Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kilka postów wyżej było, ze nad telefonami LG się nie rozmawia-aż tak źle z nimi jest?

Telefony jak telefony, załatw coś z ich serwisem (jeden w Polsce, mieści się w Mławie, średni czas naprawy: miesiąc) - powodzenia i dużo szczęścia, będzie potrzebne.

 

I nie słuchaj posiadaczy, którym się nie psuje. W końcu się zepsuje i wtedy będzie szloch i zębów zgrzytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6500 i N73 ojciec prawie na pewno się pogubi, w dodatku N73 trzymana w witce daje odczucie chińskiej zabawki ze sklepu "Wszystko po 4,50". Mimo to funkcjonalność bez zarzutu, zdjęcia średnie.

co to jest witka? chce koniecznie sprawdzic kiedy n73 wydaje sie byc zabawka ze sklepu wszystko po 4.50 :lol2:

jeszcze powiedz zdjecia srednie wzgledem czego?

 

co do 6500 to moj stary ma prawie 5 dych na karku i telefonow nie znosi, a jednak 6500 problemu mu nie robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N73 sprawia dobre wrażenie. Mam tylko dwa pytania: nie mogę znaleźć czy ma gniazdo na słuchawki albo ew. jakie słuchawki dodawane są do zestawu. Dwa: na Nokii N95 odtwarzane video obraca się po rozsunięciu telefonu (zajmuje cały wyświetlacz wtedy) - jak osiągnąć taki efekt na normalnym telefonie, którego nie można rozsunąć? Pozostaje tylko obrócenie obrazu przy konwersji?

gniazdo na sluchawki jest gniazdem do ladowania... dolaczone sluchawki sa ok ale gniazdo potrafi byc problematyczne po dluzszym uzytkowaniu. u mnie dziala, ale zdazalo sie ze trzeba bylo docisnac bo cos ciszej gralo :) anyway 1zl i masz sluchawki jakie chcesz :rolleyes:

http://allegro.pl/item455894016_a2_adapter..._n80_3_5mm.html

 

co do drugiego pytania, to wszystkie filmiki obracaja mi sie po odpaleniu full screena \o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu LG KC 550 i byłbym wdzięczny za opinie o nim (czy jakieś inne telefony w tym przedziale cenowym?)

Bo kilka postów wyżej było, ze nad telefonami LG się nie rozmawia-aż tak źle z nimi jest?

Konkretnie chodzi mi, żeby aparat miał dużą rozdzielczość (jest mi czasami to potrzebne). I żeby można było odtwarzać mp3 (ale to ma już każdy telefon), reszta bajerów i tak nie będzie używana. I nie chce mieć joysticka do sterowania komórką :D

też się przymierzałem bo uznałem że LG zaczęło robić lepszy sprzęt.

mam to szczęście że mogłem sobie testować takiego KC550 przez pare dni

wyświetlacz jest ekstra, aparat jest ekstra i bardzo specyficzny i ciekawy telefon wogóle. spodobał mi się i chciałem nawet go kupić ale...

 

problem pojawił się gdy zacząłem prowadzić na nim rozmowy telefoniczne. odbiorcę beznadziejnie było słuchać, ludzie do którch dzwoniłem także mieli problem ze zrozumieniem mnie.

 

wiem że nie można pochopnie osądzać wiec... załatwiłem sobie drugi egzemplarz KC550. problem był ten sam.. BARDZO NISKA JAKOŚĆ ROZMÓW doprowadzająca do szewskiej pasji.

 

po przełożeniu karty do przykładowo Nokii 6500slide mogłem delektować się czystym jak łza dźwiękiem

 

6500slide jednak odpada bo ma symbiana i muli strasznie, poza tym denerwuje to że sms przychodzi o 14tej a w detalach wiadomosci pisze ze przyszedl o 13tej

poza tym serwis nokii Spadł na psy

 

a Ericssony mi sie nie podobaja.

 

Samsungi znowu sie psuja i maja problemy z zasiegiem.

 

JEDNYM SŁOWEM PORAŻKA, zostaje przy 6300 na razie

 

A co myślicie o Nokii 3110 Classic albo Sagemie MY411x ?

Nokia 3110 - jedna z bardziej awaryjnych telefonów Nokii, dużo wraca na serwis, typowa masówka (w razie serwisu będziesz miał problemy)

Sagem - specyficzny tel. musiałbyś go obejrzeć i zobaczyć czy Ci odpowiada

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Samsungi tak samo się psują jak Nokia 6500 Slide ma symbiana... Nie no, rozbawiles mnie tym postem...

