Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem smartphona toshiba G500 i jestem z telefonu zadowolony jednak.....mając taki mini komputer brakuje mi tego "czegoś" dlatego pomyślałem o kupnie SPV (lub coś podobnego)

 

Interesuje mnie przedział cenowy do 600 zł, na allegro jest tego dużo i w zasadzie większość mają to samo (400mhz procesor i 64mb ram) Dobrze gdyby miał jak największy ekranik, klawiaturę qwerty rozsuwaną poziomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuję wziąć abonament w Play za 40zł (oferta rozmawiaj i pisz). Play ma dużo telefonów w niskich cenach do tego abonamentu. Sam zastanawiam się nad kilkoma i nie wiem jeszcze, który wybrać, chociaż skłaniałbym się ku SE, bo mam teraz w810i i jestem baaaardzo zadowolony.

Wybór:

SE W660i - 1zł

SE W880i - 49zł

SE K800i - 1zł

SE T650i - 1zł

Nokia 6120 Classic - 1zł

Nokia N73 - 49zł

 

Przyznacie, że jest w czym wybierać. Jestem ciekaw T650i, ciekawy wygląd i możliwości chyba też niezłe. Zależy mi najbardziej na długiej pracy baterii, rekurencyjnym alarmie i mp3. Tutaj takie opcje daje W660i i w dodatku design ma bardzo ładny i podoba mi się. Design Nokii nie podoba mi się, ale utarło się, że Nokie są niezawodne. Jeśli chodzi o OS, to tylko N73 ma symbiana.

 

Nie mam zbytnio czasu szukać opinii i testów poszczególnych telefonów, dlatego zdaję się na waszą opinię. Zależy mi na niezawodnym telefonie z mp3 (fajnie jakby w zestawie były też dobre słuchawki, z HPM-70 jestem zadowolony).

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu w rozsądnej cenie z GPS'em. Sieć, na którą się upatruję, to Play (abonament za 40 zł). Tam znalazłem jeden telefon z GPS w "średniej cenie" - SE C702 za 299 zł. Czy jest może w innych sieciach coś z GPS w cenie tej lub niższej ?

 

A może w tym okresie rozliczeniowym nie warto kupować telefonu z GPS, tylko za 2 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuję wziąć abonament w Play za 40zł (oferta rozmawiaj i pisz). Play ma dużo telefonów w niskich cenach do tego abonamentu. Sam zastanawiam się nad kilkoma i nie wiem jeszcze, który wybrać, chociaż skłaniałbym się ku SE, bo mam teraz w810i i jestem baaaardzo zadowolony.

Wybór:

SE W660i - 1zł

SE W880i - 49zł

SE K800i - 1zł

SE T650i - 1zł

Nokia 6120 Classic - 1zł

Nokia N73 - 49zł

 

Przyznacie, że jest w czym wybierać. Jestem ciekaw T650i, ciekawy wygląd i możliwości chyba też niezłe. Zależy mi najbardziej na długiej pracy baterii, rekurencyjnym alarmie i mp3. Tutaj takie opcje daje W660i i w dodatku design ma bardzo ładny i podoba mi się. Design Nokii nie podoba mi się, ale utarło się, że Nokie są niezawodne. Jeśli chodzi o OS, to tylko N73 ma symbiana.

 

Nie mam zbytnio czasu szukać opinii i testów poszczególnych telefonów, dlatego zdaję się na waszą opinię. Zależy mi na niezawodnym telefonie z mp3 (fajnie jakby w zestawie były też dobre słuchawki, z HPM-70 jestem zadowolony).

 

pozdrawiam

m

N73 > 6120 > ... > SE

 

nie ze jestem fanboyem nokii, bo przed nokia mialem 4x se lacznie z k800 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się nad telefonem z dużym ekranem (teraz mam nokie 6300).

aparat powinien przyzwoicie trzymać baterię, co najmniej 4dni. aparat najlepiej 5mpx

zaznaczę ze nie ma to być żadne PDA bo posiadam już asusa a696.

chodzi tylko o porządny telefon z dużym ekranem, nie musi być dotykowy ale może

na razie myślałem nad LG ku990 lub kc550, są w miarę w przystępnych cenach

tel w wolnej sprzedaży, może nie przekraczając 1000zl

 

polecicie coś innego a może jeden z nich?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i kolezanki :)

Mam do wyboru:

- SAMSUNG I780 NAVI z playa za 289 zl

- Nokia e71 + 2gb karta za 289 zl

- HTC Diamond Touch za 899...

