Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z mojego obecnego tel. jestem zadowolony.

roznica miedzy moim a k800 to chyba tylko aparat i wyswietlacz.

I jeszcze UMTS, wyładowcza lampa błyskowa (nie na diodach) i brak latarki w K800i. I inny typ kart pamięci.

najgorsze jest to ze co 5 polak ma k750/k800/n73-strasznie popularne sie zrobily te telefony :/

Nabądź K800i w wersji brązowej albo srebrnej i już będziesz oryginalny :>

 

Nie pojmuję tego pędu do egzotyki, nieuzasadnionej niczym rozsądnym chęci posiadania czegoś, czego kumple nie mają. A potem płacz, że nikt tego nie naprawia, że nie ma aplikacji, że niekompatybilne i takie tam.

 

I tak największe oryginały noszą antyczne Siemensy albo N6310i, ot co :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze UMTS, wyładowcza lampa błyskowa (nie na diodach) i brak latarki w K800i. I inny typ kart pamięci.

I jeszcze stabilizacja obrazu, programy tematyczne, pomarańczowa dioda do łatwiejszego złapania ostrości, po wgraniu softu K810i mamy jeszcze TrackID...

Oprócz Symbiana (którego nie jestem zwolennikiem) niczego mu nie braknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw chciałem e61 jednak za duża chyba :(

później SE P1i, juz miałem kupować ale...na niego prawie w ogóle nie ma softu. z tego co też wyczytałem to ten system ma być wycofywany powoli

teraz albo e51 albo N95. nie wiem co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E50 z tańszych, E65/E51 z droższych, bądź też ta 6120.

e50 odpada bo nie ma radia,e65 odpada bo jest sliderem wiec zostaje e51 lub 6120

i dlatego sie pytam co bedzie lepsze jako pierwsz telefon z OS? czy odrazu isc na gleboka wode i brac E51?

 

ja najpierw chciałem e61 jednak za duża chyba :(

później SE P1i, juz miałem kupować ale...na niego prawie w ogóle nie ma softu. z tego co też wyczytałem to ten system ma być wycofywany powoli

teraz albo e51 albo N95. nie wiem co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :(

nie chce qwerty ani dotykowego ekranu,a n95 nie bo nie lubie sliderow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giecek - skoro boli Cie powszechnosc K800i, sprobuj K810i. Mialem ta sama sytuacje co Ty, szukalem nastepcy dla - imo swietnego - D750i. W koncu kupilem K810i za niecale 600zl - na poczatku wrazenia mieszane, ale po tygodniu uzytkowania jestem b. zadowolony. Roznica miedzy zdjeciami w porownaniu do 750i bardzo duza, klawisze wbrew pozorom bardzo wygodne. I cos co mnie najbardziej zaskoczylo - po wylaczeniu w opcjach lacznosci szukania sieci 3G, bateria trzyma tydzien czasu :o Do tego telefonik szybki, pare nowych pomyslow w oprogramowaniu, no i ciezko go spotkac u kogos mimo wszystko, przynajmniej mi. Mysle ze kolejne 1.5 roku na nim posiedze, bardzo fajny nastepca dla D/K750i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e50 odpada bo nie ma radia,e65 odpada bo jest sliderem wiec zostaje e51 lub 6120

i dlatego sie pytam co bedzie lepsze jako pierwsz telefon z OS? czy odrazu isc na gleboka wode i brac E51?

nie chce qwerty ani dotykowego ekranu,a n95 nie bo nie lubie sliderow.

Jeśli myślisz nad e51 lub 6120 to odradzam ten drugi.

Miałem 6120 przez jakiś czas, ale moim zdaniem jakość wykonania tego telefonu pozostawiał wiele do życzenia.