 

A tak na poważnie: N6500slide nie ma symbiana, ma czysty OS nokii. Pierwsze słyszę o tym, żeby Samsungi się tak strasznie psuły. Nie wiem jak problemy z zasięgiem, ale ja żadnych nie mam. Miałem dużo wcześniej D600, teraz w chacie mam E570, D900i oras S7330 i ani jeden zepsuć się nie chce (i zasięg też mają)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest witka? chce koniecznie sprawdzic kiedy n73 wydaje sie byc zabawka ze sklepu wszystko po 4.50 :lol2:

jeszcze powiedz zdjecia srednie wzgledem czego?

 

co do 6500 to moj stary ma prawie 5 dych na karku i telefonow nie znosi, a jednak 6500 problemu mu nie robi....

Rozumiem, że trudno milczeć, kiedy ktoś beszta twój fetysz, ale opisałem tylko swoje subiektywne odczucie po obcowaniu z tym telefonem. Nie oczekuję kewlarowo-karbonowo-tytanowej obudowy, ale za tyle kasy mogliby dać chociaż lepszy gatunkowo plastik, że o solidniejszym joysticku nie wspomnę.

Co zaś do "twojego starego" - kwestia przyuczenia, co w wieku 40+ może nie przyjść tak łatwo. I tyle.

 

RadeX - pieprzysz Pietrze wieprza pieprzem, żadnych konkretów, jakieś okruchy błędnych pseudoinformacji wyczytane na wątpliwej renomy forach. Ale cóż, zawsze znajdą się ludzie, którzy ochoczo przytakną stwierdzeniu, że Metallica skończyła się na "Kill'em all".

Najbardziej awaryjna Nokia to 5200 jeśli już mówimy o "the worst of", skąd wziąłeś 3110c?

Bredni o Samsungach nawet nie komentuję.

 

 

Sagem zrezygnował z komórek, będzie to samo co z Siemensem - resztki wyprzedadzą, a o serwis martw się kliencie sam. Pogwarancyjny, rzecz jasna, nie ma gwaranta to nie ma gwarancji.

No i 411x ma nierozwiązany problem z MMSami w Erze, wymieniają go na 511x jak klient się poskarży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że trudno milczeć, kiedy ktoś beszta twój fetysz, ale opisałem tylko swoje subiektywne odczucie po obcowaniu z tym telefonem. Nie oczekuję kewlarowo-karbonowo-tytanowej obudowy, ale za tyle kasy mogliby dać chociaż lepszy gatunkowo plastik, że o solidniejszym joysticku nie wspomnę.

Co zaś do "twojego starego" - kwestia przyuczenia, co w wieku 40+ może nie przyjść tak łatwo. I tyle.

trudno milczec jak ktos pisze bzdury. moglbym to olac ale chce dac sie przekonac do tego co napisales. musisz wiedziec ze nie kocham sie w tym telefonie, nie przywiazuje sie do niego i nie darze sympatia - to jest dla mnie urzadzenie ktore ma mi ulatwiac zycie, i bez zadnych oporow zmieniam na cos co wydaje mi sie lepsze i godne swojej ceny.

teraz odpowiedz prosze na moje pytania:

co to jest witka? co z tym plastikiem? moze mi podasz tel w cenie n73 ktory moze konkurowac z nia pod kazdym wzgledem a do tego ma lepszej jakosci plastik?

zdjecia srednie wzgledem czego?

rozwin tez temat joya, bo mnie to rowniez zainteresowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służę uprzejmie.

 

Zdjęcia średnie względem tańszego K800i. Ten ma za to droższe karty pamięci i nie mniej słynny joystick, ale już taka 6500 ma tańsze karty, nie ma joysticka i nie sprawa wrażenia zabawki, a jest tylko o łeb droższa. Podkreślam - wrażenia, nigdzie nie twierdzę, że to jest zabawka.

Co zaś do joya - wiele telefonów trafia na stół z urwanym joyem - wada modelu, jak sądzę. Podobnie jak SE i jego osławione zacinające się joysticki. Dlatego też ośmieliłem się zasugerować, że za tę cenę warto oczekiwać czegoś lepszego.

 

A witka do dłoń, tylko w mowie potocznej/grypserze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam opłaca się kupować LG KU990 za 350 w Orange mixie na 36 miesięcy za 35 zł jest, ale to nie ważne, ważne czy dobry jest fon 5Mpix robi wrażenie, do sedna opłaca się za 350 zł? Zamieniam go za nokie 6120 opłaca się?

