Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ludzie sluchali takich bzdetow to byloby dziwnie na swiecie.

dokładnie

a ja podam prosty przykład - dokładnie 11 miesięcy temu kupiłem w sklepiku z telefonami nową Nokie 6670 za 720zł PLN, dzisiaj używana jest warta ~ 550-600zł na allegro, pokaż mi SE który w ciągu roku stracił tak mało na wartości :>

coś chyba w tym jest co nie

po za tym bardzo mi się podobają SE, ale z własnego doświadczenia - przerabiałem T610 / T630 / K500 / K700 przypominały mi zabawki, a do tego cholernie tracą na wartości

teraz moim targetem jest N80 i prawdopodobnie za nie całe 3 tygodnie trafi w moje łapki :twisted2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to Pablik, tylko ktos mi zajumał login i musialem dac q zamiast k, ale to tak na marginesie. Dobra to co polecacie uczciwego w cenie okolo 300zl? Ostatecznie wystarcza mi same mp3 :P

Ale interesuje cię nówka czy może być używany?, bo chyba zdajesz sobie sprawę że tej cenie to nówka odpada, pozatym jak chcesz mp3 to chyba rozsądniej jest kupić tele z karatami pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce <joke>

 

A tak na serio to mam pytanie o tel w cenie okolo 300 zł. A to czego oczekuje od niego:

 

-ciekawy wyglad

-mp3

-duzy i dobry wyswietlacz

-aparat, ktory robi znosnej jakosci fotki

-karty pamieci

 

Da sie wogole sprostac moim wymagania i zmiescic sie w tym przedziale cenowym? :D Jedynie z telefonow, ktore znam to jest motka C975, ale ma wyglad cegly i do tego z nowszych wersji softu nie da rady sciagnac sim locka, a uzywki ze zdjetym chodza o wiele drozej :mur:

a co powiesz na Motke MPx200 używana do 300 zł bez problemu i chyba spełnia Twoje kryteria, niestety poza aparatem...

http://www.mobile.inspiracja.com/Motorola,MPx200,phone.php

http://allegro.pl/14441_mpx200.html?order=t&view=gtext

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Motke MPx200 używana do 300 zł bez problemu i chyba spełnia Twoje kryteria, niestety poza aparatem...

http://www.mobile.inspiracja.com/Motorola,MPx200,phone.php

http://allegro.pl/14441_mpx200.html?order=t&view=gtext

Miałem, nie powiem nawet długo bo wtedy nie miałem jeszcze takiego świrka ;)

 

I nawet aparat (doczepiany) miałem i dalej go mam więc jeśli chcesz brać ten telefon to jest świetny no i doczepiany aparacik robi całkiem dobre foty jak na technologie sprzed paru laat.

 

PS. Mogę go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

Jaką komórke polecicie do około 200zl? :) nie zależy mi na żadnych bajerach. Tylko, żeby sie nie zawieszala. Nawet kolorowy wyświetlacz nie jest koniecznościa ;)

Takich telefonów jest tona. S55,M55,MC60,T722i. Jest z czego wybierać. Musisz podać czego jeszcze wymagasz od komórki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce <joke>

 

A tak na serio to mam pytanie o tel w cenie okolo 300 zł. A to czego oczekuje od niego:

 

-ciekawy wyglad

-mp3

-duzy i dobry wyswietlacz

-aparat, ktory robi znosnej jakosci fotki

-karty pamieci

 

Da sie wogole sprostac moim wymagania i zmiescic sie w tym przedziale cenowym? :D Jedynie z telefonow, ktore znam to jest motka C975, ale ma wyglad cegly i do tego z nowszych wersji softu nie da rady sciagnac sim locka, a uzywki ze zdjetym chodza o wiele drozej :mur:

Na sile to sie miesci w twoich wymaganiach, jak przypilnujesz: http://allegro.pl/item128558354_nokia_6230...zapraszam_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 6230 to powie tak. Szukalem telefonu w miare malego, dobra bateria i koniecznie BT (bramka gprs do pda).

Prawie kupilem ta nokie z racji tego ze ma bardzo maly ekran, pewnie dlatego ze sama jest mala. SE K700/750 do nie kompletnie nie przemawia, to taki mlodziezowy telefonik/mp3 player. Jako osob majaca 30 na karku stwierdzilem ze mi to zbedne. Nie jestem jeszcze az tak stary zeby sie odmladzac i to za pomoca telefonu.

