Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Durne zaczepki? O co ci chodzi, przeszkadza ci, że ten slider nie łapie luzu? Mniemam, że teraz masz samsunga. Jestem w stanie to opisać, bo mam ten telefon od dłuższego czasu. Chyba, że przez te parę dni twój telefon złapał luzy, albo w ogóle podzielił się na 2 części. E65 ma jeszcze jeden (przynajmniej) użytkownik forum, fajnie by było gdyby się wypowiedział, może wtedy inaczej potraktujesz moją wypowiedź.

Przed E65 posiadałem D900i. Aktualnie jestem w użytkowaniu N73. Telefon nie chwytał aż takich luzów ale całość wykonania jak i samo działanie slider'a najlepsze jest imo w samsungach. W tym momencie mógłbym "Twoim sposobem" - "Najpierw obmacaj Samsunga Live a potem pisz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed E65 posiadałem D900i. Aktualnie jestem w użytkowaniu N73. Telefon nie chwytał aż takich luzów ale całość wykonania jak i samo działanie slider'a najlepsze jest imo w samsungach. W tym momencie mógłbym "Twoim sposobem" - "Najpierw obmacaj Samsunga Live a potem pisz".

Może i ja się wtrącę. Miałem Samsunga D600, a kolega z grupy ma N6280. Oba telefony użytkowane w podobnej częstotliwości przez pół roku.

Slider w D600 po tym czasie praktycznie bez zmian w porównaniu w momencie zakupu.

Slider w N6280 po 6 miesiącach lata jak kto chce: w lewo-prawo, góra-dół. Luzy są mniej więcej na 2-3mm (nie wiem w ogóle jak to się kupy trzyma...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc sprzedałem NokieN70 i kupiłem sony ericssona W950i ......MISTRZOSTWO :) Strzał w dziesiątke ! :)

 

Nie ma porównania jeśli chodzi o jakość muzyki i wyświetlacza do noki !

 

Gdyby chociaz dali jakis aparat(optymalne 2mega pixela)-czasami sie przydaje i mozliwosc odtwarzania mpeg to bylby to telefon doskanaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chociaz dali jakis aparat(optymalne 2mega pixela)-czasami sie przydaje i mozliwosc odtwarzania mpeg to bylby to telefon doskanaly.

Dlatego czekam aż sie pojawi : http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&...p&pid=10908 :)

To będzie to samo tyle że w komplecie będą słuchawki bluetooth stereo,wbudowany aparat 3.2 MP,i pamięc zwiększona do 8 gb :) :)

Cena która będzie obowiązywać na początku to ok 2000 złotych.......

Oczywiście dalej będzie to symbian i będzie dotykowy ekranik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wtrącę. Miałem Samsunga D600, a kolega z grupy ma N6280. Oba telefony użytkowane w podobnej częstotliwości przez pół roku.

Slider w D600 po tym czasie praktycznie bez zmian w porównaniu w momencie zakupu.

Slider w N6280 po 6 miesiącach lata jak kto chce: w lewo-prawo, góra-dół. Luzy są mniej więcej na 2-3mm (nie wiem w ogóle jak to się kupy trzyma...).

slider w 6280 to jest porażka - fakt, sam miałem. Ale slider w e65 to zupełnie co innego, krok w przód.

 

Co do samsungów to też uważam, że ich slidery są świetne. Ale nie możesz pisać, że w noki slider musi być kulawy patrząc na stare modele. Mam nadzieję ze nokia zostanie przy nowym sliderze takim jak jest w e65

 

 

btw. da się wysyłać smsy albo wiadomości textowe w innej formie przez "blutuf" ??(nokia do nokii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy szukał czegoś dla siebie i wybrał właśnie w810i.

Dobry aparat i muza, wygląd to rzecz gustu, co do baterii to SE moim zdaniem jest na wysokiej pozycji.

Dodam jeszcze, że zaskoczyła mnie jedna rzecz. Szwagier ma właśnie w810i i trochę się nim pobawiłem. Kolega kupił swój tel niedawno i byłem przekonany, że mnie niczym nie zaskoczy. Okazało sie, że do wyboru był zupełnie inny motyw niż te, które wcześniej oglądałem.