Nie wiem jak wygląda sprawa z e51, ale słyszałem, że jest dobrze wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niecale 600 to wtedy ladna cena:)

ale chyba jednak wybiore e51.jeszcze sie popytam i poczytam o nim ale raczej go wezme.

chcialem 6120 no ale tez slyszalem o slabym wykonaniu itp

porozgladam sie jeszcze i zobacze.

ale jesli bym nie wybral czegos z OS to bral bym k800i jednak :) niecale 500zl na nowke z 24m-c gwar. robi swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw chciałem e61 jednak za duża chyba :(

później SE P1i, juz miałem kupować ale...na niego prawie w ogóle nie ma softu. z tego co też wyczytałem to ten system ma być wycofywany powoli

teraz albo e51 albo N95. nie wiem co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :(

Jeżeli zależy Ci na baterii to bierz E51 ;) Nie ma co ukrywać, że N95 ma słabą. No chyba, ze zależy Ci na funkcjach to bierz N95 bo to bardzo dobry telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam takie pytanie - obecnie posiadam Se D750i przerobiongo na W800i ale jako ze mi sie znudził postanowiłem go wymienic. Zainteresowała mnie Nokia 5300 gdyz z telefonu przewaznie tylko dzwonie pisze sms'y i słucham muzyki i gram w gierki wiec te wszystkie bajery typu aparat 10 Mp mnie nie interesuja. I tu moje pytanie - czy to bedzie dobry wybór ? chodzi mi w szczególnosci o odtwarzacz mp3 (miałem kiedys osobny ale nie chciało mi sie wszedzie noisc tego i tego) ? a moze proponujecie cos innego w tym przedziale cenowym :]

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam takie pytanie - obecnie posiadam Se D750i przerobiongo na W800i ale jako ze mi sie znudził postanowiłem go wymienic. Zainteresowała mnie Nokia 5300 gdyz z telefonu przewaznie tylko dzwonie pisze sms'y i słucham muzyki i gram w gierki wiec te wszystkie bajery typu aparat 10 Mp mnie nie interesuja. I tu moje pytanie - czy to bedzie dobry wybór ? chodzi mi w szczególnosci o odtwarzacz mp3 (miałem kiedys osobny ale nie chciało mi sie wszedzie noisc tego i tego) ? a moze proponujecie cos innego w tym przedziale cenowym :]

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

zaraz Ci tu ktoś napisze, że SE grają lepiej niż 5300. Prawda jest taka, że 99% ludzi używa standardowych słuchawek, które lepsze są w SE. Przy takich samych słuchawkach i po zabawie equalizerem SE z serii W i nokia 5300 grają praktycznie tak samo.

 

Co dla Ciebie oznacza "ten" przedział cenowy, bo widzę 5300 na "kup teraz" ceny od 280-580zł. Jeśli łapiesz tą górną granice to imho odpuść sobie wszystkie SE, Nokie, czy Samsungi i bierz Moto E2, czyli najlepiej grający telefon http://allegro.pl/search.php?string=e2&amp...p;category=4976

 

 

 

ManhunT666 http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament musisz sprawdzać dla każdego abonamentu z osobna (cenniki w pdf na dole stron)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy zdjeciami w porownaniu do 750i bardzo duza, klawisze wbrew pozorom bardzo wygodne. I cos co mnie najbardziej zaskoczylo - po wylaczeniu w opcjach lacznosci szukania sieci 3G, bateria trzyma tydzien czasu :o

Gdzie dokładnie znajduje się ta opcjaz wylaczeniem szukania 3G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz Ci tu ktoś napisze, że SE grają lepiej niż 5300. Prawda jest taka, że 99% ludzi używa standardowych słuchawek, które lepsze są w SE. Przy takich samych słuchawkach i po zabawie equalizerem SE z serii W i nokia 5300 grają praktycznie tak samo.

 

Co dla Ciebie oznacza "ten" przedział cenowy, bo widzę 5300 na "kup teraz" ceny od 280-580zł. Jeśli łapiesz tą górną granice to imho odpuść sobie wszystkie SE, Nokie, czy Samsungi i bierz Moto E2, czyli najlepiej grający telefon http://allegro.pl/search.php?string=e2&amp...p;category=4976

ManhunT666 http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament musisz sprawdzać dla każdego abonamentu z osobna (cenniki w pdf na dole stron)

hmm... to teraz juz nie wiem sam. Na telefon mam zamiar przenaczyc ~400 zł wiec ta E2 raczej odpada, chociaz... tak szczerze mówiac to strasznie spodobała mi sie tez Nokia 6288 - tylkotez troche wiecej kosztuje ... <_<

Edytowane przez matex34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wreście zakupiłem P1i.... moj K750i już mi się znudził.

