Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

N6310i i osobno MP3 player ?

 

odpada,potrzedbuje mms :( ale nie powiem bo 6310i to według mnie jedna z ostatnich dobrych noki... choć w sumie 6610i też bardzo lubie :)

 

Ja kilka dni temu dostałem M600i i telefon kozacki :) Jak jeszcze dokupię lepszy zestaw słuchawkowy z pilotem i kartę M2 to będę super zadowolony. Jak do mp3 kup właśnie jakiś SE albo czekaj na W910i

M600i no fajny w sumie ale za mało młodzieżowy:P ,w910i wygląda wypaśnie,kiedy sie powinien pojawić w pl ? i za ile ?.....

i jak można porównać poziom głośności głośnika np. w noki n70 i SE np. k800i? albo w810i ?? Słyszałem że w ''n-kach'' jest dużo głośniejszy głośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M600i no fajny w sumie ale za mało młodzieżowy:P ,w910i wygląda wypaśnie,kiedy sie powinien pojawić w pl ? i za ile ?.....

jak juz chcesz miec telefon z serii W to bierz w950i (bedzie podobny funkcjonalnie do m600i), w910i umywa sie przy nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Myślę nad Samsungiem D900i, duży wyświetlacz i aparat 3mpx. Szukam telefonu w okolicach 600zł najlepiej rozsuwanego bo to trendy ale jak coś ma o wiele lepsze funkcje to też może być. Tylko czy za 600zł jest jakiś lepszy wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

mysle ze nokia 6280 mogla by ci sie spodobac ale juz nie ma tego 3 mpx aparatu

Bawiłem się i bardzo fajny telefon. A wiesz może jaka jest różnica w jakości zdjęć pomiędzy tym aparatem z D900 a z tej nokii? Bo nie ukrywam cyfrówka mi się popsuła nie chce mi się drugiej kupować z resztą nie mam zwyczaju zabierać aparatu foto ze sobą.

 

mysle ze nokia 6280 mogla by ci sie spodobac ale juz nie ma tego 3 mpx aparatu

Bawiłem się i bardzo fajny telefon. A wiesz może jaka jest różnica w jakości zdjęć pomiędzy tym aparatem z D900 a z tej nokii? Bo nie ukrywam cyfrówka mi się popsuła nie chce mi się drugiej kupować z resztą nie mam zwyczaju zabierać aparatu foto ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o N5300?

 

Jaki mozecie polecic inny telefon podobnie wygladajacy w cenie max 600zł.

[lub rozkladany]

 

Głównie chodzi mi o to aby telefonik byl funkcjonalny [zeby bylo co na nim robic] i mial porzadny wyswietlacz, symbian raczej nie wchodzi w gre, bo w tej cenie nic nie znajde. Fajnie by bylo gdyby mial rowniez dobry aparacik.

 

dzieki za porade

 

PS> tel musi byc nowy, nie uzywany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet zbytnio czego porównywać. K800i ma najlepszy aparat 3,2mpix jeśli chodzi o komórki. Jeśli do tego dodamy modyfikowane sterowniki kamery to już w ogóle nie ma o czym rozmawiać (Zdjęcia bez kompresji).

A tak na marginesie. Zdjęcia z K800i bez kompresji w rozdziałce 3,2mpix zajmują ~1500KB... Kumpel kupił aparat foto Sony (jakiś podstawowy) 6mpix i u niego zdjęcia zajmują ~2MB (w pełnej rozdziałce). To jest dopiero :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Jest ta sama matryca, autofocus... Ale: nie ma flesza tylko 2 diody led, nie ma redukcji czerwonych oczu (sprzętowo) oraz stabilizatora obrazu.

Ogólnie robi jednak porównywalne zdjęcia. Tu masz test i próbkę fotek (szkoda, że nie w nocy) http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_s...n_P1i_-_Test/4/

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@quarantino e65 nie ma prawa złapać luzów;] weź ją do ręki i zobacz jak wygląda mechanizm rozsuwania (jedna część jest w drugiej). Nie porównywałem z n73 i nie kojarzę jak z wielkością, wiem, że maja taką samą rozdzielczość a n73 ma tylko 256tyś. kolorów vs 16mln w e65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker tez mi sie tak wydaje, ale miales okazje je porownac ?? Albo masz moze jakis link czy cos takiego do porownania ?? Bo ja niestety nic nie moge znalezc :/

nie jest to dokladnie to co bys chcial, ale...

u700 , tutaj za to masz k800 vs d900 (aparat podobny, jak nie ten sam co w u700) i n73.

 

bawilem sie kazdym z tych telefonow(k800 mialem rok czasu, teraz mam n73, d900 ma kumpel), i zdecydowanie najslabsze zdjecia robi d900, nokia wypada tez ogolnie slabiej niz k800 ale zdecydowanie lepiej niz d900. k800 ma genialny aparat, do tego zdjecia w nocy mozna strzelac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad Samsungiem D900i, duży wyświetlacz i aparat 3mpx. Szukam telefonu w okolicach 600zł najlepiej rozsuwanego bo to trendy ale jak coś ma o wiele lepsze funkcje to też może być. Tylko czy za 600zł jest jakiś lepszy wybór?