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służę uprzejmie.

 

Zdjęcia średnie względem tańszego K800i. Ten ma za to droższe karty pamięci i nie mniej słynny joystick, ale już taka 6500 ma tańsze karty, nie ma joysticka i nie sprawa wrażenia zabawki, a jest tylko o łeb droższa. Podkreślam - wrażenia, nigdzie nie twierdzę, że to jest zabawka.

Co zaś do joya - wiele telefonów trafia na stół z urwanym joyem - wada modelu, jak sądzę. Podobnie jak SE i jego osławione zacinające się joysticki. Dlatego też ośmieliłem się zasugerować, że za tę cenę warto oczekiwać czegoś lepszego.

 

A witka do dłoń, tylko w mowie potocznej/grypserze :>

zdjecie ustepuja niewiele k800 , na tyle niewiele ze przy robieniu zdjec przy dobrym swietle nie jest juz tak latwo sie zdecydowac co robi lepsze foty, jedyna jego tak naprawde godna odnotowania przewaga to flash. za to n73 bez dwoch zdan kreci lepsze filmiki. joystick w k800 po jakims czasie zacinal mi sie notorycznie, czego w nokii nie uswiadczylem. wystarczy ze bierzesz n73 do reki i juz wiesz ze nie masz do czynienia z zabawka, zreszta to samo stwierdzilem patrzac na ten tel. 6500 wyglada swietnie, ale pod wzgledem mozliwosci brakuje jej troche do n73 czy tez k800, chociaz nie jest zle, nadrabia wygladem wlasnie. za pierwszym razem wybieralem miedzy k800 a n73, zdecydowalem sie na k800. po roku umarla bateria (doslownie rozplynela sie w tel), zacinaly sie przyciski od aparatu oraz joypad (mimo systematycznego odkurzania). postanowilem sprobowac n73 i teraz po roku po prostu wiem jak bardzo sie pomylilem przy wczesniejszym wyborze. n73 to jest nadal jedna z lepszych 3mpixelowek dostepnych na rynku... niby jest ich duzo, a zdjecia jednak roznia sie czesto znaczaco... tak jak w przypadku e66 ktora mialem nadzieje kupic, a aparat/kamerka w niej przekresla ja w moich oczach niestety. daze do tego ze n73 to naprawde wyjatkowo kompletne urzadzenie warte swojej ceny i krytykowanie go za wyglad czy tez wykonanie jest troche nie na miejscu, szczegolnie ze te nie sa wcale tak zle jak opisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam opłaca się kupować LG KU990 za 350 w Orange mixie na 36 miesięcy za 35 zł jest, ale to nie ważne, ważne czy dobry jest fon 5Mpix robi wrażenie, do sedna opłaca się za 350 zł? Zamieniam go za nokie 6120 opłaca się?

 

W Playu też jest ten telefon i zdaje mi się, że wychodził lepiej i to chyba w umowie na 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

bylem w salonie i zawezilem telefony ktore by sie nadawaly dla ojca:) a wiec tak:

- nokia 5220

- samsung L760

- SE w910i

 

i drozsze:

- samsung L870

- se c702

- se c902

 

i ew jeszcze e51 ale szansa ze ona bedzie jest naprawde mala wiec nie napalabym sie na nia.

 

dla przypomnienia:

taryfa to abonament 55zl, nowa umowa na 24 lub 30 miesiace. ok 5500pkt profit + znizka za przedluzenie wiec ok 470zl taniej za telefon.

 

wazna jest zeby ekran i klawisze byly duze i czytelne, no bo tatus juz niedowidzi:) no i wmiare prosta obsluga, zeby przez kolejne pol roku nie chodzil z instrukcja obslugi :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie telefoników to jakiś miesiąc temu dziewczynie wziołem KU990 - naprawdę bardzo przyjemny telefon - z wyglądu i opcji.

Aparat daję rade - nie spodziewać się cyfrówki :).

 

Chciałem wymienić swojego SE P1i ale nic ciekawego nie mieli więc chociaż niech dziewczynka się cieszy.

 

Teraz czekam na HTC Touch PRO - telefon który ma wszystko czego oczekuje - niestety cena jest zaporowa 2300 zł.

Powoli wchodzą do polski ale Diamond czyli bez wysuwanej klawiatury - a pisanie na ekranie dotykowym nie nalezy do najprzyjemniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w play chyba jednak bardziej się opłaca i tu moje parę pytań:

1. Ile kosztuje/czy się da przenieść numer z plusmixa do play mix ?

2. Widziałem na necie, że nowy soft pozwala nagrywać w VGA w 120 klatkach na sekundę i tu się nasuwa pytanie czy nie stracę gwarancji?