Cena jaka mnie wyniosła to 800 zł (zero śladów użytkowania) 22 miesiące gwarancji w ERZE.

Uważam że w tej cenie opłacało się wziąć ten telefon.

Myślałem nad N95 ale z tego co wyczytałem to lepiej brać wersje 8GB a ta kosztuje nie mało.

Za 6 miesięcy kończy mi się umowa więc wezme coś,sprzedam 2 aparaty i kupie pewnie N95 8GB cena napewno sporo spadnie bo coraz glosniej o N96.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po swietach jak dobrze pojdzie, sprzedam moja n73 i przesiade sie na n82. i retoryczne pytanie(chyba...), czy ten telefon ma w ogole jakas konkurencje w swoim przedziale cenowym? (do 1500zl, a raczej do 1300 z hakiem). patrze patrze i nie widze nic co moze dorownac n82, nawet n95 do mnie nie przemawia (wole lampe blyskowa anizeli wiekszy ekran). moze ktos cos poleci, bo ja nic godnego znalezc nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wreście zakupiłem P1i.... moj K750i już mi się znudził.

Cena jaka mnie wyniosła to 800 zł (zero śladów użytkowania) 22 miesiące gwarancji w ERZE.

Uważam że w tej cenie opłacało się wziąć ten telefon.

ah, żebym ja miał taką okazję tez bym wziął :( Na allegro wyrwałeś za tyle czy od kogoś prywatnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej zastanawiam się nad: SPV E650

http://allegro.pl/item331011012_smartphone...ooth_h605_.html

posiada pełną chowaną klawę co jest sporym plusem. system operacyjny też chyba nie jest dużym minusem. sporo aplikacji itp.

ktoś miał z tym czymś do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N82 bardzo fajny fonik (zgrabny) a ma wszystko co kanapkowa (duża) N95.

w tej cenie jest IPHONE , N95 8GB i różne cudactwa GPSowe

w IPHONA nie wierze niestety :) n95 jest duza :) rozne cudactwa GPSowe ciezko znalezc z dobrym aparatem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie M55 i MuVo V200 + Sennheiser MX300, następny telefon ma zastąpić te dwa urządzenia i jego koszt nie powinien przekroczyć (czyli może ocylować) 300PLN, obowiązkowa jest możliwość rozszerzenia pamięci telefonu, reszta, hmm... jak widać mam M55 od 2003 roku więc dużo nie wymagam ;) Oczywiście miłoby było jakby telefon był przyjazny w użytkowaniu jeżeli chodzi o obsługę odtwarzania MP3.

 

Np. taki W200i będzie grać tak samo dobrze, albo nawet lepiej niż Creative? Co jeszcze mogę dostać w tej cenie z najlepszej jakości dźwiękiem wydobywającym się z wbudowanego odtwarzacza MP3? Nokia 5200?

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. taki W200i będzie grać tak samo dobrze, albo nawet lepiej niż Creative?

to ma być jakaś prowokacja? :D od kiedy i czy kiedykolwiek muvo grało dobrze? :rolleyes:

w200 i zagra duuuuuuuużo lepiej niż muvo, jednak do 300zł to rozglądałbym się za czymś bardziej zaawansowanym, d750i albo k750i przerobione na w800i, powinno spełnić Twoje oczekiwania, warto jeszcze popatrzeć na motkę E1, bez problemu kupisz ja za 200-250zł, która imho gra lepiej niż SE

 

 

GRANDMASTER ten spv e650 aka htc s710 jest ciekawy, nawet bardzo :D i widzę, że będzie mocną alternatywą dla E61i (kolega zaraził mnie tytn 2 jednak cena mnie przerasta)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...