Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowo [; Czego z oferty biznesowej Ery wystrzegac sie niczym wody swieconej? :wink: Szykuje sie do przedluzenia umowy i jeszcze nie wiem co mi zaoferuja w salonie a zmieniac tel bede napewno - SLVR najwytrzymalsza cegla sie nie okazal. Wymagania - coz multimedialny to tak delikatnie powiedziane. Czas gotowosci bez zabaw zeby nie byl krotszy niz 4 dni. Ladny aparacik mile widziany... Jutro pewnie podskocze co maja w normalnych pieniadzach ( :lol2: ) i dam wiecej szczegolow z czego wybrac.

a mozna wiedzieć jaki abonamet ? ja polecam K800i(ten nizszy abonament) multimedialny to on jest,ładnie gra na sluchawkach i dobrze na glosniku,robi ładne zdjecia jak na telefon,duzo gier softu w sieci do tego telefonu,bateria trzyma 3-4 dni , albo HTC diamond(wyzszy abonament) choc ceny powalaja niestety, i to sa chyba ceny netto i to raczej nie jest w normalnych pieniądzach :blink:

 

Nowy Pakiet Biznes Prestiż 1,00 zł

Nowy Pakiet Biznes 230 88,00 zł

Nowy Pakiet Biznes 120 588,00 zł

Nowy Pakiet Biznes 70 788,00 zł

Nowy Pakiet Biznes 40 988,00 zł

Nowy Pakiet Biznes 20 1 188,00 zł

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś taniego małego, "niezniszczalnego" telefonu bez zbędnych bajerów. Chce go używać jako drugiego telefonu którego mi nie będzie szkoda gdy np podczas pracy go uszkodzę. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kupilam 5310 na allegro, 415zł z Muszyny od niejakiego Berix'a. Okazuje sie, ze na pierwszy rzut oka to oryginal, jednak po wlaczeniu dowiedzialam sie m.in. ze blokada klawiatury nie nastepuje przez standardowe "menu" plus "*" tylko "name" i "#". WTF?

 

Wku*wiona na maxa zadzwonilam do goscia, juz mi ponoc odsyla kase...

 

Na zdjeciach wygladala normalnie, widzialam zdjecia podrobek, ta byla jak oryginal.

 

No to szukam dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mój kolega potrzebuje nowego telefonu w granicach 300-350 zł. Najważniejszy dla niego jest odtwarzacz mp3 w telefonie. Musi mieć slot na karty pamięci. Niestety nie chce kupić oddzielnie odtwarzacza i telefonu ponieważ woli mieć "wszystko w jednym i nie szukać po kieszeniach" <_< Cóż w takiej sytuacji rozglądałem się z kolegą za typowo muzycznym telefonem i natrafiłem na Samsunga F250. Co o nim myślicie? Może jest jakaś alternatywa w tej cenie? Jeszcze wchodzi w grę Samsung E590 (jakiej max. pojemności kartę udźwignie?) - niby nie muzyczny ale jest tańszy i ma te 3Mpx :wink: Niestety w grę wchodzą tylko sklepy internetowe, nie allegro. Proszę o wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że SE K550i przerobiony na walkmana gra o niebo lepiej niż L760, który z resztą jest ponoć awaryjny...

To już chyba zależy od sztuki, bratu wymienili taśmę, bo jak slider rozsuwał pojawiał się white screen (i tak cały czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pożalić na moją Nokię :/ Pierwszy model Nokii, który z nie mojej winy pada... a co najbardziej dobija to fakt, że pada 4 miesiące po zakupie...

 

Otóż w mojej 5610 pomijając suwak, który od pewnego momentu odpada... od wczoraj mam problemy z wyświetlaczem:

- albo w ogóle nie wyświetla obrazu, jedynie podświetlenie działa

- albo ucina/rozwala obraz wyświetlany

- albo wyświetla dzikie kolory

...

 

Telefon cały czas działa i jest sprawny, ba na upartego na ślepo można z niego dzwonić - nie ma problemu.

 

Jutro dzwonię do pkt. serwisowego Nokii upewnić się, czy jest tam gdzie podaje Nokia na www (z tym to nigdy nie wiadomo) i zobaczymy...

Najśmieszniejsze jest to, że telefon ma okresy bezproblemowego wyświetlania obrazu...

Nie jest to wina softu - wgrany (prawidłowo i bezproblemowo) najnowszy...

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z telefonu i jeżeli zostanie przyjęty na serwis (z tym to w Polsce różnie, mimo, że telefon seria kompletna bez sim-locka od początku bo brany z Nokia Polska) i naprawiony... to go nie sprzedam i nie zmienię na inny. Mimo obecnych niemiłych przygód.

