wiadomo są dość ciche i motka gra również cicho ale jeśli chodzi o jakość dźwięku moim zdaniem wcale mu nie ustępuje. Może jak się człowiek wsłucha to coś tam wyłapie. Na 16 omowych słuchawkach (ep-630) gra już naprawdę głośno. Jak w grudniu przedłużę umowę z operatorem to wezmę jak będzie w przystępnej cenie w800i i będę mógł porownać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zalezy na jakosci mp3, jaki telefon jest teraz pod tym wzgledem najlepszy? Wiem ze dosc popularne sa te se w800i czy k750i, tylko jak to sie ma to ipodow czy iriverow, pomijajac paskudny "aparat" :/

Przy iPod'ach i iRiver'ach wypadają raczej blado. Szczególnie seria K i D, gdzie są słabsze słuchawki. Seria W już lepiej, ale pomimo wspomnianych słuchawek wciąż to nie to samo. Porównywać to można do Creative'a Muvo, a nie high- endowych mp3 playerów. Poza tym, w porównaniu o którym piszę w poprzednim zdaniu, to właśnie telefony wypadają imho lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można. Siostra chce wziąć telefon w Era FUN i ma do wyboru - K700i i K510i, który wybrać? Powiem, że aparat nie jest ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale siostra jest wymagająca, będzie brała K510i, jej mąż ma D750i :) Zresztą wszyscy w rodzinie mamy SE, ja K750i, ojciec K700i, mama T630 :)

 

Swoją drogą. Czy jest możliwość sprzedania telefonu przy braniu go w Era FUN? Wydaje mi się, że tak, ale na wszelki wypadek pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem z czego wynikają Twoje wątpliwości. Każdy telefon możesz sprzedać, bez różnicy czy kupując go podpisywałeś umowę czy nie. Możesz to zrobić zaraz po wyjściu z salonu, a czasem i jeszcze w salonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...