Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E50, jak kazdy symbianonowiec bardzo funkcjonalny, pracuje u mnie jako number one, a dzisiaj dotarla do mnie nokia 1208 jako telefon do korzystania z bylej karty ojca.

Co do kodu, to testowalem 0000, 1234, 12345 i nic... ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Nokie ale kiedy się przesiadłem na ericssona a potem na SE to jakos stracięłm zaufanie do tych telefonów stąd moje lekkie obawy. Przyznam za to że kiedyś jak ją oglądałem to mi się bardzo spodobała,całkiem nieźle leży w dłoni. Muszę jeszcze zbadać samsunga bo nie miałem z nim stcyzności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no można bo to propnują w rozsądnej cenie w abo:P Właśnie samsung najbardzij mi się z nich wszytskich podoba. Wcześniej postanowiłem sobie że tym razem kupie jakis wypas telefon żeby się super prezentował ale widze że chyba ulegne fińskim wynalazkom:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no można bo to propnują w rozsądnej cenie w abo:P Właśnie samsung najbardzij mi się z nich wszytskich podoba. Wcześniej postanowiłem sobie że tym razem kupie jakis wypas telefon żeby się super prezentował ale widze że chyba ulegne fińskim wynalazkom:P

to bierz samsunga, nie spotkałem jeszcze osoby na której nie wywarł pozytywnego wrażenia ;) Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

IMO E65 bardzo fajna, bawiłem sie i spodobała mi sie :) Wygląda elegancko a funkcji od groma ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie nie;) po kilku dniach lata juz trochę górna część...

w moim po ponad 2óch miesiącach nie lata...

 

chyba musiałbym nim rzucać o ścianę żeby latał...

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co obecnie może konkurować z K800i. Bo właśnie mam zamiar zmienić telefonik i optymalny cena/wydajność jest mi K800i właśnie, ale co innego w tym zakresie ceny i możliwości byście polecili?

 

Dodam, że K800i mam za jakieś 400zł.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie o k800i, ale innej natury. Na Allegro można dorwać nowego ( przynajmniej tak piszą sprzedawcy ) k800i z gwarancją sklepową za ok 500 zł, podczas gdy w normalnych sklepach ten model kosztuje ok 850 zł.

 

Teraz pytanie. Czy te telefony z allegro za 500 zł są faktycznie nowe, czy raczej są to telefony używane i później regenerowane tak żeby wyglądały na nowe ? Pytam bo różnica w cenie między sklepem a allegro jest znaczna i z czegoś musi chyba wynikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke820 mam w domu,, coś napiszę jak go odepnę od ładowarki,, dzisiejsze telefojny też się formatuje ? ile powinien wisieć na kablu ?

 

mały jest :] fajny wyświetlacz,, jak pytacie o konkurencję dla k800 - to może być to,, nie ma 3,2 pixa, penwie nie ma połowy softu,, ale 70g i 9mm grubości + fajny dizajn robią swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie. Czy te telefony z allegro za 500 zł są faktycznie nowe, czy raczej są to telefony używane i później regenerowane tak żeby wyglądały na nowe ? Pytam bo różnica w cenie między sklepem a allegro jest znaczna i z czegoś musi chyba wynikać.

Sa to telefony przewaznie z UK, pisze wyraznie na aukcji " Na obudowie znajduje sie logo Vodaphone lub Orange !" i "ładowarka angielska + przejściówka"

 

 

http://allegro.pl/item306021092_se_k800i_n...najtaniej_.html 90szt sprzedal :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie. Czy te telefony z allegro za 500 zł są faktycznie nowe, czy raczej są to telefony używane i później regenerowane tak żeby wyglądały na nowe ? Pytam bo różnica w cenie między sklepem a allegro jest znaczna i z czegoś musi chyba wynikać.