W orange raczej dobrej ceny mi nie daja na iphona przy abo 75 wiec niech mnie cmoknom.

Co byscie wbrali ?

W HTC Diamond podobno strasznie muli ten interface (ale za to jest najlepszy)

W Samsungu jest wszystko ok ale wyswietlacz 320x320 (czy gdzies znajde jakies programy do tego ?)

Nokia hmmm najdluzej trzyma na bateria ale: slaby wyswietlacz, brak dotykowego wyswietlacza, bardzo ubogie wyposazenie...

 

Mozecie doradzic ? Bo ja sklaniam sie ku i780 ale nigdzie nie znalazlem oponii na temat tego telefonu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chcę kupić tego samsunga. ma bardzo szybki procesor, sporo ramu, wifi i gps. pełną klawę. dla mnie telefon idealny, czekam żeby coś pojawiło się z mojej okolicy i kupuję.

Dokladnie !!

Znasz jakies stronki poswiecone i780 ? Albo forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę testów o nim czytałem. wpisz w google "I780 test" i wyszuka odpowiednio dużo. ogóle nie jest chwalony. dla mnie okromnym ++++++ jest mozliwość wgrania automapy.

Nie jest chwalony ?

Ja mialem na mysli jakies forum gdzie ludzie udostepniaja swoje theme, gry, przydatne programy itd :) Moze glupie pytanie ale bedzie to moj pierwszy pda na wm 6.0 :D

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki najtanszy telefon z modemem 3g (umts albo hdspa) ??

 

 

najlepiej przez usb, albo bluta, irda nie potrzebna nic nie potrzebne tylko modem ;]

Samsung j200 (umts 384)<200zł(w sklepie)

 

panowie, jak wygląda trwałość LG Shine?

dziewczyna się uparła, a wiem że z chocolate nie było różowo...

To cos do kręcenia jest najsłabszym elementem. Poza tym łatwo go porysowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zawsze na czasie. Co trochę ktoś ma ochote się za to zabrać, ale po tygodniu następuje utrata kontaktu.

Ja zwyczajnie nie mam czasu...

Bym z chęcią zrobił to, ale niestety nie jestem w temacie za bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka dni dostaje z orange w910 ktory do razu leci na allegro, tak samo na allegro leci moja n73 me :) + odlozone fundusze do dyspozycji bede mial okolo 1150zl

zastanawiam sie co kupic. wczesniej bylem przekonany do n82, jednak troche poczytalem i niby wykonanie nie jest fajne, do tego ma glosniki po jednej stronie aparatu :( oprocz tych wad nic zlego w niej nie widze :D ale... jest tez e66 ktory wygladem po prostu miazdzy, strasznie mi sie podoba, ale aparat slabszy niz w mojej n73 :( mimo tej samej matrycy fotki cyka slabsze :blink: a na aparacie mi zalezy

 

warunek:

nagrywanie filmow najlepiej vga 30fps

wifi

bluetooth

2.2+ wielkosc wyswietlacza

256k+ wyswietlacz

symbian lub inny sys musi byc

 

czy jest cos jeszcze jakis phonik na ktory warto zwrocic uwage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest to jakas alternatywa, dziwne ze poszukujac telefonu nie trafilem na niego :)

jest i vga @ 22fps a to juz jest calkiem fajne :) no i cena nizsza o 200... jeszcze wiekszy dylemat mam teraz . THX hehe :D

mam jeszcze kilka dni do namyslu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tacie konczy sie umowa w orange i chce sobie wsiąść jakis nowy telefon z bajerami :) przegladalem oferte poreczy i wybralem takie modele:

1) z tanszych

- se w910i

- samsung L760

- nokia 5220

- samsung u700

2) ze sredniej polki

- samsung L870

3) z drozszych

- lg kf 700

- se c902

- se c702

- nokia 6500

- nokia n73

 

taryfa to abonament 55zl, nowa umowa na 24 lub 30 miesiace. ok 5500pkt profit + znizka za przedluzenie wiec ok 450zl taniej za telefon.

