Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Barthezzo może trochę się zagalopowałem ale napisałem że mp3 też więc może być muzyczny :P

 

w K550i są mniejsze klawisze w porównaniu do w810i czy to ma duży wpływ na komfort korzystania z telefonu np pisania sms ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z poczatku bylem troche zniechecony do tych klawiszy w k550, ale teraz stwierdzam ze sa bardzo wygodne, pisze ostatnimi czasy duuuzo smsow :P i niema mozliwosci zeby scisnac na raz 2 klawisze jak to czasem robilem w starym samsungu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego ci ten telefon potrzebny. Jeśli potrzebujesz symbiana to nokia E50 (sam mam i jestem zadowolony), możesz też kupić nokie 6300. Może coś z SE ale nie za bardzo sie teraz w nich orientuje. Napisz konkretnie do czego ci telefon potrzebny i napewno pomożemy ci coś wybrać:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh zdziwilo mnie to pytanie ...do czego ci telefon potrzebny... wydawalo mi sie ze tylko o komputerach mozna tak napisac,ale widze ze sie mylilem :P Telefon potrzebny mi do dzwonienia,mp3,ew.zdjecia , zalezy mi rowniez zeby ciekawie wygladal :D nokie e50 widzialem na zdjeciach i wyjatkowo mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niektórym telefon może służyć tylko i wyłącznie do dzwonienia i takim ludziom wystarczy nokia 2626 która totalnie nic nie ma, a niekótrzy potrzebuja totalnych wypasów jak nokia n95 czy e90-która potrafi zastąpić palmtopa. Także pytanie "do czego potrzebny ci telefon" jest jak najbardziej na miejscu.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niektórym telefon może służyć tylko i wyłącznie do dzwonienia i takim ludziom wystarczy nokia 2626 która totalnie nic nie ma, a niekótrzy potrzebuja totalnych wypasów jak nokia n95 czy e90-która potrafi zastąpić palmtopa. Także pytanie "do czego potrzebny ci telefon" jest jak najbardziej na miejscu.:P

EDIT: Uprzedził mnie :P Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mp3 dobrej jakosci i glosne, aparat ~2mp tez starczy , zalezy mi zeby wygladal w miare elegancko :P co wiecej moze mi byc potrzebne w telefoni ? mile widziane divxy :)

W850i/K550i @ W610i, albo K750i @ W810i

 

 

Ale to raczej bez tych divx

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K750i@W800i :) . K550i będzie dobrym wyborem, jest porównywalny z D750i/K750i. Ma trochę słabszy aparat, ale wg. mnie lepszy wygląd, szybszy procesor, flash menu(po zmiane softu na ten z W610i).

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o Nokii 3110 Classic?

Mam 350zł i szukam nowego, solidnego telefonu z dobrą baterią. Będzie wykorzystywany do dzwonienia i smsów, bajery niekonieczne ;)

Chciałem się zapytać jak idzie pisanie na tych nowych Nokiach, czy klawisze nie reagują z opóźnieniem, jak działa słownik itp.

Teraz mam Motkę V980, która mimo wielu wad ma bardzo szybko działający soft i dość wygodnie się na niej pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co lepsze nokia 6300 czy SE W810i ktore byscie polecili

A czego chcesz od telefonu?

 

Nokia ma wyświetlacz o większej rozdzielczości i ilości kolorów. SE ma lepszy aparat i zapewne lepiej odtwarza muzykę.

Podejrzewam, że w SE bateria pociągnie dłużej niż w nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja dobra, stara nokia 3100 padła z moją małą pomocą. Muszę w krótkim czasie nabyć nowy aparat. Moje wymagania to przede wszystkim długi czas czuwania, dosyć mocna konstrukcja (żaden trzeszczący plastik), jeżeli zakup przez Allegro to chciałbym kupić telefon nowy, żebym nie miał z nim żadnych problemów. Nie potrzebuje zbędnych bajerów typu aparat fotograficzny itd., ale od razu zaznaczam, ze kastraty pokroju Motoroli F3 odpadają. Na zakup mam 200zł, rozejrzałem się wstępnie na Allegro i oto moje typy:

-Samsung C300

-Motorola W220

-Samsung C260

-Motorola W375

 

Dodatkowo na miejscu mam ofertę od koleżanki - zadbana, półroczna Nokia 6070 za 180zł. Który z tych modeli polecacie ? Może coś innego ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^goku^ przez święta miałem styczność z dwoma 6070 i co mnie w niej najbardziej dobijało, to czas reakcji. Wchodzenie i poruszanie się po menu trwało wieki. Jak nie potrzebujesz wodotrysków to bierz 6060, moja mama ma z 1,5roku i bateria trzyma jej ponad 7 dni :) z nokii masz jeszcze 2626

