Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myślę, że wypadałoby trochę odświeżyć ten temat.

Stąd moje pytanie: czy jest ktoś chętny do zrobienia spisu podobnego jak na pierwszej stronie tego tematu? Ewentualnie wszelkie inne pomysły są mile widziane. Działalność dla dobra forum jest wynagradzana odejmowaniem %, więc niektórym by się przydało ;)

W razie gdyby znalazł się chętny z odpowiednią ilością czasu, to piszcie na PW.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 400 to Benq-Siemens EL71 lub EF81 (pierwszy slider, drugi klapka).

 

Mógłbyś coś więcej napisać o EL71 (wady, zalety) ?

Spodobał mi się ten fon, ale opinie o nim na necie nie są zbyt pochlebne (podobno: słaba bateria, gubienie zasięgu, zawieszanie się). Więc jak to z nim naprawdę jest ???

Proszę doradźcie czy naprawdę opłaca się brać tego EL71.

Edytowane przez J10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak.Matka,siostra,szwagier i reszta mają Orange ja jeden jedyny mam plusa ale to nie przemawia żeby zmienić operatora:P I w tym wypadku jakich promocji by nie było to zawsze wyjdzie że bardziej się opłaca Orange wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś więcej napisać o EL71 (wady, zalety) ?

Spodobał mi się ten fon, ale opinie o nim na necie nie są zbyt pochlebne (podobno: słaba bateria, gubienie zasięgu, zawieszanie się). Więc jak to z nim naprawdę jest ???

Proszę doradźcie czy naprawdę opłaca się brać tego EL71.

W tej cenie naprawde warto.

Softy sa juz stabilniejsze.

Kazdy telefon bedzie stwarzal mniejsze lub wieksze problemy bo one maja to samo co kompy w sobie (procesor, pamiec i system operacyjny). Oczywiscie na zawieszajace sie Nokie nikt nie narzeka bo glosno sie o tym nie mowi.

Siemensy co prawda robia/robily wiecej problemow ale odkad ja posiadam Siemensa (chyba z 4 sztuki w zyciu juz mialem) to tego osobiscie NIE POTWIERDZAM bo wiecej problemow robil mi i tak swietnej jakosci SE T610i.

W tej cenie EL71 nie ma konkurenta ale jak kogos razi marka Benq-Siemens to juz nie moja brocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA DROGO !!!

Przeciez ten tel mozna kupic ponizej 330pln.

Jest nawet jeden szaleniec na allegro, ktory sprzedaje to po 305pln.

Nie sledze aukcji allegro i nie wiem czy to jakis wal czy nie ale ponizej 330pln na pewno cos kupisz.

Najlepiej oczywiscie odbierac osobiscie bo sobie sprawdzisz co i jak.

Bo odsylanie telefonu wiaze sie z 2-3 tygodniowa przerwa w jego uzywaniu, a tgo nikt nie lubi.

 

Karta 1GB Kingstona kosztuje z 30pln w kazdym sklepie komputerowym czy z aparatami foto.

 

Tutaj jest kilka prezentacji tego telefonu to sobie przejrzyj -

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szybkie, krótkie i zwięzłe pytanko:

 

W200i czy K750i ?

 

Informuje że nie interesuje mnie to coś co jest szumnie nazywane aparatem cyfrowym . Telefon ma służyć do dzwonienia i słuchania muzyki, tylko i wyłącznie. Zależy mi na jakości rozmów i jakości odtwarzanej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nokie 5300 z całym majdanem za 550 zł mysle ze good price szczegolnie ze bez locka i ma tylko miesiąc :) hapy

Widze, ze zależało Ci na muzyce... Lepszym wyborem byloby to: http://allegro.pl/item205897677_miesieczny...locka_wawa.html

Telefon nieporownywalny do 5300...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA DROGO !!!

Przeciez ten tel mozna kupic ponizej 330pln.

