Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jak tak na niego patrzę to przypomina mi się Nokla N95 i Nokia N95. To też tak wygląda jak oryginalny IPhone ale nim nie jest...

Szkoda wydawać tyle kasy na chińszczyznę.

Specyfikacje ma ładną ale w rzeczywistości boję się myśleć jak to wszystko działa...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wydawać tyle kasy na chińszczyznę.

chińszczyzna, chińszczyźnie nie równa. Meizu produkuje bardzo dobre odtwarzacze mp3, są chwalone zarówno za dźwięk, za wykonanie, jak i za użyte komponenty, więc o M8 bym się nie obawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, Meizu M8 u żółtych braci jest za grosze:

M8(4GB) - ¥1990(przy kursie 3.02¥ za 1zl = 658.099 PLN)

M8(8GB) - ¥2390(790.380 PLN)

M8(16GB) - ¥2990(988.802 PLN)

Nie wiem czy powyższe ceny są z abonamentem ponieważ Chiński u mnie kuleje:). Cena najdroższej wersji jest przykładowo równa z LG Shine LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taka cena (+50%) jest do przyjecia imo. ;] Wersja 4GB z aparatem w zupelnosci by mi wystarczyla. ;] Trzeba bedzie jeszcze poczekac na testy po premierze i kupowac. Odtwarzacze Meizu M6 maja bardzo dobra opinie (jak ktos juz wyzej wspomnial) i mam nadzieje, ze tak samo bedzie z M8. ;] Nie widze sensu by wydawac dwa razy wiecej na iphon'a ktory mniej oferuje od tej chinszczyzny. Ostatnio mialem okazje pobawic sie chwilke LG KU990 i panel dotykowy bardzo przypadl mi do gustu, jak dla mie super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto jest dopłacić do k810 , czy lepiej wybrać k800 ? jest ich mniej i może nie stracą tak na wartości. Który z nich jest lepiej wykonany?

Moim zdaniem nie warto. Sprzętowo to ten sam telefon. Wybierz ten, który Ci się bardziej podoba.

Co do różnic to K810i ma dodatkowo TrackID i FotoFix ale to może mieć również K800i (wystarczy wgrać oprogramowanie z K810i).

Ja wybrałem już dawno między nimi i szczerze - wyglad K800i wydaje mi się bardziej elegancki, konserwatywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie znaleźć komis gdzie mieli oba te telefony, i k800 leży lepiej w dłoni, jest wyraźnie cięższy, ale klapka od aparatu fajnie leży na palcu i przyciski ma takie jak w k750, a do nich sie juz przyzwyczaiłem. Postanowione, po co przeplacac, skoro moge dokupic za roznice w cenie porzadne sluchawki i moze nawet karte pamieci o sporej pojemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nabyłem w800i :) O gustach sie nie dyskutuje ale moim zdaniem ma bardzo ładny wygląd, świetny odtwarzacz mp3, i bardzo dobry aparat, i niech mi ktoś powie że telefony nie mają dobrych aparatów :wink: Bateria przy ciągłym słuchaniu mp3 i kilka fotek wytrzymuje mi 2-gi dzień. Jak narazie telefonik spisuje sie bardzo dobrze więc jak coś to polecam :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika pogoda pochmurna niestety :wink:

Dołączona grafika

małe różnice względem k750i:

-lepszy sterownik dźwięku (głośnik ma większa głośność, odtwarzacz mp3 ma deczko lepszą jakość)

-lepszy sterownik kamery (żywsze kolory, zoom przy max rozdzielczości)

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie chetnie zamienilbym k800 na k810...k800 ma niewygodną imao klawiaturę. Na samym początku uzytkowania (wczesniej k300i) wciskały mi sie dwa klawisze naraz. Uwazam ze okrągłe guziki na kalwiaturze numerycznej k810i są lepsze i wygodniejsze. Moja dziewczyna ma w880 i tam klawiaturka jest genialna. Jesli chodzi o jakość zdjęc, myślę że eryk robi zadowalające.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia.

Ja nie mógłbym zamienić K800 na 810 z powodu tego, że po prostu ma dla mnie sporo gorsze wykonanie. Tył fona jest tragiczny. Klapka baterii trzeszczy po miesięcznym użytkowaniu. W K800i jest to nie do pomyslenia. Jedyny + to to, że klapka aparatu tak nie wystaje (chociaż mi akurat nie przeszkadza to, że w K800i wystaje)

Klawisze w K810i kojarzą mi się z łepkami gwoździ ;)

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...przymierzam się do kupna jakiegoś telefonu...bardzo chciałbym mieć jakiegoś slider'a...mam do wydania jakies 800zł, fajnie jakby przy okazji miał symbiana choć koniecznością to nie jest...znajde coś fajnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z symbianem i do 800zł złapiesz tylko N80 i może używane E65. Daj więcej info, jakieś mp3? aparat

imho samsung u600/u700

moto z6

SE W580i/s500i

a jeśli nie musisz wydawać całej kwoty to śmiało mogę polecić samsunga l760, całkiem przyjemny telefonik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z symbianem i do 800zł złapiesz tylko N80 i może używane E65. Daj więcej info, jakieś mp3? aparat

Radze po raz kolejny unikać n80, to jeden z największych niewypałów nokii.

