Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem, że ją zastępuje. Tylko, że nie używam telefonu jako playera. Tak samo Jak ktoś kto nie używa aparatu w komie bo zawsze ma cyfre pod ręką uważa go za zbędny. W tym sensie. Poza tym wiem co mam wgrane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacać za samą klapkę? Bo po flashu opcje mają te same.

Obadaj organoleptycznie, bo moim nieskromnym zdaniem warto. W K800 klapka mocno wystaje i często przypadkiem nastrzelasz sobie fotek wnętrza kieszeni. K810 ma klapkę mniejszą i osłonięta, tyle że front jak dla mnie nieco brzydszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co badać bo to nie dla mnie, a poza tym właśnie dziś znajomy kupił K810. Dzięki za pomoc. Myślę, że nie popsuje jej w tydzień ;)

Ja czekam za C905, ale pewnie się zawiodę bo albo spaprają matrycę, albo coś innego. Ciekaw jestem natomiast jak rozwiążą wbudowany GPS.

Powinien spełniać większość moich wymagań. Ostatnio mam apetyt na slidera ;) No i jeszcze ma Wi-Fi.

Do tej pory chciałem kupić G900, ale chyba zmienię zdanie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic głośniejszego od N95.

Ale pozbyłem się i odradzam. Duża, ciężka i nieporęczna.

 

Teraz mam SE C902 i sobie chwalę. Dźwięk jest lepszy niż w N95, ale za to cichszy.

Jeśli możesz dołożyć półtorej stówki weź Nokię E66, ale tam głośniczek nie jest już taki szałowy.

 

Pytanie tylko brzmi - nie lepiej ci kupić komórkowe głośniki pod jacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic głośniejszego od N95.

Ale pozbyłem się i odradzam. Duża, ciężka i nieporęczna.

 

Teraz mam SE C902 i sobie chwalę. Dźwięk jest lepszy niż w N95, ale za to cichszy.

Jeśli możesz dołożyć półtorej stówki weź Nokię E66, ale tam głośniczek nie jest już taki szałowy.

 

Pytanie tylko brzmi - nie lepiej ci kupić komórkowe głośniki pod jacka?

Dodatkowy klamot w postaci głośniczka niestety odpada ....,N95 8 gb miałem,no cóż..fajny telefon ....ale nie do użytkowania na codzień :P,myśle nad zakupem N95 szarej zwykłej też ...,E66 odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Jaki byłby najlepszy nie używany telefon w przedziałach cenowych - do 600zł, do 800zł i do 1000zł.

Najbartdziej interesuja mnie komorki z symbianem i z wyswietlaczem 320x240.

Z góry dzieki za propozycje. <wink>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e51,---, e71 którą można mieć za ok 1100zł

 

Za pare dni będe miał iPhona 3g w domu, niestety narazie nie mój tylko narzeczonej ale przynajmniej będzie okazja potestować i sprawdzić czy warto kupić.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec nie długo będzie miał wymiane telefonu w plusie...zdaje się abonament to biznes klasa...i szykuje się na Nokie E66...coś więcej o tym telefonie możecie powiedzieć?? Jak z użytkowaniem tego tela :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam nowe telefonu z niższej półki (budżet max 350zł). Wymagania niewielkie - odtwarzanie mp3 i jak najmniejsze gabaryty. Obecnie posiadam Moto V3 i wg mnie jest to wzór designu i rozmiarów. Im bliżej niemu tym lepiej, chociaż niekoniecznie z klapką. Patrzyłem już na W200i (podobno bubel), w380i (niezły, ale nie miałem go nigdy w ręku) i SGH-E250 (trochę niska rozdzielczość wyświetlacza, poza tym OK). Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak sie sprawuje nawigacja gps w telefonach? Mam zamiar kupic wszystkomajacy telefon i navigacje i nie wiem czy jest sens kupic te dwa uzradzenia w jednym. Navigacji jakiejs bardzo dobrej miec nie musze. Ciekawe wydaja mi sie nokie n78, n 81, n82, e66 i samsung g810. Co o nich myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam telefonu do 600zł. Może być używany. Myślałem nad Nokia E51, ale czy dostanę ją w takim przedziale cenowym?

