Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe...

D900 240 x 320 pixels, 32 x 42 mm

E900 240 x 320 pixels, 30 x 40 mm

W850 240 x 320 pixels, 30 x 40 mm

rzeczywiście jest mniejszy i ma mniejszą rozdzielczość :D

fakt, moj blad, nie spojrzalem na specyfkacje tylko na wrazenia wizualne. mam przed soba wszystkie 3 (zamiast w850 mam w580) i wyswietlacz w e900 wyglada zdecydowanie najgorzej. ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić zdjęcia ze swojego K770i w pełnej rodzielczości? W tej co dałeś wcześniej wcale nie widzę różnicy między K750i/550i.

Prosze bardzo, zdjęcia w pełnej rozdzielczości

 

http://img516.imageshack.us/img516/9405/dsc00036nm8.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/7201/dsc00038wk7.jpg

http://img516.imageshack.us/img516/2943/dsc00054yh3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym wybrac telefonik dla siebie ale nie jestem pewny wyboru... :P Telefon MUSI mieć QWERTY, WIFI reszta mnie nie interesuje... :)

moje typy to :

Nokia 9300i/9500

Nokia E61

albo Samsung I600

 

Po opiniach widze że najlepszym wyborem była by nokia E61 w moim przypadku ale nie jestem do końca przekonany, może są jeszcze inne>..... nie znam się kompletnie na telefonach... jak to jest z tym symbianem na 9300i i E61? czy ten w E61 jest nową wersją? Jak z jakimiś programami na to :) aha jak w porównaniu z E61 wypada ten Samsung z WMobile :? ?

 

pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

9300 i 9500 są raczej trochę stare, za Samsungami nie przepada. Może E90? Jeżeli za droga to bierz E61.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym wybrac telefonik dla siebie ale nie jestem pewny wyboru... :P Telefon MUSI mieć QWERTY, WIFI reszta mnie nie interesuje... :)

moje typy to :

Nokia 9300i/9500

Nokia E61

albo Samsung I600

 

Po opiniach widze że najlepszym wyborem była by nokia E61 w moim przypadku ale nie jestem do końca przekonany, może są jeszcze inne>..... nie znam się kompletnie na telefonach... jak to jest z tym symbianem na 9300i i E61? czy ten w E61 jest nową wersją? Jak z jakimiś programami na to :) aha jak w porównaniu z E61 wypada ten Samsung z WMobile :? ?

 

pzdro

kilka postów wyżej sam się zastanawiałem co wybrać - wymagania miałem takie same, wifi+qwert+spory wyświetlacz. Wybór padł na e61. 9300i można już mieć za 350zł, ale imho jest trochę powolna (procek 150mhz) dlatego warto dołożyć do e61 (procek 220mhz). Ma świetny, duży wyświetlacz (2,8") :). Ten samsung wypada całkiem przyzwoicie, ale np. posiada pakiet offica tylko do odczytu, a w nokii można bez problemu edytować dokumenty, arkusze. Wyświetlacz w i600 jest mniejszy (~2,3") no i nokia ma masakryczną baterię ~ 1500mAh piechotą nie chodzi :)

 

Co do oprogramowania na nokię e61 to nie ma z tym problemu (symbian - tutaj o nim poczytasz http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=225832 ), swego czasu cierpiała na niedobór gier, bo wszystko robili w 240*320, a nie 320*240, ale te czasy się już skończyły :)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy temacie SE W580, mam pytanie, jak w nim działa funkcja "szejk" ??

co masz na mysli pytajac jak dziala?

 

dziala poprzez przycisniecia klawisza 'odtwarzacz muzyki' i potrzasniecie telfonem, dziala dobrze, trzeba tylko zdecydowany ruch wykonac. ogolnie malo praktyczne gdy telefon jets w kieszeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle. W ciągu dnia robi takie same zdjęcia jak K800/810i na standardowych sterownikach. Masz może jakieś fotki robione wieczorem, lub w pomieszczeniu gdy jest ciemno lub przy świetle żarówkowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9300 i 9500 są raczej trochę stare, za Samsungami nie przepada. Może E90? Jeżeli za droga to bierz E61.

