Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

samsung X200 :] moja matka ma już pół roku i nie narzeka, dzwonki głośne, kolorowy ekran, znośnej wielkości i 0 zwiechów :] polecam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jaki telefon kupic zamiast Nokii 6230 z podobnymi funkcjami, a na pewno nie gorszymi, z tym ze musi miec wiekszy wyswietlacz no i cena umiarkowana, najlepiej gdyby to byla nokia

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jaki telefon kupic zamiast Nokii 6230 z podobnymi funkcjami, a na pewno nie gorszymi, z tym ze musi miec wiekszy wyswietlacz no i cena umiarkowana, najlepiej gdyby to byla nokia

jak ma być to Nokia w podobnej cenie to 6230i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

tak myslalem, a co oprocz nokii ?

- Samsung D500 ew. D600 (ale to już możliwości wyższe)

 

- Nokia 6630 (również wyższe)

 

- Motka MPX200/220 - V3/V3i (również wyższe)

 

- SonyEricsson K700i/K750i/K510i/K610i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No dobra panowie, takie pytanko. Używam obecnie 6230i, i generalnie jestem zadowolony, gdyż lubie klasyczne słuchawki(block),niemniej parę wad można wytknąć temu modelowi.

Największa, to oczywiście słaba bateria,a dodatkowo niektóre funkcje są dodane jakby na siłe, np. odtwarzanie wideo,nie dość , że nie na całym ekranie(i tak niedużym) , to jeszcze bez możliwości przewijania.

Stwierdziłem ,że symbian to jest to(po zabawie z N73).A dodatkowo utwierdziło mnie to w opinii ,że ceny(swego czasu) N6230i były mocno przesadzone, i ten model, nie był wart tyle pieniędzy.

 

Po poszukiwaniach wziąłem pod lupę N70 i 6630 ,w ostateczności przychylam się ku 6630 gdyż w n70

-aparat foto , to i tak padaka

-mp3 w zasadzie odpada

-radio? obędę się.

-dodatkowa kamera?Na co mi to?

Choć ma zalety,jak większa pamięć i nieco lepszy wyświetlacz.No i wygląda też ciekawiej(block).

Gdyby n72 była tańsza ,to byłaby ciekawą opcją -ale nie jest tańsza.

 

No i teraz pytanie,czy mniejsza pamięć daje sie we znaki,i czy można to przeżyć.

Co jest najbardziej dokuczliwe w 6630(wady).

Smart Movie,czy tez inny odtwarzacz obsługuje przewijanie?

 

W sumie zależy mi na większym wyświetlaczu i nieco dłuższej pracy,oraz opcji regulacji podświetlenia(do czytania e-booków),bo w n6230i o tym zapomnieli...

 

Więc jakby znalazł się użyszkodnik, który coś skrobnie byłoby miło.

pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie, potrzebuję szybkiego wsparcia :).

 

Sprawa ma się tak: podoba mi się wygląd motoroli V3i, natomiast dużo lepsza podobno od niej jest V3x, pod względem funkcjonalnym i szybkościowym. Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi to dużo, i co ewentualnie stracę wybierając v3i.

 

najlepszym rozwiązaniem był by kompromis V3xx, która jest połączeniem obu poprzednich, ale powiedzmy, że jej akurat nie mam do wyboru :)

 

Jak ktoś może mi pomóc to bym był wdzięczny, bo jutro po południu muszę make a decision... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem do czynienia ze zwykłą V3. Nie zachwyciła mnie ona. Owszem, wyświetlacz ujdzie, wygląd ładny, ale ma słaby aparat, brak kart pamięci. Co do obsługi , jest mocno średnia, podobnie jak szybkość telefonu. Z innymi wersjami V3 nie miałem do czynienia, ale podstawowej v3 bym Ci nie polecił, za te pieniądze można mieć coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zwykłej v3 nie kupiję a upolowałem sobie v3i silver.. tylko jak przyszedłem po zakupno... i porównałem z v3x - chwila zabawy obiema, to mnie naszył wątpliwości...

 

czekam na jakieś sugestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po poszukiwaniach wziąłem pod lupę N70 i 6630 ,w ostateczności przychylam się ku 6630 gdyż w n70

-aparat foto , to i tak padaka

-mp3 w zasadzie odpada

-radio? obędę się.

-dodatkowa kamera?Na co mi to?

Choć ma zalety,jak większa pamięć i nieco lepszy wyświetlacz.No i wygląda też ciekawiej(block).

Gdyby n72 była tańsza ,to byłaby ciekawą opcją -ale nie jest tańsza.

 

No i teraz pytanie,czy mniejsza pamięć daje sie we znaki,i czy można to przeżyć.

Co jest najbardziej dokuczliwe w 6630(wady).

Smart Movie,czy tez inny odtwarzacz obsługuje przewijanie?

 

W sumie zależy mi na większym wyświetlaczu i nieco dłuższej pracy,oraz opcji regulacji podświetlenia(do czytania e-booków),bo w n6230i o tym zapomnieli...