 

Na pocieszenie powiem, że w żadnym innym modelu nokii lepiej nie jest.

Tu sie niezgodzę, n82 ma już xenon-a

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ewentualnie 5300 (dobre to?)...a co do MP3 czy aparatu to jakoś wymagań dużych nie stawiam bo mam playera i aparat. I w sumie cały czas zastanawiam się nad Nokią E50 bo jakoś chciałbym mieć tego Symbiana, bajery w telefonie w sumie mnie nie przyciągają ale możliwość rozbudowy oprogramowania w telefonie i takie sprawy bardzo. Acha i telefon raczej musi mieć podczerwień i Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze po raz kolejny unikać n80, to jeden z największych niewypałów nokii.

ja też radzę unikać n80, tyle, że pytał czy coś znajdzie ;)

 

konios hmm e50 nie jest złe, ale mając 800zł brałbym 6120 (i dbał, bo farba lubi sie zetrzeć) albo 'prawie' pancerną n73. Co do 5300 to mój kolega ma, ładny duży wyświetlacz, kształt mydelniczki i pierwsze wrażenie jak go zobaczysz - wygląda dość tandetnie, ale materiały użyte są przyzwoitej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wstrzymaj sie z zakupem na jakiś czas, teraz na allegro pojawiają sie już e51 w znacznej ilości a wydaje mi sie że telefon szybko poleci w dół teraz można nówke kupić za ok 900-1000zł bez simlocka (ok 800zł z simem na playa), a telefon wydaje sie wart uwagi...

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK!!! Super fon ale wersja 8GB czarna mam ją kupić na święta lub N82 albo

k850i

 

Spróbuj wyrwać wersje z 8GB bo wyświetlacz większy i osłonięty (n95zwykła nie ma szkiełka na wyświetlaczu więc troszke lipa i czarna wersja ma wiele ulepszeń choć wiem że cena też ulepszona :)

 

Polecam tel! Na zdjęciach duuużo większy i cięższy niż normalnie

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi też. Stoję przed zakupem w Play'u:

 

albo SE K530i albo SE W880i - i nie mogę się zdecydować (oba za 50 zł. przy abonamencie 50zł)

 

K530i ma podobno lepszy aparat i "lampę błyskową" W880i jest za to cieńszy, ładniejszy i lepsze mp3 ma.

 

A Wy co sądzicie o tych dwóch telefonach. Interesują mnie najbardziej opinie tych którzy mają/używają te telefony ale inne opinie też będą mile widziane

 

Z góry dzięki za porady :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy W880i jest ładniejszy od k530i to bym polemizował :wink:

za W880i przemawia większa rozdzielczość wyświetlacza, ale na co ona komu na malutkim wyświetlaczu... nie pojmuje polityki SE i chyba już tego nie zrobię.

K530i nie ma lampy błyskowej, dopiero k550i ma.

Imho nie kupiłbym, żadnego z tych telefonów, ale gdybym miał wybierać, pomiędzy nimi, to wolałbym zostać przy "czegotoniemającym" k750i, albo brałbym W880i w celu odsprzedaży.

Kolega ma W880i i nic specjalnego sobą nie prezentuje, poza tym co z tego, że ma lepsze mp3 jak odtwarzacz za 130zł jest w stanie zmieść go z ziemi.

Imho obu tym modelom czegoś brakuje, czegoś co było w k750i czy w800/810i - na pewno nie będą kultowe

 

Ja wybrałem L760 i jestem zadowolony, pomimot tego, że aparat jest gorszy, a i mp3 nie powala.

Spotkałem się z tym, że ludziom szczęka opada jak go widzą, czego przy SE bym nie uświadczył ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca doradza...

U mnie syn ma L760 - fonik fajny i tani zero problemów.

córa dostała w spadku Z630 ten lepszy ale i cena większa ...

osobiście dorwałem dla siebie U700 i ten mi styka , fotki robi gicio , poziom MP3 mi styka a z reszty ma to co mieć powinien telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobry temat, ale zaryzykuję ;p

 

Mamuśka chce kupić nowy telefon, w grę wchodzi mix/abonament do 40zł. Priorytetem są tańsze rozmowy do orange, ale gdyby były tanie minuty i smsy do wszystkich sieci, też jest w stanie się na to zdecydować. Co do telefonu - wymagana nokia i radio fm ;]

W orange coś nie można się połapać w tych wszystkich ofertach, poza tym drogie są telefony. Era mnie odrzuca, zostaje jeszcze plus z w miarę korzystnymi warunkami. Najlepiej wygląda chyba Play w abonamencie Lajt. Jakie są Wasze susestie/propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam dylemat: nie wiem jakiego fona kupić. Mam około 350zł, ale jeżeli będzie trzeba to wygrzebie się z 50zł. Co można ciekawego kupić w tej cenie?? Zależy mi najbardziej na aparacie. Mp3 to tylko jako dzwonek mi się przyda. Dobrze by było jakby miał kartę pamięci lub chociaż slot, żeby bateria w miarę długo trzymała i to chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...