Nie zależy mi jakoś specjalnie na aparacie, wiec te 2mpix by spokojnie wystarczyły. Zależy mi natomiast na Symbianie i WLAN, co do drugiego to mam pytanie. Czy warto korzystać z WLAN? Przeglądanie www przez E51 jest w miarę komfortowe?Ona ma chyba 2" wyświetlacz, więc nie za dużo, ale może ktoś ma ten telefon i może się podzielić informacjami?;) Jeśli nie warto, to może coś innego w przedziale cenowym do 600zł z Symbianem i ładnym wyglądem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten WLAN to tylko zbędny bajer, to może polecilibyście mi coś w cenie do 600zł z symbianem i lepszym aparatem zamiast WLAN? Niekoniecznie Nokia, chociaż do tej pory miałem same Nokie w rodzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam telefonu do 600zł. Może być używany. Myślałem nad Nokia E51, ale czy dostanę ją w takim przedziale cenowym?

Nie zależy mi jakoś specjalnie na aparacie, wiec te 2mpix by spokojnie wystarczyły. Zależy mi natomiast na Symbianie i WLAN, co do drugiego to mam pytanie. Czy warto korzystać z WLAN? Przeglądanie www przez E51 jest w miarę komfortowe?Ona ma chyba 2" wyświetlacz, więc nie za dużo, ale może ktoś ma ten telefon i może się podzielić informacjami?;) Jeśli nie warto, to może coś innego w przedziale cenowym do 600zł z Symbianem i ładnym wyglądem?

Dla mnie fon bez WLAN to bezsens. Youtube, Skype, poczta, radio internetowe... no i przegladanie neta na kibelku =P

Uzywam Opery Mini i moim zdaniem bardzo wygodnie przeglada sie strony, jak na telefon oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten WLAN to tylko zbędny bajer, to może polecilibyście mi coś w cenie do 600zł z symbianem i lepszym aparatem zamiast WLAN? Niekoniecznie Nokia, chociaż do tej pory miałem same Nokie w rodzinie :)

Jeżeli wolisz lepszy aparat zamiast WLAN to może N73.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali z zestawu K800i , K850i i C702? K800 wyraźnie tańszy ale czy warto dołożyć grosza do lepszych modeli? Telefon ma mieć jak najlepsza jak na telefon jakość zdjęć (jak już robię fotkę, nawet okazyjną to niech wygląda średnio, a nie źle, wiadomo że to nie cyfrówka). Idealnym telefonem byłaby nokia N82, ale 1100zł to raczej nie dam za telefon ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K810 - lepsza ergonomia od K800 i lepsza lampa od C702. No i sporo tańszy od K850.

 

P.S. Ilość widocznych szczegółów na przeciętnym zdjęciu z K810 i K850 jest taka sama mimo różnicy w Mpx.

Z resztą co ja tu będę gadał, sam zobacz czy Ci pasuje http://mobile-review.com/review/sonyericss...-cam-en.shtml#4

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niżej masz temat o E51, co do 600 zł w tej chwili może być ciężko wyrwać nową. Co do przeglądania www - okropnie niewygodne :)

 

Dla mnie fon bez WLAN to bezsens. Youtube, Skype, poczta, radio internetowe... no i przegladanie neta na kibelku =P

Uzywam Opery Mini i moim zdaniem bardzo wygodnie przeglada sie strony, jak na telefon oczywiscie.

No to mamy 2 sprzeczne opinie :) Czytałem recenzje tego telefonu i z niej wynika, ze faktycznie przeglądanie www jest trochę kłopotliwe, ale inne gadżety, typu właśnie Poczta (z załącznikami), VoIP itd. są bardzo użyteczne. Aparat totalnie jest mi zbędny, więc chyba się skuszę na E51. Jak to jest z łapaniem WLAN? Czy wszędzie gdzie złapię laptopem, złapie i Nokią? Chodzi mi o to, czy na uczelni będę mógł być podłączony do WiFi?

Czy da się całkowicie zablokować dostęp do Internetu przez GPRS, żeby telefon nie łączył się z operatorem i nie pobierał mi ogromnej ilości danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z łapaniem WLAN? Czy wszędzie gdzie złapię laptopem, złapie i Nokią? Chodzi mi o to, czy na uczelni będę mógł być podłączony do WiFi?

Czy da się całkowicie zablokować dostęp do Internetu przez GPRS, żeby telefon nie łączył się z operatorem i nie pobierał mi ogromnej ilości danych?

Nie wiem jak z E51, ale moja E61i w ogole nie chce sie polaczyc jesli jest szyfrowanie WPA2 (chociaz ja wykrywa), na WEP chula bez problemu i lapie zasieg plus minus wszedzie tam gdzie laptop. Sofcik mam najnowszy wiec chyba tak juz na jakis czas (na zawsze?) juz zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...