Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też!

Okrzyknięty mianem "najcieńszego telefonu świata" ;)

 

Nie dla mnie... jeszcze się biedactwo w kieszonce złamie w pół ;)

 

btw. poca - poka fotki tego Samsungowego 2mpix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pojme problemy z BT.

Nie można połączenia ustanowić ...

 

SP_A0071.jpgSP_A0069.jpg

tada ;]

 

iso: auto, tak samo jak balans bieli.

Jakosc najlepsza. Fotograf najgorszy ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o samsungu d500 ? jak u niego z mp3? dobrze gra? cicho glosno?:> i czy sie wiesza?

 

pzdr

Miałem, polecam! przez 1,5 miesiąca używania ani razu się nie zawiesił, bardzo szybkie i przyjazne menu, z początku dziwna ale jednak bardzo fajna klawiatura, jakość mp3 hmm.. średnio ale da się posłuchać, 90MB wbudowanej pamięci i brak rozbudowy pamięci no i aparat 1,3mpix jakość fotek zadowalająca no i lampka bez której po pijaku dużo bym szkód narobił w domu ;)

 

plug-in speaker to głupi bajer dla dzieci ;) więc tym się nie podniecaj :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najbardziej mnie boli głośniczek i mało pamięci. Głośnik jest naprawdę cichy (w porównaniu do telefonów Walkman np. w550i), ale chyba można do niego podłączyć głośniczek. Mała pamięć, więc telefon dla mnie odpada, ale jest bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o samsungu d500 ? jak u niego z mp3? dobrze gra? cicho glosno?:> i czy sie wiesza?

 

pzdr

Lepiej popatrz na D600. Ma karte pamieci, mp3 dobrze gra, zdjecia 2mpx i sie oczywiscie nie wiesza :)

 

Co do zdjec to prosze bardzo:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0e6f9021ed785fb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/887a02c50002f900.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e08bdd4be0a3bb4.html

 

na max zoom'ie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3108956bccf368a.html

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto wymieniać k750 na Sansunga d600 za dopłatą 100zł ??

Co prawda jestem z SE zadowolony ale jednak kusi o wymianę.

 

W związku z ewentualną wymianą mam pytania do posiadaczy d600:

 

1) Czy mechanizm wyzuwania klawiatury chodzi płynnie (tzn. czy nie ma żadnego latania w dół i górę itp.)

2)Jak kształtuje się jakość odtwarzanych mp3 ?

3)Jaka jest wasza ogólna ocena o tym telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za d600 przemawia jeszcze edge, a kwestia mp3 czy różnica pomiędzy k750 a d600 jest aż tak kolosalna ??

Dla mnie pomiędzy D600E a w800i (wszak to to samo co k750i) różnica była kolosalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda chodziła mi po głowie wymiana na w810 ale obawiam się lichego wykonania joysticków (mam niemiłe przejścia z SE najpierw t610 padł a później k700 2 razy na joystick była w serwisie) właśnie dlatego chodzi mi po głowie wymiana na coś innego ( a ten samsung wydawał się najlepszym telefonem w cenie do 950 zł).

 

 

A może ma ktoś jakieś inne propozycje telefonu podobnego do w/w ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej popatrz na D600. Ma karte pamieci, mp3 dobrze gra, zdjecia 2mpx i sie oczywiscie nie wiesza icon_smile3.gif

 

Co do zdjec to prosze bardzo:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0e6f9021ed785fb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/887a02c50002f900.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e08bdd4be0a3bb4.html

 

na max zoom'ie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3108956bccf368a.html

na D600 mnie nie stac :( mam do dyspozycji 400zl......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chcę kupić telefon który ma możliwość odtwarzania MP3. Zastanawiam się nad Sony Ericsson W300i. Czy jest to dobry wybór? Jeżeli nie to co polecacie do 850 zł.

W300i hmm dla mnie sie nie podoba w środku ... na zewnątrz jest calkiem nice ale środek wg mnie to porażka ;) + zapewne jest to że posiada dobre sluchawki i karte 256mb w zestawie chodź wg mnie 256mb to za mało ;) - to że ma mniejszy ekran i gorszy aparat nie chce mi sie szukac ale bodajże 1.3 megapiksele ja na twoim miejscu kupil bym K750i sam go mam i nie narzekam ;] ew w800i tam + jest to że w zestawie jest karta 512mb i sluchawki HPM-70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na D600 jest mało aplikacji i problemy z grami. :razz:

 

:blink: :lol:

Jasne... Ja u siebie na dysku mam ich w sumie ponad 300.

Link do gier: 2326830[/snapback]

Dla mnie pomiędzy D600E a w800i (wszak to to samo co k750i) różnica była kolosalna...

 

Na jakich sluchawkach sluchales mp3 w D600e? Samsung mial zmodyfikowany soft pod wzgledem mp3 (chyba nie...)?