Jest nawet jeden szaleniec na allegro, ktory sprzedaje to po 305pln.

Nie sledze aukcji allegro i nie wiem czy to jakis wal czy nie ale ponizej 330pln na pewno cos kupisz.

 

Tak, tylko te wszystkie poniżej ok. 350 zł nie mają słuchawek i kabla usb. Po przejrzeniu wszystkich ofert ta co podałem wyżej wydaje się najatrakcyjniejsza.

 

 

Na innym forum mówili żebym zamiast tego EL71 wziął tę nokię:

 

http://www.allegro.pl/item206663630_nowa_n...ej_zobacz_.html

 

 

Więc który z tych dwóch będzie lepszy ????

Edytowane przez J10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon bardzo fajny mp3 ladnie gra [glosnosc ocenil bym na 7/10] da sie minimalizowac, zdjecia sredniej jakosc ale ujda ;] slot na kart MMC bardzo stabilny duzo stuffa do niego jest

i bardzo dobre t9

 

szkoda ze zgubilem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia35

 

No nie wiem słuchałem noki i se i owiele lepiej wypadła w moich uszach nokia pozatym na głosniczku se jest o wiele gorszy od noki, poza tym cieżko by było wyrwac miesieczny z pełnym zestawem w810i za 550 zł, bo ten co podałes nie ma praktycznie nic.

Edytowane przez qbaneoplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie był bym bardziej ku N5300 ale ogólnie telefon nie przypadł mi do gustu a najbardziej jego "klockowaty kształt" (dziwny jak na slidera). Jedyny słuszny slider moim zdaniem to samsungi z serii "D", Nokia N80 i jeszcze parę innych ;)

 

PS. Zaplecze muzyczne N5300 ma na prawdę całkiem dobre.

Śmiem sie nie zgodzić n80 to chyba jeden z najbardziej nieudanych telefonów, miałem go przez pewien czas i byłem najszczęśliwszym człowiekiem jak sie go pozbyłem. Imo jego slider sprawia wrażenie jakby zaraz miał sie rozsypać na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zależało Ci na muzyce... Lepszym wyborem byloby to:

Telefon nieporownywalny do 5300...

Na gsmarena jest porównanie 5300 i w900 słuchawki dokładane do 53 są kiepskie przy tych z se, ale wg nich, po użyciu takiego samego zestaw, dźwięk się bardzo wyrównuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia35

 

No nie wiem słuchałem noki i se i owiele lepiej wypadła w moich uszach nokia pozatym na głosniczku se jest o wiele gorszy od noki, poza tym cieżko by było wyrwac miesieczny z pełnym zestawem w810i za 550 zł, bo ten co podałes nie ma praktycznie nic.

Bez przesady... Na allegro jest pare ofert w tym jedna z pełnym wyposażeniem. A sluchawki w zestawie HPM-70 + funkcja mega bass i odtwarzacz w wersji 2.0 bija na glowe Nokie. Nie wspominajac o radiu z RDS i AF. O aparacie foto nie bede mowil bo to inna bajka a tu mowimy o muzyce.

Hmm... W 5300 jest tylko 5MB pamieci wbudowanej? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech no nie bede sie kłucił bo właściwie nie ma o co . Nokia mi sie podoba i basta. SE dla mnie ma kiepskie brzmienie choć tez jest fajne ale wole nokijne :) . Jescze głownie chodziło o cene bo ciezko jest dostać prawie nowego SE za 550 zł . Jestem zadowolony z zakupu i już a słuchawki od noki nie są wcale takie złe, dla mnie wystarczające choć audiofilem nie jestem. Każdy wybiera to co lubi a ja nie lubie SE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, chcialem zmienic fona, narazie mam nokie 6230i a w planach mam n5300, sek750i lub w800i. bedzie mi przede wszystki sluzyl jako odtwarzacz mp3. nie wiem co wybrac, w se jest aparat 2mpix ale sa tez dzojstiki a co za ty idzie to chyba wiadomo ;) jak mozecie cos doradzic to bylbym bardzo wdzieczny;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ale sa tez dzojstiki a co za ty idzie to chyba wiadomo