 

Więc jakby znalazł się użyszkodnik, który coś skrobnie byłoby miło.

pozdro 4 all

mialem 6630 i przesiadlem sie na N70

6630 jest szybsza jezeli chodzi o poruszanie sie po menu, natomiast dosyc czesto mialem komunikaty podczas odpalnia gier, programow ze za malo pamieci, strasznie mnie to irytowalo, trzeba bylo przeladowac tel, w N70 tego komunikatu nie widzialem ani razu, co do smart movie to obsluguje przewijanie ale na 6630 mialem straszne przycinki czego na n70 rowniez nie doswiadczylem, bylo tylko plynne przewijanie :)

jezeli na radiu, mp3 i 2mgp zdjeciach ci nie zalezy to bierz 6630 badz wez pod uwage np. E50 - nowszy symbian, lepszy wyswietlacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6630 jest szybsza jezeli chodzi o poruszanie sie po menu, natomiast dosyc czesto mialem komunikaty podczas odpalnia gier, programow ze za malo pamieci, (...)

jezeli na radiu, mp3 i 2mgp zdjeciach ci nie zalezy to bierz 6630 badz wez pod uwage np. E50 - nowszy symbian, lepszy wyswietlacz

E50 jest dużo droższe od 6630 (200-250 zł więcej) więc nie jest to podobna klasa cenowa, a co do tej pamięci to po prostu wystarczy wrzucać gry na kartę i problem znika ;)

 

Ja ostatnio wyrwałem 6630 - oryginalna obudowa bez ryski(ma miesiąc), folia na wyświetlaczu, cały komplecik (2 karty 64mb, kabel, pudło, papiery + gwarancja na 11 miesięcy) za 450zł, więc to będzie chyba najlepszy wybór w tej cenie ;)

 

Edit* zapomniałem dodać że tel oczywiście bez smoka ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry byly wrzucane oczywiscie na karte pamieci (sproboj odpalic kilka razy asphalt GT na 6630 ;) ), pouzywasz jej troche dluzej to sie przekonasz ;)

 

jest drozsza ale nie az o 200zl, nie przesadzaj ;)

nowka za 679zl: http://www.allegro.pl/item173636288_nowa_n...4_miesiace.html

a waha sie miedzy N70 ktora jest jeszcze drozsza

 

edit:

nie doczytalem ze wyrwales tak tanio 6630 wiec w twoim przypadku ta roznica bedzie jak napisales ale jezeli nie trafi na taka okazje to bedzie to przedzial 100-150zl, no max 200 ale nie 300zl jak to sie ma w przypadku N70 ktore uwazam za pieniadze wyrzucone w bloto po takiej przesiadce

 

jedzie juz do mnie N73, powinna dzisiaj byc, zobaczymy co jest warty

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje telefonik, mam nadzieje ze pomozecie mi podjąć decyzję. Wymagania:

- Wygląd/rozmiar/waga - nie ma większego znaczenia, no może waga < 200g

- Karty pamięci (najlepiej zwykłe SD)

- Dobry wyświetlacz

- W miare wydajny procesor :>

- Cena do 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

 

Niedługo kończy mi się umowa i mogę wybrać sobie nowy telefon lista poniżej

 

http://www.era.pl/index.php?id=a_w_promo&section=indy

 

Ponieważ nie mam 300zł na Nokie N73 czy SE K800i <_<

Muszę zdecydować się na , których z tych modeli : SE W810i , Nokia N70 , Nokia 6280 , Nokia 6630 ew K750 i

Telefon chciałbym kupić za symboliczną złotówkę ew. mogę dorzucić kilkanaście złoty do jakiegoś innego modelu.. , ale bez przesady:razz:

 

 

Tak więc proszę was drodzy forumowicze o pomoc :-P , a może macie jakieś inne propozycję co do telefonu :razz: :razz:

 

Głownie zastanawiam się nad N70 , a 6630

 

Pozdrawiam :razz:

Edytowane przez Alt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że temat żyje :)

Faktycznie jest jeszcze E50, ale o ile jestem w stanie zaakceptować wygląd 6630, bo jest IMO akceptowalny, to E50 wygląda tragicznie.Ma kilka zalet, ale pobawiłem się nią trochę i stwierdziłem ,że jednak odpada.

Co do 6630 vs N70.Jasne ,że wolałbym N70 i zastanawiam sie czy poczekać i ją <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> nieco później(mam inne wydatki), zważywszy na fakt ,że nie nie chcę pozbywać się N6230i.

Ale z drugiej strony, mogę sprzedać tą 6230i ,i potraktować 6630 jako przejściowy telefon do zaznajomienia się z Symbianem.

Tak naprawdę zależy mi na większym wyświetlaczu, a te w N70 i 6630 , różnią się raczej nieznacznie(w teorii).

Potrzeba większego wyświetlacza ,to mój kaprys,bo mam ok.250 odcinków(żałuje że nie wszystkie) The Simpsons :).Fajnie je byłoby mieć ze sobą-a przynajmniej niektóre.