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Ja nie wiem ludzie co wy chcecie naprawdę, to znowu jakaś głupia prowokacja. SE produkuje różne telefony w różnych obudowach i o różnych stylach, są o niebo lepsze niż te od Nokii, a możliwościami je przeganiają o 100 lat. Ostatnio miałem w łapkach N6230i - szmelc! Brzydkie to, wyświetlacz jak w N6100, a gość się chwali, że to Nokia i stabilna itp. - kto widział w 2006 niestabilne komórki nie licząc Symbianów oraz Siemensów? Kupować 6230i do wysyłania SMSów i dzwonienia to lekka przesada, szczególnie gdy wygląd odstrasza i mały ekranik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymac :lol:

No nie wiem... Kazdy SE przypomina cegle w ksztalcie. Przeciez kazdy model tego producenta jest prostokatny. Nie kazdemu to sie musi podobac (szwedzki styl) i wybiera telefon ktory ma wyglad bardziej elegancki. Z reszta, o gustach sie nie dyskutuje wiec poco wysmiewasz kolege?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Kazdy SE przypomina cegle w ksztalcie. Przeciez kazdy model tego producenta jest prostokatny. Nie kazdemu to sie musi podobac (szwedzki styl) i wybiera telefon ktory ma wyglad bardziej elegancki. Z reszta, o gustach sie nie dyskutuje wiec poco wysmiewasz kolege?

Słowo "każdy" oznacza, że wszystkie, a popatrz, że SE produkuje również klapki i rozsuwane telefony. Według mnie wygląd "cegły" to zaleta SE, T630 był bardzo ładny, seria K również przejmuje tę zaletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Ja nie wiem ludzie co wy chcecie naprawdę, to znowu jakaś głupia prowokacja. SE produkuje różne telefony w różnych obudowach i o różnych stylach, są o niebo lepsze niż te od Nokii, a możliwościami je przeganiają o 100 lat. Ostatnio miałem w łapkach N6230i - szmelc! Brzydkie to, wyświetlacz jak w N6100, a gość się chwali, że to Nokia i stabilna itp. - kto widział w 2006 niestabilne komórki nie licząc Symbianów oraz Siemensów? Kupować 6230i do wysyłania SMSów i dzwonienia to lekka przesada, szczególnie gdy wygląd odstrasza i mały ekranik.

Jakby ludzie sluchali takich bzdetow to byloby dziwnie na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdetów? W tym jest sama prawda. Czy nie prawdą jest, że SE produkuje różne fony?

Widziałeś Nokie? Zobacz jak menu wygląda, jakość wyświetlacza, przecież to woła o pomstę do nieba - najbrzydsze telefony na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdetów? W tym jest sama prawda. Czy nie prawdą jest, że SE produkuje różne fony?

Widziałeś Nokie? Zobacz jak menu wygląda, jakość wyświetlacza, przecież to woła o pomstę do nieba - najbrzydsze telefony na świecie.

Po części prawda, Nokie z niższej pułki odstraszają, ale żeby znowu nie chwalić za nadto SE, to warto dodać coś o jakości wykonania SE, chodzi mi o joy-e, niemal każdy mój znajomy/kumpel/członek rodziny posiadający SE musiał oddawać telefon do serwisu, a co najśmieszniejsze motyw ten przewija się w znacznej ilości modeli tego producenta, przynajmniej ja spotkałem się z tym w modelach J220, K300, K500, K508i, K700 nawet K750, trochę dziwne to, bo gdy ja kupowałem swojego Siemensa C75, to wszyscy bez wyjątku prawili : no co ty Siemensa kupujesz rozpadnie ci się w dwa miechy, będzie się wieszać non/stop, z tym że w chwili obecnej to mój Siemens- shit funkcjonuje a wypasiona K 750 kumpla leży po raz drugi w serwisie, tak wiec nie przesadzałbym z tą cudną jakością SE

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, słyszałem tę bajkę o joyach, ale miałem T68i, T630, K700i, K750i i jeszcze nigdy nie miałem problemów z joyem, ludzie po prostu oczekują za dużo, nie dbają o telefon, a on za nich ma wszystko zrobić, czyż nie?

 

O Siemens C75 nie będę się wypowiadał, bo miałem go tylko raz w łapkach, kumpela mi go pokazała, już po 5 minutach się zawiesił, nic nie chodziło, trzeba było baterię wyjąć. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to fajny fon, szybko chodzi, fajne gierki 3D.

 

Jakość wykonania SE jest bardzo dobra, T630 przykładowo był dobrze wykonany, przyciski konkretne, to samo w K700i. Zobacz Sagema, gumki zwykłe, ciężko się naciska, telefon tak łatwo rozkręcić, że wygląda to komicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...