Ja jakoś nie wiem a mam SE z joyem <_< K750i można łatwo zmienić na W800i-soft i słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wiem a mam SE z joyem <_< K750i można łatwo zmienić na W800i-soft i słuchawki ;)

 

kumpel dbal w k700i i teraz nie moze poruszac sie w menu :) nie sorki, moze poruszac sie ale tylko w dol. czyszczenie nic nie daje, to ze wam nie pada to wyjatek znam mnostwo osob ktore na to wlasnie narzekaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel dbal w k700i i teraz nie moze poruszac sie w menu :) nie sorki, moze poruszac sie ale tylko w dol. czyszczenie nic nie daje, to ze wam nie pada to wyjatek znam mnostwo osob ktore na to wlasnie narzekaja...

W k700i to akurat normalka ;) W nowszych modelach wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W k700i to akurat normalka ;) W nowszych modelach wszystko jest ok.

Rozmawialem kiedys z kolesiem co 'siedzi' w komorkach i powiedzial mi ze joy'ie z k700i i k750i to praktycznie to samo i sa tak samo awaryjne. Wyrazil sie tez negatywnie o serwisie SE. Mowil, ze mial kilka razy odmowe wykonania naprawy ze strony serwisu SE, a powod byl taki, ze niby telefon byl wczesniej zalany choc tak nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem sie nie zgodzić n80 to chyba jeden z najbardziej nieudanych telefonów, miałem go przez pewien czas i byłem najszczęśliwszym człowiekiem jak sie go pozbyłem. Imo jego slider sprawia wrażenie jakby zaraz miał sie rozsypać na pół.

Dziwne, mam całkiem inne wrażenia. Może troszkę się z Tobą zgodzę bo faktycznie po ponad miesiącu używania N80 była bardziej dojechana niż każda inna moja komórka ale nic poza tym... Obudowę zawsze da się zmienić. ;)

 

Ogólnie dobry telefon! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko te wszystkie poniżej ok. 350 zł nie mają słuchawek i kabla usb. Po przejrzeniu wszystkich ofert ta co podałem wyżej wydaje się najatrakcyjniejsza.

 

 

Na innym forum mówili żebym zamiast tego EL71 wziął tę nokię:

 

http://www.allegro.pl/item206663630_nowa_n...ej_zobacz_.html

 

 

Więc który z tych dwóch będzie lepszy ????

Tak jak mowilem, dawno na allegro w tej sprawie nie siedzialem.

Jednak nadal bede oponowal aby nie kupowac z karta pamieci bo u nich srednio wychodzi 40pln zamiast z bonifikata za caly zestaw.

6230i vs EL71 ? :D

Zart roku.

 

Podjedz do jakiegos komisu, ktory ma oba telefony. Twoje watpliwosci zostana rozwiane w 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest opinia o MP3 w E65

O ile sama obsługa aplikacji muzycznej jest prosta i intuicyjna, o tyle jakość dźwięku po prostu odstrasza. Sprawia on wrażenie dźwięku przygotowanego typowo do zastosowań w obszarze melodii dzwonków. Dźwięki wydobywające się z głośnika są czyste i głośne, ale dźwięk w słuchawkach to już jedna wielka igła. Igła, która wbija się w ucho przesadnymi tonami wysokimi, zupełnym brakiem basów i przytłumionym środkowym pasmem dźwięku. Nie pomaga tu korektor, nie pomaga regulacja głośności słuchawek i telefonu. Przyzwyczajony do dobrego dźwięku urządzeń PocketPC i wyśmienitego SonyEricsson-ów, tu zwyczajnie męczyłem się słuchając ulubionej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...