(Bardzo fajnie zrobiony)

Taka mała rzecz, a cieszy :)

 

Wydaje mi się, że za te pieniądze(a nawet i drożej) nie znajdziesz tak dopakowanego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy szukał czegoś dla siebie i wybrał właśnie w810i.

(...)

Wydaje mi się, że za te pieniądze(a nawet i drożej) nie znajdziesz tak dopakowanego telefonu

A Samsung D900? Lepszy aparat, sporo lepszy wyświetlacz... A za < 700 zł da się nowego na Allegro dostać...

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos cos napisac o k550i ? Podobno bardzo dobry , tylko z softem cos nie tak ;) Czytalem ze mozna wgrac np inny soft do odtwarzacza mp3.. tylko jak potem z gwara w razie uszkodzenia? Uznaja ?

 

Bo teraz Era ma fajna oferte. Abonament 30zl miesiecznie, 40min do wszystkich sieci (w zupelnosci wystarczy) i ten fonik za 1zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś może jak wygląda sprawa ze zdejmowaniem simlocków z m600i/w950i ? Z tego co sie dowiedzialem to narazie najtansza opcja to se-tool w jakims komisie. Jesli tak, to orientujecie sie moze jaka to jest kwota, i polecilibyscie jakis komis zajmujacy sie tym w Poznaniu ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Era ma kibel nie ofertę , telefony stare i drogie a dla stałych klientów dosłownie nic nie mają co mogłoby ich zatrzymać.

Dlatego osobiście do Playa przeszedłem z jednym numerem z drugim za 2 miechy.Za 50 pln masz 140 minut do wszystkich sieci - ja wybrałem Samsunga Z630 i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zamiany z nokii 6630 na 6234 w zasadzie przy zerowych kosztach.

Zastanawiam się bo na 6630 mam słownik pl->ang i odwrotnie

(ostatnio bardzo mi się przydaje), którego na 6234 raczej mieć nie będę, za to w 6634 kusi mnie radio i lepszy wyświetlacz i to, że jest prawie nowa.

 

Co na moim miejscu byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam je, bo są już upowszechnione w rodzinie, a po co mi dwa takie same telefony ;]

 

W tej chwili mam Samsunga G600 z pseudo-5mpx (zdjęcia porównywalne do K750i) i jakoś mnie odrzuca do Samsungów (więc U700 odpada ze względu na prawdopodobnie nienajlepszy aparat).

 

Myślałem nad K810i, ale nie jestem pewien czy CZYMKOLWIEK różni się od K800i.

 

A może jakaś Nokia 3.2mpx z Carl Zeiss? Tylko jaka? // Już widzę, że zostały mi do wyboru E90 i 7390 :D

 

Tak, więc w skrócie - U700 vs K810i?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście K810. Różni się tym od K800i, że ma TrackID oraz FotoFix. Ogólnie to jest to samo. Można również wgrać soft K810i do K800i.

 

Ale nie wiem jednego: piszesz, że K800i odpada bo to cegła. K810i ma te same wymiary, tylko jest 2mm chudsza. I to za sprawą bardziej schowanej klapki od aparatu...

 

Nokia i Carl Zeiss: daruj sobie te telefony (jeśli chodzi o matryce 3,2mpix). Niczego to nie poprawia. A zwłaszcza w nocy-to już w ogóle padaka.

Jak chcesz mieć ekstra zdjęcia z komórki to SE K800i-810i lub czekaj na k850i (cena ~2300zł - jeszcze nie ma w PL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wymieniłem N73 (+500zł) na N93i. Skusił mnie ładny wygląd i zoom optyczny. Myślę, że nienajgorsza inwestycja, choć telefon jest rozmiarów trzech G600 :D

 

//

 

K800i odrzuciłem, bo po prostu już go miałem, a określenie 'cegła' kierowałem do N95 (no i nie da się ukryć, że i tak wziąłem jeszcze większą N93i).

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...