E90 stanowczo za droga ;) i własnie chyba trafię tą E61

 

kilka postów wyżej sam się zastanawiałem co wybrać - wymagania miałem takie same, wifi+qwert+spory wyświetlacz. Wybór padł na e61. 9300i można już mieć za 350zł, ale imho jest trochę powolna (procek 150mhz) dlatego warto dołożyć do e61 (procek 220mhz). Ma świetny, duży wyświetlacz (2,8") :). Ten samsung wypada całkiem przyzwoicie, ale np. posiada pakiet offica tylko do odczytu, a w nokii można bez problemu edytować dokumenty, arkusze. Wyświetlacz w i600 jest mniejszy (~2,3") no i nokia ma masakryczną baterię ~ 1500mAh piechotą nie chodzi :)

 

Co do oprogramowania na nokię e61 to nie ma z tym problemu (symbian - tutaj o nim poczytasz http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=225832 ), swego czasu cierpiała na niedobór gier, bo wszystko robili w 240*320, a nie 320*240, ale te czasy się już skończyły :)

Masz już może tą E61? Jesli tak czy mógłbyś wyrazić swoją opinię? :) aha jeszcze jedno o co chodzi z tymi programami które jak się instaluje wymagają jakiegoś podpisu czy certyfikatu hmm.... sam za bardzo nie wiem jak to sie nazywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam, stoję przed wyborem telefonu do 700zł z oferty którą mam przed nosem. Zawęziłem wybór do: W800i, P1i, K850i, E65 albo N73. Ewentualnie jeszcze K800i i E51.

Czego wymagam:

-aparat z AutoFocusem-czyli raczej Nokie odpadają (chociaż wifi kusi w E65).

-bateria nie może gorzej trzymać niż w moim K600i (około 3-4.5 dni).

-odtwarzacz mp3 (nie musi być super jakość)

-radio

I to tyle, jeżeli będzie wifi to dodatkowy plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

[ciach!]iana Motorola! Ja już nie mam siły do tych telefonów. Co jakiś testuje to zawsze po drodze wyjdą jakieś jaja.

 

Kilka dni temu zdarzyło mi się dostać Motkę V6, bateria naładowana -> używam 3 dni a nawet nie zeszła kreska z baterii (ciągle pokazuje full). Czwartego dnia wieczorem znikła jedna kreska a rano telefon martwy (bateria rozładowana). Spóźniłem się do pracy przez tego jeb**ca! Nie wsadzę do kieszeni już nic z logiem "MOTOROLA"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stoję przed wyborem telefonu do 700zł z oferty którą mam przed nosem. Zawęziłem wybór do: W800i, P1i, K850i, E65 albo N73. Ewentualnie jeszcze K800i i E51.

Czego wymagam:

-aparat z AutoFocusem-czyli raczej Nokie odpadają (chociaż wifi kusi w E65).

-bateria nie może gorzej trzymać niż w moim K600i (około 3-4.5 dni).

-odtwarzacz mp3 (nie musi być super jakość)

-radio

I to tyle, jeżeli będzie wifi to dodatkowy plus :)

Też stoje przed dylematem ale telefon ma być dla żony,najlepiej jednak nokia,mi wpadł w oko E51,też ma wifi jak E65(jak się nie mylę) i nie jest slajderem jak E65,nie mam zaufania do rozkładańców fińskiego producenta

Co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam, stoję przed wyborem telefonu do 700zł z oferty którą mam przed nosem. Zawęziłem wybór do: W800i, P1i, K850i, E65 albo N73. Ewentualnie jeszcze K800i i E51.

Czego wymagam:

-aparat z AutoFocusem-czyli raczej Nokie odpadają (chociaż wifi kusi w E65).

-bateria nie może gorzej trzymać niż w moim K600i (około 3-4.5 dni).

-odtwarzacz mp3 (nie musi być super jakość)

-radio

I to tyle, jeżeli będzie wifi to dodatkowy plus :)

Też stoje przed dylematem ale telefon ma być dla żony,najlepiej jednak nokia,mi wpadł w oko E51,też ma wifi jak E65(jak się nie mylę) i nie jest slajderem jak E65,nie mam zaufania do rozkładańców fińskiego producenta

Co radzicie ?

Slider czy zwykły mi to rybka. E65 odpada raczej-moja siostra cioteczna już oddała ją do serwisu po chyba 2-3 miesiącach. Chyba wezmę K850 ale jeszcze posłucham opinii.