Co do Twoich propozycji:z c300 i c260 miałem kontakt, ich właściciele nie narzekają, chociaż baterią nie powalają

jak tel ma być bardzo wytrzymały to bierz SE j220i - tym można nawet o ścianę rzucać :) a i kasa Ci zostanie

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, mój problem już nieaktualny. Zrobiłem chyba interes życia :lol:. Kupiłem za 70zł Nokie 6020 od kumpla, która była używana przez jego babcie przez pół roku, więc jak sie można domyśleć - aparat wygląda praktycznie jak nowy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waa... naszła mnie myśl żeby wymienić staruszkowatego już ngeja ;P

 

Wymagania:

-symbian tudziez inny OS

-duże przyciski :]

-Mp3

-by się w miare wygodnie grało

 

Inne:

-nie zalezy mi na cud miód szajs aparacie, mam cyfrówke

-Design, wielkość nieistotne

 

 

Budżet max 1500 myślałem o E70 (klawiaturka rulz miałem 5510 kiedyś :] ) i N90 ale raczej niedostępne nówki :(

 

N95 jeszcze jest ale droga troche ;P i za tyle chyba fajniejszego palma można dostać

 

Co polecacie w tej kwocie, ew jakiś Palm z GSM, wszystkie wynalazki bez systemu operacyjnego odpadają z miejsca.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie dobrze rozejrzysz to do ~1,5k kupisz nowe n95 z 4gb kartą, a jeśli nie boisz się wymiarów i wagi (patrząc na n90 to sie nie boisz) to rozejrzyj się za używaną n93i (cena podobna do n95), ewentualnie taniej masz e61i. imho N95 zagra najlepiej, a jej plusem jest 3,5mm jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o aplikacje, tematy i gry na e61i to najmniejszy problem jest z aplikacjami bo akurat większość działa tak samo na wyświetlaczy 320x240 czy 240x320. Gorzej z grami i tematami, tu trzeba szukac specialnych wersji na 320x240, ale jest tego dosc duzo.

Jeżeli chodzi o n95 albo n93i to napewno lepsza jest n95, i to zarówno pod wzgledem funkcji (aparat, gps, wyświetlacz, nowszy symbian, usb itd) jak i ergonomi (waga, rozmiary). Jedyne do czego można by sie przyczepic to wytrzymalosc konstrukcji, ale jeżeli poszukasz nowszego egzemplaza N95 z N-series na tylniej klapce ze sliderem nie bedzie zadnych problemów.

Edytowane przez gregor1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do E61i raczej chyba sobie go odpuszcze.

 

Natomist pozostaje konfrontacja N93i i N95, prawde mówiąc design itp znacznie bardziej podoba mi się w N93i lubię nietypowe urządzenia. Poza tym wole większe telefony które pewnie trzymają się w łapie + ma duże przyciski :D. Cholery dostaje pisząc coś na takich małych buttoniakach :/

 

GPS w N95 ma ponoć duże problemy z funckjonalnością, poza tym jest jak dla mnie raczej bajerem. Symbian i wyświetlacz (technicznie) z tego co czytałem jest niemalże taki sam (n95 w wersji normal ma o 0,2" większy). Aparat czy ja wiem że lepszy N95 ma 5 mp a takich fotek nawet cyfrówką nie pykam -> robie 2mp bo nie mam po co większych. Natomiast N93i ma zoom 3x optyczny a to może być przydatne ->oczywiście zdaje sobie sprawę że jakośc tych aparatów = lol :)

 

Za N95 przemawia jak dla mnie wyjście normalne słuchawkowe, ponoć lepszej jakości MP3 (choć taki jak jest w ngage mi wystarczał), lepszej jakości głośniczki. No i GPS choć jak już mówiłem to bajer.

 

Trudny wybór :/

 

A może coś jeszcze jest ciekawego w tej cenie, jakiś palmtopik (z GSM) ?

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś jeszcze jest ciekawego w tej cenie, jakiś palmtopik (z GSM) ?

nie palmtopik tylko pocket pc za 1.5 kilo masz do wyboru zalezy czy do gry to loxa z vga. i 16 megowa grafa

do netu to cos od htc kajser lub hermes z hsdpa/huspa teraz orange daje w koncu 3.2mbps ( :) faktycznie to wycisniesz do 2mbps i tylko w duzych miastach bo BTS`y najpierw maja priorytet na rozmowy)

masz necik szybszy od 98% polakow na stacjonarkach, do tego qwerty. dzwiek zgodny z ac97 itd. nawet mi sie nie chce opisywac.Dołączona grafika wszysko lata na wm wiec masz wszystko do rozbudowy (zmiana romow i radioromow itd... zbraklo by stony na opisy) etenem tez mozna nie pogardzic cos z Mxxx. w wiekszosci masz obsluge SDHC i kazdy model na aktualnych romach obsluzy 32 giga pamieci. no wi-fi 802.11g/b teraz mnoza sie hot spoty jak grzyby.