Znalazlem przypadkiem w komisie 6600. I to byla milosc od pierwszego wejrzenia. Wygodne wlaczanie wylaczanie BT, duzy wyrazny ekran, symbian, bateria okazala sie w miare. 3 dni bez problemu. Irytuje tylko na sile dodany aparat... Nie wiem po co on jest tak naprawde. Telefon troche ciezkie ale w marynarce nie odczuwalny. Do tego mam sluchawke na BT i caloscia steruje za pomoca PDA. Dzwonie z pda, wysylam smsy z pda. Telefon lezy niedotykany w kieszeni przez caly dzien. Tego mi bylo trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung d500 Samsung e720 Motorla e1

Czas czuwania (MAX) 200 godz 200 godz. 230 godz.

 

Pamięć wewnętrzna 96.00 MB 90.00 MB 5.00 MB microSD, do 512 MB

 

Wyświetlacz TFT, 256000 kol. TFT, 262144 kol. TFT, 262000 kol.

 

Aparat cyfrowy 1.30 MPx (1280 x 1024 pikseli) 1.00 MPx (1152 x 864 pikseli) VGA 0.31 MPx (640 x 480 pikseli)

 

Bluetooth tak tak tak

 

IRDA tak nie nie

 

MP3 tak tak tak

 

Dzwonki polifoniczne tak, 64 tonowe tak, 64 tonowe tak, 24 tonowe

 

Radio FM nie nie ?????

 

 

Jak widac funkcje maja podobne tylko E1 sie wyroznia ta mozliwoscia rozbudowy pamieci..... Tak wiec ktory najberdziej sie oplaca kupic?

 

 

:/ ale sie zlalo a mialo byc tak ladnie posegregowane:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce <joke>

 

A tak na serio to mam pytanie o tel w cenie okolo 300 zł. A to czego oczekuje od niego:

 

-ciekawy wyglad

-mp3

-duzy i dobry wyswietlacz

-aparat, ktory robi znosnej jakosci fotki

-karty pamieci

 

Da sie wogole sprostac moim wymagania i zmiescic sie w tym przedziale cenowym? :D Jedynie z telefonow, ktore znam to jest motka C975, ale ma wyglad cegly i do tego z nowszych wersji softu nie da rady sciagnac sim locka, a uzywki ze zdjetym chodza o wiele drozej :mur:

v980 Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung D500 bez zastanowienia. Chyba ze Ci bardzo zalezy na karcie pamieci to wtedy D600. Jakosc wyswietlacza i bezawaryjnosc w tym porownaniu bezapelacyjnie po stronie Samsunga icon_smile3.gif

Dzieki wezme to pod uwage jak bede kupowal telefon :) , ale wybor padnie na d500 chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum posiadacz motoroli L7/SLVR/V8 ?(chyba wszystkie nazwy są poprawne :) )

 

Funkcje tego tela mi się podobają, a i wygląd na zdjęciach też, ale może jest jakiś szczęśliwy bądź bardzo niezadowolony posiadacz, który może się wypowiedzieć o tym telefonie?(wykonanie, stabilność, bateria itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung D500 bez zastanowienia. Chyba ze Ci bardzo zalezy na karcie pamieci to wtedy D600. Jakosc wyswietlacza i bezawaryjnosc w tym porownaniu bezapelacyjnie po stronie Samsunga :)

Bezawaryjnosc Samsunga? D500 jest telefonem typu slider, w ktorym stosunkowo czesto siada tasma. Owszem, telefon jest przyjemny, maly i fajnie sie go obsluguje, ale naprawy sa kosztowne. Ja zdecydowalbym sie na E1. Mily, muzyczny telefon ze sporymi mozliwosciami rozbudowy (alternatywne oprogramowanie), w miare latwy do serwisowania. Aparat, mimo, ze tylko VGA to robi calikiem niezle fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wybaczcie, że pewnie zadam te pytanie po raz kolejny na forum, ale nie mam czasu teraz tego czytać. Musze szybko podjąć decyzje. Jaki telefonik byście polecali sądzę że używany do 250 zł który by miał aparat wbudowany ? Nie bardzo przychylam się, do komów z klapkami, bo taśmy padają. Ja zastanawiam się nad, SE T630. A może macie inny pomysł. Mogą być oferty allegro. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d900 czy sek800i?

 

prosze o pomoc :) d900 100-150zl tanszy

oba 3.2mpix, autofocus, ale se ma lampe blyskowa :D

kreci za to beznadziejne filmy, gdzie samsung ostro miazdzy cycki :D

samsung ladniejszy tez jest, a sek800i ma przyjemniejsze menu :)

obecnie mam samsunga d600, wczesniej mialem se k600i i w samsungu brakuje mi kilka rzeczy z se :)

ale te filmy............. eh, samsungi kreca cudnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjnosc Samsunga? D500 jest telefonem typu slider, w ktorym stosunkowo czesto siada tasma. Owszem, telefon jest przyjemny, maly i fajnie sie go obsluguje, ale naprawy sa kosztowne. Ja zdecydowalbym sie na E1. Mily, muzyczny telefon ze sporymi mozliwosciami rozbudowy (alternatywne oprogramowanie), w miare latwy do serwisowania. Aparat, mimo, ze tylko VGA to robi calikiem niezle fotki.

