Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj stalem sie posiadaczem e51, i po spedzeniu kilkunastu godzin z tym telefonem i symbianem stwierdzam ze to wypas nad wypasy, wifi na kibelku, jutub, gg, mapy ; ba! wreszcie mam radyjko w lazience i to internetowe =P itd itd... masakra. super telefonik i polecam go wszystkim. pozdro

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co jest godne kupienia w granicach 250-270zł ? By miało mp3 i aparat, i żeby w 5min sie nie rozleciał ^^

Co do reszty nie ma specjalnych wymagań

Odpada 6230i ;)

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że w podobnej cenie jest u wielu innych sprzedawców.

 

U tego, którego Ty podałeś w linku kupiłem Nokię 6120. Oprócz tego, że sam telefon uważam za syfiasty to wszystko co sprzedawca napisał było prawdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy miał ktoś styczność z Nokią 6110 Navigator, albo z motorolą V8? Styczność tzn kontakt na dłużej, bo parę minut to i ja je miałem ;)

 

a może jednak zaryzykować i wybrać E6, albo 5610...

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To warto brać tego SE K800i??? Boje się o ten joystick, który podobno w SE często się zacina:/

Miałem k750i i k800i i mi się nie zacinały, ani nie wymieniałem ich na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić nowy telefon( allegro, albo jakiś sklep internetowy). Cena do 500zl. Najlepiej jakiś kombajn multimedialny, ale żeby dzwonić też się dało :wink: . Przede wszystkim jakość zdjęć, mp3, wygląd, szybkość działania, wi-fi i symbian mile widziane, ale nie koniecznie.

Na razie wybrałem:

 

Sony Ericsson K800i - miałem SE, wiec jestem przyzwyczajony do menu i obsługi, dobry aparat, ale telefon trochę duży( gruby, ciężki)

Samsung SGH-D900i - lepszy wygląd, ale gorszy aparat i ogólnie mało wiem na jego temat

 

Bardziej jestem przekonany do SE, ale ten jego rozmiar i 23g więcej mnie trochę odstraszają...

 

Mam nadzieję na pomoc przy wyborze, chyba że znacie jakiś lepszy telefon w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio SE W850i i jako że miałem wcześniej W800i to moge co nieco napisać.

 

Po pierwsze wyświetlacz. To ten z k800i więc jest sporo lepiej, większy, soczyste kolory i do tego dioda światłoczuła, ściemnia się kiedy jest ciemno żeby tak nie walić po oczach a rozjaśnia kiedy jesteśmy w jasnym świetle, poprawia to czytelność. Pozatym telefon sporo większy, grubszy itd. gratka dla tych co lubią ciężkie telefony. procek zdaje się szybszy niż ten na w800i/k750 itd bo gry typu juiced itd chodzą sporo lepiej. Aparat no cóż brak autofocusa to wiadomo brak macro itd. ale naprawde daje rade i brak AF nie daje aż tak w kość, fotki wychodzą dobrej jakości. To co mnie zaskoczyło to duuużo lepszy mikrofon przy nagrywaniu video w porównaniu z w800i. Tam przy nagraniu jakichkolwiek niskich tonów wszystko pierdziało i była lekka masakra a tutaj w w850i nagranie jakiegoś subwoofera czy coś to czysta przyjemność, mikrofon łapie wszystko ;] Menu tez ciekawe, wiele fajnych flash skinów i wygląda tak jak ten z k800i (galeria etc.) Kolejna sprawa odtwarzacz mp3. Mamy tutaj Walkmana 2.0 i w porównaniu z jego poprzednią generacją jest lepiej. Można dostrzec więcej szczegółów w piosence, bass jest nieco inaczej interpretowany, bardziej realistycznie, nie dudni tak, ogólnie słuchanie muzy sprawia radość i w dodatku Walkman ładnie wygląda. Głośnik- tu widać lepsza akustyka=głośniejszy i czystszy dźwięk. Slider wydaje się porządny dość ;p pozatym mamy UMTS/3G itd. Ogólnie telefon bardzo udany i polecam bo za 300 pare złotych można go wyrwać :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowanie ustąpiło po wgraniu najnowszego softu z czerwca, telefon przyspieszył znacząco, szczególnie w Walkmanie. Głośnik gra słabiutko, w końcu to tylko mono, brakuje nadal stereo. Na słuchawkach gra za cicho, ale da się to skorygować poprzez wgranie sterowników.

Ogólnie jestem zadowolony, bateria trzyma ponad tydzień, wyświetlacz śliczny, obudowa się nie palcuje. Masz pytania to wal, chętnie odpowiem.

cos slabo widze ten tydzien ... chyba jak sobie lezy telefon ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wymienić p990i?

 

Mam właśnie ten telefon w bardzo dobrym stanie. Niestety jest dość powolny, a w dni nawet lekko słoneczne nic nie widać na wyświetlaczu.

 

 

Generalnie próbowałem już wielu telefonów i na pewno musi być symbian (bądź inny system)

Kolejny warunek to AF w aparacie (zdjęcia nie muszą mieć super jakości. Zależy mi tylko na tym, żeby dało się zrobić zdjęcie jakiegoś tekstu i wysłaniu go przez mms)

Dodatkowo przydałoby się radio.

 

 

Czy da się znaleźć coś, ale w takiej cenie żebym nie musiał dopłacać po sprzedaniu p990i i jednocześnie żeby telefon był w bardzo dobrym stanie? Bez rys na wyświetlaczu itp?

Wiem, że w słońcu każdy wyświetlacz wygląda słabo, ale p990i to po prostu dramat.

 

Macie jakąś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie- uszkodzilam wyswietlacz w swojej nokii 3250. Koszt czesci- minimum 190zł. Jadac rowerem przekrecalam panel z odtwarzacza na klawiature, zebami trzymalam go przy głosniku i cos chrupnelo. Z wlasnej winy pierwszy raz w zyciu rozwalilam telefon.

 

 

I....

 

 

szukam innego.

 

 

przymierzam sie do 6120, ale nie wiem, jaka jakosc muzyki z nim jest. Przede wszystkim chodzi mi o jakosc dzwieku, musi byc to nokia. Jesli ktos mial w reku 3250 i slyszal, jaka ona ma moc, bedzie mial chyba problem z poleceniem mi czegos podobnego czy lepszego.

 

Chcialabym przeznaczyc do 500zł na telefon.

 

Jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowo [; Czego z oferty biznesowej Ery wystrzegac sie niczym wody swieconej? :wink: Szykuje sie do przedluzenia umowy i jeszcze nie wiem co mi zaoferuja w salonie a zmieniac tel bede napewno - SLVR najwytrzymalsza cegla sie nie okazal. Wymagania - coz multimedialny to tak delikatnie powiedziane. Czas gotowosci bez zabaw zeby nie byl krotszy niz 4 dni. Ladny aparacik mile widziany... Jutro pewnie podskocze co maja w normalnych pieniadzach ( :lol2: ) i dam wiecej szczegolow z czego wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...