Bierz D900i, 6280 jest zdecydowanie gorsza, pod względem wykonania (przede wszystkim mechanizmu rozsuwania), wyśietlacza... W tej cenie wydaję mi się, że to najlepszy wybór. Mam często doczynienia z tymi telefonami.

 

@quarantino e65 nie ma prawa złapać luzów;] weź ją do ręki i zobacz jak wygląda mechanizm rozsuwania (jedna część jest w drugiej). Nie porównywałem z n73 i nie kojarzę jak z wielkością, wiem, że maja taką samą rozdzielczość a n73 ma tylko 256tyś. kolorów vs 16mln w e65

Nie bądz taki pewien bo Nokia to mistrzostwo w psujących się sliderach... Samsung wypada na tym zdecydowanie lepiej. Co do wyświetlacza N73 ma większy od e65.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję opinii o N93. Mam możliwość kupna tego tego telefonu (nie nowy, 1 miesiąc używania). Chodzi mi dokładnie o awaryjność klapki (bo kręci się we wszystkie strony), jakość mp3, zdjęcia (na necie jest sporo próbek tego aparatu, ale przecież wychodzą chyba do niego jakieś nowe sterowniki kamery) oraz żywotność telefonu na baterii.

 

No i również ogólne pytanie: opłaca się wymieniać K800i na ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje bardzo szybkiej pomocy odnosnie tego jaki telefon kupic z oferty plusa, oferta kubali 55 lub 75 zł, by był najbardziej oplacalny przy sprzedazy (http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/wedlug_promocji/index.aspx) Dzisiaj jeszcze jade i chce zmienic telefon. Ewentualnie co polecacie z oferty playa http://web.playmobile.pl/pl/telefony/sew88...k_telefonow.pdf abonament za 50 zł

 

edit: k550i bedzie dobry ?

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje bardzo szybkiej pomocy odnosnie tego jaki telefon kupic z oferty plusa, oferta kubali 55 lub 75 zł, by był najbardziej oplacalny przy sprzedazy (http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/wedlug_promocji/index.aspx) Dzisiaj jeszcze jade i chce zmienic telefon. Ewentualnie co polecacie z oferty playa http://web.playmobile.pl/pl/telefony/sew88...k_telefonow.pdf abonament za 50 zł

 

edit: k550i bedzie dobry ?

 

Ja by się decydował na Samsunga:

http://fototel.pl/telefon-samsung-sghu600-...owy-p-1271.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę pewien, najpierw obadaj telefon live! a potem pisz :P

Nie będę reagował na Twoje durne zaczepki. Cieszysz się z nowego telefonu - fajnie ale bądz obiektywny. Używałem tego telefonu kilka dni jestem w stanie troszkę o nim napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję opinii o N93.

http://matrax.net/forum/showthread.php?t=82297

Tutaj krótki opisik. Telefon miałem w ręku przez 2 minuty i nie spodobały mi się w nim 2 rzeczy - wielkość oraz nazwa (Nokia). Nic nie mam do tej firmy, ale nie chcę mieć ich telefonów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę reagował na Twoje durne zaczepki. Cieszysz się z nowego telefonu - fajnie ale bądz obiektywny. Używałem tego telefonu kilka dni jestem w stanie troszkę o nim napisać.

Durne zaczepki? O co ci chodzi, przeszkadza ci, że ten slider nie łapie luzu? Mniemam, że teraz masz samsunga. Jestem w stanie to opisać, bo mam ten telefon od dłuższego czasu. Chyba, że przez te parę dni twój telefon złapał luzy, albo w ogóle podzielił się na 2 części. E65 ma jeszcze jeden (przynajmniej) użytkownik forum, fajnie by było gdyby się wypowiedział, może wtedy inaczej potraktujesz moją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że w weekend miałem okazję chwilę "pobawić się" miesięczną e65. Mimo, że właściciel zbytnio nie dbał o telefon (znalazłem go pod pudełkiem po pizzy :) ) nie widać było po nim najmniejszych śladów zużycia. Jeśli chodzi o potencjalne luzy na mechaniżmie slidera to nie odnotowałem żadnych, bądż miały wymiar mniejszy niż 0.5 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon polecacie kupić do ...muzyki ??? ma być również wytrzymały w miare i bateria MUSI DŁUGO TRZYMAĆ ! a nie jak w n70 że góra 2 dni i koniec :|

Musi mieć również apart nie gorszy od tego co jest w mojej N70....

Może Sony Ericsson W950i?? tyle że nie ma aparatu :(

Cena tak do ....hmm......ok 1000 złotych

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...