 

EDIT: Metodą eliminacji odpadają: E51, N73, W880. Na polu bitwy zostały K800 (chociaż trochę stary i raczej jestem na nie), P1 i K850.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do K800 to podobno są problemy z jojstikiem,kolega w pracy ma takiego i narzeka,ogólnie mi jakoś SE nie przypadają do gustu(sam mam k750i),wkurzają mnie te przyciski i wolne reagowanie,sam joy chodzi bez zarzutu(na razie)

Grzechu też jestem ciekaw czemu odrzuciłeś E51 ?Przecież to ponoć świetny telefon,tylko ten symbian :angry: ,mi to akurat nie potrzebne a tym bardziej mojej kobiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Brak AF a ja go potrzebuje do robienie fotek tekstu. W SE boli to że wyświetlacz nie ma 16mln kolorów a jak zobaczyłem te 16mln w 6300 to mi sie spodobały [;

 

EDIT: B@nita co do joyów to poczytaj moje posty-już pisałem o tym dużo. Samsunga nie chce bo nie lubie ich-złe doświadczenie zresztą nie mam w ofercie...

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zepsuła N73 (jak już wcześniej wspomniałem, już nie lubie tego fona. ;-) ) i teraz do puki mi jej nie naprawią używam Nokii 6500 Slide.

Muszę przyzać, że telefon jest całkiem fajny i powiedziałbym, że lepszy niż myślałem. Na początku mi nie przypadł do gustu bo nie lubie sliderów, poza tym wygląd mi nie podchodził i w ogóle funkcji w nim jakoś tak mało. ;-) Po kilku dniach z nim muszę powiedzieć, że to naprawde dobry fon. Wykonanie perfekcyjne (aluminowa obudowa i idealne spasowanie wszystkiego) obsługa super-wygodna (dobra klawiatura, duży wyświetlacz i szybki soft.) i ogólnie nie ma się czego przyczepić. W aparat, czas pracy na baterii i jakość dźwięku się nie zgłębiałem, ale jak to obczaję to dam znać. Jedno jest pewne: jakbym był na kupnie fona, to bym go nie wziął, bo stosunek cena/możliwości jednak nie ten.

 

EDIT: Jakość dźwięku w tym telefonie roxuje! :) Jest conajmnie 10^8 razy lepsza niż w super profesjonalnym muzycznym telefonie Nokia N73 mjuzik ediszyn. (Tak naprawdę to jest poprawna, a w N73 jest zła.) Powiem więcej: Nokia N73 nawet z sennheiserami MX460 nie gra lepiej niż 6500 z tymi standardowymi śmieciami nokii. Na początku jak mi n73 padła i musiałem oddać na gwarancję i ojciec mi dał swoją 6500 moja reakcja była "nieeee...", a teraz nawet myślę, o ztym, żeby się z ojcem zamienić. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi zaproponujecie do 400 zł, raczej nówka albo chociaż z gwarancją ponad rok, wymagania :

-> dobry aparat (>1.3MPX)

-> duży i ładny wyświetlacz

-> niebrzydka obudowa

 

Miło by było gdyby miał Symbiana (ale jak ma mieć to ma chodzić szybko, jak ma mulić to wolę nie) i nie był tak popularny jak k750i ;]

Aha, nie chcę K550i ani K800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z symbianem 6630/6680/e50

bez 6131/6300/7373/5300 co komu pasuje,

moto v3i/z3,

se k610i, w 850i

 

ps. mi też k550/k750/k800 się opatrzyły, całe szczęście, że se się zmienia i k770 jest ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi zaproponujecie do 400 zł, raczej nówka albo chociaż z gwarancją ponad rok, wymagania :

-> dobry aparat (>1.3MPX)

-> duży i ładny wyświetlacz

-> niebrzydka obudowa

 

Miło by było gdyby miał Symbiana (ale jak ma mieć to ma chodzić szybko, jak ma mulić to wolę nie) i nie był tak popularny jak k750i ;]

Aha, nie chcę K550i ani K800i

6300 będzie dobrym wyborem

 

tak teraz popatrzyłem na allegro i cena jednak koło 500, ale dość szybko tracą na wartości

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi zaproponujecie do 400 zł, raczej nówka albo chociaż z gwarancją ponad rok, wymagania :

-> dobry aparat (>1.3MPX)

-> duży i ładny wyświetlacz

-> niebrzydka obudowa

 

Miło by było gdyby miał Symbiana (ale jak ma mieć to ma chodzić szybko, jak ma mulić to wolę nie) i nie był tak popularny jak k750i ;]

Aha, nie chcę K550i ani K800i

Dla siebie wybrałbym E50, ale aparat 1,3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...