 

wazna jest zeby ekran i klawisze byly duze i czytelne, no bo tatus juz niedowidzi :P no i wmiare prosta obsluga, zeby przez kolejne pol roku nie chodzil z instrukcja obslugi :E

 

najbardziej przychylam sie do telefonow z grupy 1 i 2 bo szkoda wydawac wiecej na telefon skoro bardzo rzadko bedzie sie korzystac z tych bajerow, no ale ojciec sobie zazyczyl wiec co tu poradzic :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez giecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W910i dość czytelny, nie przebajerzony. Młodzieżowy wygląd.

 

L760 ma kilka opcji na krzyż, nie wymaga właściwie czytania instrukcji, nie można zmienić tematów menu (jest czarniawe).

 

5220 strasznie plastikowa i tandetna, czytelność nie najgorsza. Dziwny kształt.

 

U700 nadal ma problem z odłażącą srebrną farbą, poza tym zły dotyk boli przez całe życie.

 

O L870 nie wiem nic, nawet nie widziałem go nigdy "na żywo".

 

Na temat telefonów LG nie rozmawia się w dobrym towarzystwie, ignoruj je.

 

C902 i C702 zbyt świeże, by można było coś powiedzieć o awaryjności. Seria "C" wskazuje na dobry aparat, wnętrze (soft) może przerażać kogoś, kto nie jest fanem miliardów opcji w opcjach. Chyba najmniej pedalskie modele z tej listy :>

 

W 6500 i N73 ojciec prawie na pewno się pogubi, w dodatku N73 trzymana w witce daje odczucie chińskiej zabawki ze sklepu "Wszystko po 4,50". Mimo to funkcjonalność bez zarzutu, zdjęcia średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby samsung L870 ma symbiana wiec moze byc tez ciezko polapac sie w opcjach. wiec tak jak mowiles 6500 i n73 tez odpada wtedy.

w sumie do telefonow LG tez jakos przekonania nie mam ;)

ciekawi mnie wlasnie ta seria C od SE, bo jak bedzie tak jak mowiles, ze menu bedzie zawile itp to raczej tez podziekuje.

wiec do wyboru zostaje:

se w910i

sam L760

nokia 5220

sam u700

i ew se C902 i C702 oraz sam L870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o pomoc.

Potrzebuję telefonu, który zwolniłby mi trochę miejsca w kieszeniach - konkretnie ma zastąpić odtwarzacz mp3/mp4 itd

 

Potrzebny jest spory wyświetlacz, obsługa formatów video + bezproblemowa konwersja np. z avi, itp. Może być dotykowy/rozsuwany/jakikolwiek. Aparat wystarczy znośny, OS bez znaczenia, fajnie gdyby miał wejście na "normalne" słuchawki 3,5 :) Doradzicie kilka modeli, w ludzkiej cenie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowszy telefon obsługuje 3GP (kodek zwie się chyba H.263+), więc do odtwarzania filmów jak znalazł.

Polecam oczywiście, którąś z Nokii na Symbianie - wydajność i względna stabilność. N73 powinno dokładnie trafić w twoje wymagania. Ewentualnie 6500 Slide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu LG KC 550 i byłbym wdzięczny za opinie o nim (czy jakieś inne telefony w tym przedziale cenowym?)

Bo kilka postów wyżej było, ze nad telefonami LG się nie rozmawia-aż tak źle z nimi jest?

Konkretnie chodzi mi, żeby aparat miał dużą rozdzielczość (jest mi czasami to potrzebne). I żeby można było odtwarzać mp3 (ale to ma już każdy telefon), reszta bajerów i tak nie będzie używana. I nie chce mieć joysticka do sterowania komórką :D

Edytowane przez falar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowszy telefon obsługuje 3GP (kodek zwie się chyba H.263+), więc do odtwarzania filmów jak znalazł.

Polecam oczywiście, którąś z Nokii na Symbianie - wydajność i względna stabilność. N73 powinno dokładnie trafić w twoje wymagania. Ewentualnie 6500 Slide.

N73 sprawia dobre wrażenie. Mam tylko dwa pytania: nie mogę znaleźć czy ma gniazdo na słuchawki albo ew. jakie słuchawki dodawane są do zestawu. Dwa: na Nokii N95 odtwarzane video obraca się po rozsunięciu telefonu (zajmuje cały wyświetlacz wtedy) - jak osiągnąć taki efekt na normalnym telefonie, którego nie można rozsunąć? Pozostaje tylko obrócenie obrazu przy konwersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...