Kosztowna naprawa D500? Jesli kupisz z gwarancja to nic cie to nie kosztuje, a jesli nie to tasma kosztuje 20zl i mozna ja zalozyc samemu. Ja mam D600e (tez slider) i jeszcze mi nic nie nawalilo i sie tym nie martwie bo sa 2 lata gwary wiec nawet jesli cos wyniknie to nic mnie to kosztowac nie bedzie. Do D500 rowniez masz alternatywne, modowane softy wiec Motka nie jest w tym lepsza. Napisales ze E1 jest prosta do serwisowania czyli chyba tez do bezawaryjnych nie nalezy (z reszta motka takak jest).

Niezle zdjecia VGA... No ok, telefon nie jest prawdziwym aparatem foto, ale D500 bije to motke na leb i szyje... :D

I te diody po bokach E1... Zalatuje to impreza na prowincji (bez urazy) :)

d900 czy sek800i?

 

prosze o pomoc :) d900 100-150zl tanszy

oba 3.2mpix, autofocus, ale se ma lampe blyskowa :D

kreci za to beznadziejne filmy, gdzie samsung ostro miazdzy cycki :D

samsung ladniejszy tez jest, a sek800i ma przyjemniejsze menu :)

obecnie mam samsunga d600, wczesniej mialem se k600i i w samsungu brakuje mi kilka rzeczy z se :)

ale te filmy............. eh, samsungi kreca cudnie :D

Jesli czegos Ci brakuje w D600 to wgraj sobie modowany soft: D600XDEK2 by MarioMaster. Zobaczysz ile zmienia na plus... :)

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisac cos wiecej na ten temat?

Prosze bardzo:

D600

 

Soft by mariomaster

 

Changelog:

 

01.Mariomaster Sms Tone 2.0 Final Version

(wszystkie dzwieki smsow zmienione na nowe a takze opis w menu odpowiadajacym prawidlowym nazwom dzwonkow)

02.Mariomaster Welcome Tone v.1

(wszystkie startowe i koncowe dzwieki zmienione na nowe)

03.Mariomaster Calendar Tone v.1

(wszystkie dzwieki kalendarza zmienione na nowe)

04.Mariomaster Wake Up Tone v.1

(wszystkie dzwieki budzika zmienione na nowe)

05.Ponizsze ikony na glownym ekranie zmienione na nowe:

sms, mms, email, bluetooth, gprs, symbol cichego profilu, symbol strefy domowej,baterie,antena

06.Ponizsze ikony w menu zmienione na nowe:sms, mms, email, bluetooth, gprss

07.W menu Skrzynka Odbiorcza zmieniona ikona sms

08.Na lewym przycisku--- Nowy sms

09.Przycisk OK/I --- Menu glowne

10.Lewy przycisk tzw. krzyzyka zmieniono na Skrzynke Odbiorcza Sms

13.Usunieto belke pod godzina i data

14.Zdjecie dzwoniacego teraz w wiekszym formacie

15.Dzwiek dzwonka od poczatku z pelna glosnoscia

16.Mozliwosc wlaczenia glosnika podczas polaczenia bez potwierdzenia

17.Ostatnio wybierany numery zostaja zapamietane takze jesli karta sim zostanie zamieniona

18.W trakcie polaczenia wciskamy zielona sluchawke i juz jestesmy w menu co daje nam nowe mozliwosci

19.Mp3-Player gra dalej po zakonczeniu polaczenia bez potwierdzenia(jesli wczesniej go sluchalismy)

20.Dzwiek minutowy przesuniety na 55 sekunde (wazne przy minutowym taktowaniu)

21.Zmienionio format daty z 20/03/2006 na 20.03.2006

22.Decrease Time out collection

(umozliwia szybsze pisanie sms und terminow w kalendarzu)

23.Automatyczne zapisywanie wyslanych smsow jesli przycisniemy przycisk OK/i

24.Ochrona plikow DRM usunieta

25.Zaktualizowno liste operatorow

26.Zwiekszona Java z 4 na 8 MB

27.Mozliwosc zrzutow ekranu (potrzebny program Screenshot D500/D600 Studio)

28.Sprawdzenie aktualnej wersji jak w telefonach Nokia *#0000#

29.Serial java Menu ( *#5737425# zamieniono na #*0#)