Wydawa mnie się, że chodzi tu o gwarancję angielską, która u nas może nie być honorowana. Ale pewny tego nie jestem, tedy jeśli piszę bzdury, nalegam o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quick note o ke820 - to jest fajny telefon :)

 

minusy - kiepskie mp3,, chociaż nokii wcale niewiele lepsze.. brak zewn głośnika - to zaleta noki, pieknie dzowniła mp3 czy służyła jako radyjko, brak pl menu = brak polskich znaków,, przyzwyczaiłem się do pisania z ąęć ;) zakryte złącze ładowania/kabla pc/zestawu gł mówiącego i słuchawek (jedno wspólne.) nie wiem czy to będzie trwałe,, zupełnie gasi ekran, nie pokazuje zegarka,, szkoda.

plusy - jest fajny mały lekki,, wyświetlacz powiedziałbym że ekstra ale są z lepszą rozdziałką 2",, sensu nie widzę w większej,, czcionki czytelne do wielkości przy której nie byłyby już przydatne,, podpięty do pc tel przedstawia się jako standardowy storage device :) to mi się podoba,, nie wiem na co pozwala oprogramowanie + tryb z driverkiem, nie sprawdzałem

 

zdjęć z aparatu nie oceniam,, raczej słabsze niż od sony-e,, podejrzewam że aparat dokładnie tkai sam jak shine czeko i inne 2pix,, zaskakująco dobre macro

 

edit: soft, menu, jest ok.,, małe detale są zrobione zaskakująco dobrze,, np wyciszenie tel zajmuje 3ruchy joyem,, można ustalac opóźnienie wygaszacza ekranu/blok klaw i chyba innych detali,, detale a w telefonie za taką kasę cieszą

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania odnośnie telefonów, jeden dla mnie, drugi dla mojej mamy.

 

Najpierw sprawa telefonu dla mamy. Otóż stary, wysłużony siemens powoli odmawia współpracy, czas coś zmienić. Mama postanopwiła przejść na abonament (tak jak ja, tylko z innych względów) i ma kilka telefonów do wyboru, poszukuje najprostrzy w obsłudze, najbardziej łopatologiczny telefon, tak aby nie mogła nic popsuć i żeby bateria trzymała długo. Sama słuchawka będzie przeznaczona tylko do dzwonienia. Żadnych zbędnych bajerów itp. bo po prostu nie będą używane. Wybór jest spośród telefonów: Samsung C260/C140/C170/M300, Nokia 2610/2630/1600/3110 classic. Wszystkie po złótówce. Jedna tylko ważna uwaga, MUSZĄ być przyciski do odbierania i kończenia połaczenia (czerwona i zielona słuchawka).

 

 

Jeżeli chodzi o mnie to mam swoją ulubioną, niezawodną Nokie E50, jednak że mam mam ja w Tak Taku, a musze przejść na abonament, to czemu nie skorzystać i nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> drugiego telefonu. Jako że E50 to telefon bardziej biznesowy niż multimedialny, poszukuje czegość, co ma dobry aparat, dobrą jakość mp3, i możliwie dobry wyświetlacz. Oczywiście żeby nie było za pięknie wybór jest zawężony do kilku konkretnych modeli. Mianowicie

 

Samsung J600E - podoba mi się dizajn tego telefonu, jednak nie miałem nigdy samsunga i nie wiem czego sie po nim spodziewać.

 

SE W200i - telefon-walkman, dobre mp3 jednak coś mnie odpycha w tym telefonie

 

SE k550i - aparat, mp3, brak joysticka - fajnie, ale klawiatura wydaje sie być conajmniej dziwna i niewygodna

 

Nokia 3110 classic - wszystko ma, ale mały wyświetlacz mnie nie przekonuje

 

Motorola K1 - niby kobiecy telefon, jednak zawsze mi sie podobał. Miałem E398, ta K1 jest podobna w obsłudze

 

Nokia 6131 - klapka, ale wyświetlacz powala, jeden z najlepszych na jakie patrzyłem

 

Nokia 5300 - nie mam zaufania do sliderów Nokii

 

LG KE970 Shine - świetny wygląd telefonu, duży wyświetlacz, ma wszystko, ale... no właśnie, to LG - coś nie czuje tego telefonu no i rolka zamiat zwykłego pada czy joysticka - nie wiadomo jak z obsługą

 

Mógłbym troche dołożyć i kupić N6300, ale raz że nie chce dodawać, a dwa ze po co mi drugi telefon biznesowy. Dlatego mam wybór tylko z telefonów wyzej wymienionych.

 

PS przedstawione opinie są mocno subiektywne i nie musicie sie z nimi zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG KE970 Shine - świetny wygląd telefonu, duży wyświetlacz, ma wszystko, ale... no właśnie, to LG - coś nie czuje tego telefonu no i rolka zamiat zwykłego pada czy joysticka - nie wiadomo jak z obsługą

Wypowiem się troszkę o LG, bo brat ma go od 2 dni.