pockety nie nadaja sie do jednej rzeczy robienia zdjec, no optyka to katastrofa, jakoscia rozmowy rozlozysz kazda komorke procesory masz od 200mhz 16 bitowe do 520/ 32 bitowe (400 odtworzy divx`a bez kompresji w 30 klatkach)moze 128 ramu nie powala na nogi ale jeszcze chodza takie pc na win98.

a jak chcesz cos naprawde wielkiego to uniwersal ci wystarczy Dołączona grafika a o takich [ciach!]lkach jak gps z funkcja agps fm i rds to chyba nie trzeba wspominac lub bt z edr i a2dp.

jak zgubisz jakies pojecie to dopisze opis

Edytowane przez remus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up )

te głównie do neta raczej odpadają, z resztą nie widze sensu 3mbps do przegladania stron (x.x) bo po co ? szpan... nn a ściągać raczej tym nie będe :D

 

z tym lox'em to o to chodzi ?

http://www.eukasa.pl/pc-i-pda/sklep/7098/f...ocket-loox-720/

 

natomist ten universal to za cholere nie moge nic znaleść o nim na google :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniwersal ma vga 640x320 3.5 calai 520mhz jest troche za duzyhttp://wiki.xda-developers.com/index.php?p...e=HTC_Universal

co do sciagania to mam neta za free wiec zasysam z rapidshare i wiesz z kad... narazie mam jedyne ograniczenie to karte 6giga wiec za duzo sciagac tez nie mozna.

specyfikacja uniwersala http://wiki.xda-developers.com/index.php?p...Universal_Specs

innaczej zwany spv m5000 http://www.allegro.pl/item290722691_spv_m5...gb_40xfoto.html

r

Edytowane przez remus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniwersal ma vga 640x320 3.5 calai 520mhz jest troche za duzyhttp://wiki.xda-developers.com/index.php?p...e=HTC_Universal

co do sciagania to mam neta za free wiec zasysam z rapidshare i wiesz z kad... narazie mam jedyne ograniczenie to karte 6giga wiec za duzo sciagac tez nie mozna.

specyfikacja uniwersala http://wiki.xda-developers.com/index.php?p...Universal_Specs

innaczej zwany spv m5000 http://www.allegro.pl/item290722691_spv_m5...gb_40xfoto.html

r

Lub MDA IV :) prawde mówiąc urządzonko niezwykle ciekawe - rozmiar mi nie przeszkadza jeżeli już bym przez to gadał to używając headseta o ile jest to mozliwe. A najbardziej intryguje mnie jedna rzecz czy w tych wyświetlaczach, Czy 64k kolorów nie są pewną barierą ? Przecież przy 3"+ LCD gradienty, czy ciemne obrazy muszą być pełne ditheringu...

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bariera moze nie ale nidoskonalosci na zdjeciach widac przy tych rozmiarach.

wszystki brandowane nazwy

Universal: Dopod 900 / Qtek 9000 / T-Mobile MDA Pro / i-mate JASJAR / O2 Xda Exec / Orange SPV M5000 / Qtek v1640 / Vodafone VPA IV

ten ma BT w wersji 1.2 ale ma juz obsluge a2dp wystarczy dokonac zmian w rejestrch jak to w windowsie.

HKLM\Software\Microsoft\Bluetooth\A2DP\Settings\

Bitpool - 40 (decimal)

?MaxSupportedBitPool - 65 (decimal)

?MinSupportedBitPool - 40 (decimal)

?SampleRate - 48000 (decimal)

?UseJointStereo - 0 (decimal)

istnieje nawet opcja w nim do poszerzenia ramu do 128 na kosc hynixa

Dołączona grafika

ale to jest stary model ja dawale ci tylko przyklady ale z vga nie ma za duzo wyboru najbardziej popularne sa qvga od 2.6 do 2.8 cala

Edytowane przez remus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli troche srania się prawde mówiąc headset BT mi nie potrzebny chodziło mi o kabelkowy ;) nie mam ochoty/kasy na bawienie się z dobrej jakości słuchawkami / mic BT.

 

Chyba jednak wezmę N93i lub N93 lub N95

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki dylemat co wybrac nokia 6300 / SE K550i / Samsung E250 / Motorola K1

 

jakby ktos byl w stanie poradzic bylbym wdzieczny, sa to tel podobne do siebie jesli chodzi o funkcje i cene tak wiec chodzi glownie o niezawodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...