30.Test Menu ( *#8999*8378# zamieniono na *#01# )

31.Look Test Menu ( *#56658378# zamieniono na *#02# )

32.Test Menu 2 ( *#36245# zamieniono na *#03# )

33.Java Trace Menu ( *#8999*5282# zamieniono na *#04# )

34.MMS und WAP Profile ( *#638738# zamieniono na *#11# )

35.GPRS Tool Menu ( *#4777*8665# na *#12# )

36.Telefon WAP Profil ( *#92782# na *#13# )

38.Nastepny utwor w Mp3 Player poprzez przycisniecie przycisku na zestawie sluchawkowym

39.Full Screen w Video Player zamieniono z przycisku 1 na lewym przycisk (dawne menu)

40.Mozliwosc wylaczenie prezentacji daty i zegara (Menu/Ustawienia/Godzina i data/Format daty)

41.Mozliwosc nagrywania rozmow

(podczas polaczenia nacisnij krotko przycisk kamery a po wszystkim ponownie przycisnij i juz nagranie gotowe)

42.Usunieto powitanie operatora (szybszy start telefonu)

43.Mp3-Player Multitasking

(w trakcie sluchania Mp3 nacisnij na przycisk C i juz mozesz wykonywac czynnosci nie wymagajace duzego obciazenia procesora.Jest to idealna funkcja np do sluchania i pisania smsow ale wazne ze w trakcie tego nie wolno przycisnac czerwonej sluchawki inaczej telefon zawiesi sie)

44.Usunieto napis "Wiadomosc wymaga odpowiedzi"

45.Wymieniono tapete startowa

46.Wymieniono styl menu na ladny niebieski a nie taki brudny

47.Telefon ikona glosnika zamienione na niebieskie pasujace do nowego stylu

(w trakcie polaczenia na belce na dole)

48.Status bateriiteraz dokaldniejszy dzieki 16 obrazkom zamiast 4

49.Nowa mozliwosc wyboru Melodia i Wibra od poczatku polaczenia i z pauzami

50.Java 900 kb na 1.5 Mb Java und Anwendungen 1,3 Mb na 2 Mb

51.Wymieniono styl menu na ladniejszy czerwony

52.Telefon ikona glosnika zamienione na czerwone pasujace do nowego stylu

(w trakcie polaczenia na belce na dole)

53.Dodano Czerwone ikony Bluetooth ( przy aktywne sesji Bluetooth)

54.Zdjecia 240x320 teraz Fullscreen V.2.5

55.Dodano nowa funkcje na przycsku C-informacja o stanie baterii

56.Slownik T9 po wlosku !!!

56.Usunieto koniecznosc kazdorazowego wpisywania hasla przy wlaczonej funkcji poufnosci(dotyczy funcji Nowy Sms i Email)

 

Jesli masz D600e to ten soft (i zmiany):

Modyfikacja 4 Generacji by Red!pS

 

Changelog:

 

D600EXDEK5 by Red!pS v0.2d

- removed Francais T9 (patch for it is in separate file in dir T9)

- fixed light java code

#*00# = JAVA Download,

#*01# = WAPSAR enable / HTTP disable,

#*02# = WAPSAR disable / HTTP enable,

#*03# = Serial enable / Others disable

 

D600EXDEK5 by Red!pS v0.2c ( powtorka z rozgrywki )

- code cleanup

- java light code

#*5737425# to #*01#

#*536963# to #*02#

- rapid unlocking of keyboard (on OK/i button)

- handsfree mode without confirmation

- little change of antenne symbol

 

D600EXDEK5 by Red!pS v0.2b ( bleeeeee )

- fixed 16 division of battery indicator patch

- fixed java folder patch

- in mp3 player you can play/pause playing by headset button

- vibration & ringtone in same time (new option in sound setting)

 

D600EXDEK5 by Red!pS v0.2 (motywacja by mariomaster :] )

- 16 division of battery indicator

- remove DRM protection

- 55 second tone when talk (instead of 1 minute)

- SMS sended by OK are saved by default. To send without saving selest "Send" in menu.

 

D600EXDEK5 by Red!pS v0.1 (first edition - alfa stage)

 

- Multitask MP3 Player

- Removed increcing bell

- Removed background from date and time

- ScreenShot patch

- 8 MB java folder

- 2 MB for loading java

- 1,5 MB java heap size

- Main menu on OK button

- Left SoftKey bring on sms writing

- In video player left SoftKey switch to full screen

- Access to all folders in ResMan

 

Wszystko do sciagniecia z tej strony: http://box.szwajcarska.pl/D600/

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...