Wygląd ma super, choć ja nie lubie sliderów. Jest dla mnie zbyt szeroki (porównuje ze swoją Nokią 6300). Ma co prawda duży wyświetlacz, ale to nie 16mln :-P

Masz słuszne obawy co do rolki. Troszkę się bawiłem i nawigacja wymaga przyzwyczajenia, wprawy. Rolka jest także wciskana i często naciskając przeskakiwało mi o jedną pozycję w górę/dół i wchodziło nie do tego menu.

Dla mnie poważna wada to tylko 4 profile w tym 2 definiowane. Ja z tego korzystam, Nokia pozwala na pełną modyfikacje istniejących profili + dodanie własnych.

Pisanie smsów też wymaga przyzwyczajenia - klawisze są całkowicie płaskie, b.słabo wyczuwalny skok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego SE z WM to ciekawi mnie tylko to jak będą wyglądać czcionki w natywnej na takiej rozdzielczości ;p

Tak jak powinny poprostu. Jesli pouzywal bys np VGA ekrany rok czasu w telefonie to nie wrocilbys nigdy do czegos mniejszego. Ja przywyklem strasznie do HTC Universala. Jest duzy, wygodny, ma klawiature i wszystko ci potrzeba do mobilnego biura.

 

SE moze byc ciekawym sprzetem bo w projekcie uczestniczy HTC.. Dobrze ze nie Eten bo bylyby na pewno problemy ze stabilnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie za bardzo na telefonach i potrzebuję waszej pomocy - przedłużam umowę i chce sobie wybrać coś fajnego.

Poprzednio miałem SE k300i. Do wyboru mam:

 

Motorola F3

Nokia 2626

Nokia 5200

Nokia 6080

Sagem my411x

Sagem my501x

Samsung M600

SE K510i

SE W200i

SE K320i

 

Musi mieć mp3, jakąś sensowną ilość pamięci albo możliwość jej rozszerzenia, wytrzymałość nie mniejsza niż mój poprzedni telefon - k300i, aparat mile widziany.

Mi podobają się SE W200i i k510i no i ta nokia 5200 wydaje się być spoko tylko ten design mnie trochę odpycha, fajnie wygląda ten sagem my501x ale podobno nie jest zbyt solidny. Jestem prawie pewny że wezme w200i bo najlepiej spełnia moje wymagania, ale może macie jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki z tych fonow byscie wzieli. Juz czytam i mam metlik w glowie.

Nokia 6300, LG Ke 970 Shine czy samsungi U600 lub 700.

Podobaja mi sie wizulanie Samsungi bardzo. Ale pozostale tez sa ok.

Dodam ze zmieniam telefon praktycznie jak musze wiec musi mi to podzialc troche.

 

dzieki wielkie za jakas podpowiedz

Powiem tak , jak chcesz mieć radio to u600 jak wideorozmowy to U700 , sam mam U700 od grudnia , i żadnych problemów , fon chodzi szybko i ma wszystko co trzeba , fotki spoko , itd ... Z tych co wymieniłeś to U700 ....... zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dwa pytania odnośnie telefonów, jeden dla mnie, drugi dla mojej mamy.

 

Najpierw sprawa telefonu dla mamy. Otóż stary, wysłużony siemens powoli odmawia współpracy, czas coś zmienić. Mama postanopwiła przejść na abonament (tak jak ja, tylko z innych względów) i ma kilka telefonów do wyboru, poszukuje najprostrzy w obsłudze, najbardziej łopatologiczny telefon, tak aby nie mogła nic popsuć i żeby bateria trzymała długo. Sama słuchawka będzie przeznaczona tylko do dzwonienia. Żadnych zbędnych bajerów itp. bo po prostu nie będą używane. Wybór jest spośród telefonów: Samsung C260/C140/C170/M300, Nokia 2610/2630/1600/3110 classic. Wszystkie po złótówce. Jedna tylko ważna uwaga, MUSZĄ być przyciski do odbierania i kończenia połaczenia (czerwona i zielona słuchawka).