 

Gra sensownie, aparat coś tam zrobi, bardzo mi się podoba i jest to slider... nie ma na chwilę obecną innego slidera który by mi się podobał (6500 pomijam bo to bliźniak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej K550i. Chociaż nie wiem czy nie lepiej doskrobać te 50zł do K770i.

to znajdź nowego k770i w sklepie za 430zł...

najtańszy, nowy, kosztuje ok 520zł (pomijając allegro)

 

 

L760, który z resztą jest ponoć awaryjny...

ja mam swój 8 miesięcy, siostra 9 i zero problemów - nie jestem w tym odosobniony, bo znam jeszcze kilka osób z l760. Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wybór, ten Samsung ani nie jest mały, ani nie ma dobrej baterii (żaden).

Może SE K770i? K530i? K800i, mimo pr0 aparatu i dobrej baterii nie proponuję ze względu na ową "małość".

 

Co do Nokii nie wypowiem się, nie moja branża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakims dziwnym trafem mam w kieszeni k550i. Od zawsze mialam nokie, czasem motorole. Ogolnie bylam antySE, ale... Spodobał mi się ten fon. Jedynym mankamentem sa te klawisze, troche niewygodne i to, ze jest deczko wolny.

 

Tak się chciałam przyznać, że fan nokii polubił se ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nadszedl czas na zmiane poczciwego W800 na cos nowego, jako upgrade mam dwie ciekawe opcje do ~£100, wiec na nich tylko sie skupiam:

 

LG KU990 Viewty

vs

Samsung F480 Tocco

 

jesli ktos mial stycznosc z ktoryms z tych telefonow to prosze o opinie bo narazie sklaniam sie ku LG, bo znalazlem pare nieprzychylnych recenzji Samsunga ze ma strasznie zlagowane menu itd, chociaz o LG pisano ze aparat nie jest mocna strona... wiec pora na Wasza pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave

Wszystko co dotykowe nie dotykaj nawet kijem ;)

Jeśli lubisz bajery kup sobie N95.

 

A Samsungi zawsze kochałem. Miałem kiedyś D900 - samoodczytujące się SMS-y. Po prostu to mnie urzekło. Duuużo później miałem G600 - omamiło mnie to 5MPX, które robiło fotki jak K750i. Ale podobała mi się oryginalna tapeta. To było słoneczko, to księżyc, to czyste niebo, to chmurki.

 

Dlatego też myślę o U900.

 

K800i kiedyś miałem i jakiś taki zwyczajny. Zdjęcia robił ładne, muzyczkę ładnie grał, ale nic więcej.

 

A co sądzicie o Nokii 7500 Prism? 400zł, fotki całkiem niezłe (galeria na fotosiku), wygląda pięknie. Tylko nigdzie nie widzę podstawowej sprawy - Symbian to, czy nie Symbian?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie masz Samsunga za ~£100 ?

Jeśli masz za tyle, to też poproszę ;)

t-mobile, abonament £30/12miechow, ale musze zadzwonic po szczegoly, moze sie okazac ze nawet dostane taniej lub za free jako wieloletni klient i posiadacz 2 abonamentow:P

 

Powerslave

Wszystko co dotykowe nie dotykaj nawet kijem ;)

Jeśli lubisz bajery kup sobie N95.

no kijem to raczej nie, wole palcem:P

 

na poczatku myslalem o N95, bawilem sie duzo N95 od siostry, ale ma duzo bugow, wiec myslalem o N95 8GB, ale kosztowala by mnie ledwo £50 mniej niz iphone wiec wzial bym to drugie, ale za to £120 wiecej niz Viewty, no i bardziej sklaniam sie do telefonu z dotykowym wyswietlaczem, chociaz na ta chwile nie jestem tego zwolennikiem, ale duzo naczytalem sie o Viewty ze to "prawie" iphone czy tez "iphone killer" i po zmianie softu pokazuje prawdziwa twarz, wiec zeby poszpanowac i od czasu do czasu miec sie czym pobawic wlasnie nad tego typu telefonem sie zastanawiam:)

 

wiec jak myslicie, co bedzie lepsze?

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia e71, wg mnie jeden z najbardziej udanych modeli nokii.

-idealne wykonanie, na poziomie serii 8800

-szybki

-bardzo wygodna klawiatura i duży czytelny ekran

-jak na telefon niezły aparat

-GPS jak na telefon działa bardzo dobrze, dużo lepiej od e90 i n95

-nie wypycha kieszeni jak e90

-dobra bateria

 

Generalnie kupiłem go jako uzupełnienie e90 o coś mniejszego i równie praktycznego, sprawdził się idealnie.

Korzystałem z kaisera pare miesięcy temu ale szybko wylądował w szufladzie, WM dalej nie jest dla mnie na tyle stabilną platformą która zapewni mi wygodne i pewne możliwości korzystania z telefonu jakie daje mi choćby e71

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z kaisera pare miesięcy temu ale szybko wylądował w szufladzie, WM dalej nie jest dla mnie na tyle stabilną platformą która zapewni mi wygodne i pewne możliwości korzystania z telefonu jakie daje mi choćby e71

A e71 czasem nie miala premiery miesiac temu ;> ale tak pozatym to jako uzytkownik chudszej wersji e71 czyli e51 ;d to podpisuje sie pod słowami kolegi rękami i nogami:)

 

o premiere mi chodziło ; )

Edytowane przez got3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...