Planuje bowiem zrobić wypad z kaczolandu więc odrobina rozrywki może się przydać.

Mp3 mogę sobie darować ,bo wiem jak brzmią niektóre telefony , ta jakość dzwięku mi nie odpowiada , zresztą i tak używam iRivera, więc muzyczne możliwości smartfonów raczej mnie nie interesują.

 

A co do N73-ach ,fajny sprzęt.Wygląd nie najciekawszy, dość tandetny joy(który potrafi odpaść),ale fantastyczny wyświetlacz, bardzo dobry aparat-naprawdę tym można robić zdjęcia, nadające sie do wywołania.Gdyby nie ta cena...

 

Ech prześpię sie ,to może wpadnę na coś innego (lub przejdzie mi zakup fona w ogóle).

Ale symbian kusi ,oj kusi (emulatory itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze samsung, a to z kilku powodow: wyglad (!) dla wiekszosci bardzo elegancki; wykonanie (Nokia powinna brac przyklad z samsunga); lepszej jakosci aparat; mozliwosc wgrania modyfikowanego softu; duzo wyzszej klasy wyswietlacz!

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PelzaK

 

Mam v3xx i moim zdaniem nie jest kompromisem miedzy v3i i v3x. Dlaczego? Jedyne,czym nad nią góruje ta druga jest aparat ale nie będzie to chyba decydujący w Twoim przypadku argument,nieprawdaż? :)

v3xx ma lepsza,aluminiowa i cicha obudowę, ten sam wyświetlacz i bebechy (tu na plus xx modem hsdpa :D). No i karty microsd zamiast trans flash. Co do prędkości pracy - nawet mając w pamięci zminimalizowaną gierkę w java 3d telefon ani na moment nie zwalnia. M.in. dlatego wybrałem właśnie ją, a nie coś na s60v3. W porównaniu z np. n80 ten telefon ma nieziemsko wręcz szybkie menu :)

Minus? Moja już raz była w serwisie - początkowo zdarzało się,iż nie włączyła wew. wyświetlacza po otwarciu klapki bądź czasem "przymulała" w menu. W pewnym momencie telefon wstał już tylko w trybie serwisowym. Po tygodniu serwis odesłał mi nową sztukę,która jedna zachowywała się tak samo :-|

Na rozwiązanie tego problemu wpadłem przypadkowo - wywaliłem ze skrzynki odbiorczej te ok. 200 maili które uzbierały sie pod nieobecność motki i zostały przez nią aut. ściągnięte przy pierwszym uruchomieniu. Od tego czasu nie mam z nią żadnych problemów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem N73, panowie wyswietlacz masakra - kolory zywe, ostre jak zyleta, szybkosc dzialania w porownaniu do wczesniejszej N70 to rakieta, jakosc dzwieku w sluchawce celujaca, jakosc dzwonkow oraz odtwarzanych mp3 bardzo dobra :)

zero zacinek podczas wchodzenia do programow, gier itd. wszystko super plynne, nawet nie powiedzialbym ze to symbian

zdjecia oraz filmiki nawet nawet chociaz jest wgrany soft od orange w starszej wersji i zamierzam wgrac najnowszy, bez zadnych dodatkow, moze bedzie jeszcze lepiej

bateria mnie mile zaskoczyla gdyz kiedy wlaczylem wczoraj pierwszy raz tel byly 4 kreski, bawilem sie oczywiscie bardzo dlugo, wgrywalem programy przez BT, troche radia, muzyki i padla dopiero dzisiaj ok poludnia (wlasnie sie laduje), jest fajna opcja Tryb uspienia ktora pozwala oszczedzac baterie, kiedy telefon znajdzie sie w tym trybie na wyswietlaczu wszystko gasnie i syngalizuje nam o tym niebieska dioda ktora jest z przodu, nacisniecie dowolnego klawisza natychmiast uaktywnia nam telefon

to tak po krotce :)

takze jezeli ktos zamierza sie przesiasc z N70 to napisze ze zdecydowanie warto

 

edit: i co najwazniejsze telefon sie wlacza tylko kilka sekund, a nie ponad pol minuty :)

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na forum jest jakiś posiadacz samsunga z400, który mógłby się wypowiedzieć na temat tego telefonu? np: jak z jakością mp3, jak to jest z tą baterią i ogólnie jak sie sprawuje ten telefon. Bo w necie jest dużo zupełnie różnych opinii i już sam nie wiem co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o samsungu e250 i e 350? awaryjne to? wygodne? bateria trzyma długo? Jeśli mieliście z nim do czynienia to napiszcie coś o tym telefonie, z góry dzięki za odp. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w Plusie i planuje zmienic swoj se t630 na Motole L7, Motore ROKR E1 lub Samsunga e250. Wszystkie telefony maja zlacze na karte pamieci, wiec planuje kupic taka karte i uzywac telefonu jako odtwarzacza mp3. Jak myślisie który się lepiej sprawdzi w tym celu?

A może jeszcze jakis inny telefon ze zlaczem na karte pamieci w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...