Jeżeli chodzi o mnie to mam swoją ulubioną, niezawodną Nokie E50, jednak że mam mam ja w Tak Taku, a musze przejść na abonament, to czemu nie skorzystać i nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> drugiego telefonu. Jako że E50 to telefon bardziej biznesowy niż multimedialny, poszukuje czegość, co ma dobry aparat, dobrą jakość mp3, i możliwie dobry wyświetlacz. Oczywiście żeby nie było za pięknie wybór jest zawężony do kilku konkretnych modeli. Mianowicie

 

Samsung J600E - podoba mi się dizajn tego telefonu, jednak nie miałem nigdy samsunga i nie wiem czego sie po nim spodziewać.

 

SE W200i - telefon-walkman, dobre mp3 jednak coś mnie odpycha w tym telefonie

 

SE k550i - aparat, mp3, brak joysticka - fajnie, ale klawiatura wydaje sie być conajmniej dziwna i niewygodna

 

Nokia 3110 classic - wszystko ma, ale mały wyświetlacz mnie nie przekonuje

 

Motorola K1 - niby kobiecy telefon, jednak zawsze mi sie podobał. Miałem E398, ta K1 jest podobna w obsłudze

 

Nokia 6131 - klapka, ale wyświetlacz powala, jeden z najlepszych na jakie patrzyłem

 

Nokia 5300 - nie mam zaufania do sliderów Nokii

 

LG KE970 Shine - świetny wygląd telefonu, duży wyświetlacz, ma wszystko, ale... no właśnie, to LG - coś nie czuje tego telefonu no i rolka zamiat zwykłego pada czy joysticka - nie wiadomo jak z obsługą

 

Mógłbym troche dołożyć i kupić N6300, ale raz że nie chce dodawać, a dwa ze po co mi drugi telefon biznesowy. Dlatego mam wybór tylko z telefonów wyzej wymienionych.

 

PS przedstawione opinie są mocno subiektywne i nie musicie sie z nimi zgadzać.

Dla mamy 1600 a dla Ciebie K550i będzie najlepszy.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie znam sie za bardzo na telefonach i potrzebuję waszej pomocy - przedłużam umowę i chce sobie wybrać coś fajnego.

Poprzednio miałem SE k300i. Do wyboru mam:

 

Motorola F3

Nokia 2626

Nokia 5200

Nokia 6080

Sagem my411x

Sagem my501x

Samsung M600

SE K510i

SE W200i

SE K320i

 

Musi mieć mp3, jakąś sensowną ilość pamięci albo możliwość jej rozszerzenia, wytrzymałość nie mniejsza niż mój poprzedni telefon - k300i, aparat mile widziany.

Mi podobają się SE W200i i k510i no i ta nokia 5200 wydaje się być spoko tylko ten design mnie trochę odpycha, fajnie wygląda ten sagem my501x ale podobno nie jest zbyt solidny. Jestem prawie pewny że wezme w200i bo najlepiej spełnia moje wymagania, ale może macie jakieś sugestie ?

5200 jest IMHO tragiczna a 5300 nie będzie lepsza (co z tego że ma kilka bajerów). Brałbym K510i na Twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast K510i brałbym W200. Przynajmniej ma Walkmana i karty pamięci. K510i to model bezpłciowy. Niby ma aparat lepszy, ale tak czy inaczej nie ma AF i zdjęcia są wątpliwej jakości, pamięci też ma mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast K510i brałbym W200. Przynajmniej ma Walkmana i karty pamięci. K510i to model bezpłciowy. Niby ma aparat lepszy, ale tak czy inaczej nie ma AF i zdjęcia są wątpliwej jakości, pamięci też ma mało...

chyba nie wiesz co można zrobic softem z tym modelem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powinny poprostu. Jesli pouzywal bys np VGA ekrany rok czasu w telefonie to nie wrocilbys nigdy do czegos mniejszego. Ja przywyklem strasznie do HTC Universala. Jest duzy, wygodny, ma klawiature i wszystko ci potrzeba do mobilnego biura.

 

SE moze byc ciekawym sprzetem bo w projekcie uczestniczy HTC.. Dobrze ze nie Eten bo bylyby na pewno problemy ze stabilnoscia.

czyli odczytanie tego będzie ciężkie i męczące dla wzroku, używam teraz ipaq-a 214 gdzie jest vga na 4" i mam problemy z rozczytaniem niektórych tekstów , taka samo sytuacja na e90 a tam lepiej wcale nie będzie. Universal

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...