3. Czy softy są na stronie producenta i dołącza on jakieś specjalne oprogramowanie?

 

Wiem, że głupie pytania ale się nie znam a nie mam kogo zapytać :oops: :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie telefoników to jakiś miesiąc temu dziewczynie wziołem KU990 - naprawdę bardzo przyjemny telefon - z wyglądu i opcji.

Aparat daję rade - nie spodziewać się cyfrówki :).

 

Chciałem wymienić swojego SE P1i ale nic ciekawego nie mieli więc chociaż niech dziewczynka się cieszy.

 

Teraz czekam na HTC Touch PRO - telefon który ma wszystko czego oczekuje - niestety cena jest zaporowa 2300 zł.

Powoli wchodzą do polski ale Diamond czyli bez wysuwanej klawiatury - a pisanie na ekranie dotykowym nie nalezy do najprzyjemniejszych.

 

Też jestem z niego zadowolony.

 

Fakt, w play chyba jednak bardziej się opłaca i tu moje parę pytań:

1. Ile kosztuje/czy się da przenieść numer z plusmixa do play mix ?

2. Widziałem na necie, że nowy soft pozwala nagrywać w VGA w 120 klatkach na sekundę i tu się nasuwa pytanie czy nie stracę gwarancji?

3. Czy softy są na stronie producenta i dołącza on jakieś specjalne oprogramowanie?

 

Wiem, że głupie pytania ale się nie znam a nie mam kogo zapytać :oops: :-(

1. Z tego co pamiętam, to chyba 60 zł (ja nie skorzystałem z tej opcji).

2. Nowy soft jest już wgrany (mogę nagrywać w 120fps i mogę wsadzić kartę większą niż 2GB - do 8GB).

3. Obecnie nowszego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zabrać głos w temacie Nokii N73, bo od kilku dni jestem takowej posiadaczem. Telefon brałem w ofercie Play w abonamencie za 50zł (143 minuty darmowe) podobnie jak ktoś tu pisał już. Zastanawiałem się też nad włąśnie LG KU990, ale po pierwsze "zły dotyk boli przez całe życie" a po drugie jak wszedłęm do salonu a tak siedział gość który ten telefon miał, jak zobaczyłem jak zmasakrowany jest panel przedni po 3 miesiacach, bez zastanowienia wziąłem N73. Mam jeszcze Nokie E50 w domu, więc porównując szybkość obu telefonów nie ma jakieś znaczącej róznicy.

 

Ale do rzeczy. Zgodze sie z opinią, że n73 wyglada jak zabawka. Ale tylko wyglada. Wystarczy wejść do menu żeby zmienić zdanie. Potężny ekran to duży plus, dobry aparat to też zaleta. Porównując zdjęcia z n73 do k770i (oba 3.2MPix) róznice widać dopiero na fotkach w ciemnych pomieszczeniach. Różnice na korzyść SE zeby nie było. W normalnym świetle trudno zobaczyć jakieś rozbieżności w jakości. Wadą n73 jest dość słaby plastik. W dotyku wydaje sie być kruchy. Do tego dziwne umieszczenie klawisza "C" i stosunkowo mała klawiatura. Mała, ale mi sie pisze na niej o niebo lepiej niż na k770i. Jakość dźwięku mniej wiecej podobna, dżojstik w Nokii ani troche nie przeszkadza. Ale właśnie największym plusem w n73 jest Symbian, tęskniłem za telefonem z tym systemem. Jak na kilka dni to ja jestem zadowolony.

 

Teraz z innej beczki, czy Nokia 3110 Classic będzie dobrym telefonem dla starszej (80+) osoby? Dziadkowi padła (w końcu) 3310 i postanowił wymienić na coś nowszego. Bajery typu aparat, BT, karty pamięci itd. nie będą używane, ale dają go za 1zł wiec co tam ;] Głównie chodzi jak z ekranem, czy jest dość wyraźny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się też nad włąśnie LG KU990, ale po pierwsze "zły dotyk boli przez całe życie" a po drugie jak wszedłęm do salonu a tak siedział gość który ten telefon miał, jak zobaczyłem jak zmasakrowany jest panel przedni po 3 miesiacach, bez zastanowienia wziąłem N73.

Może to po prostu folia była zmasakrowana. Na pewno bez folii wygląda to lepiej i ma lepszą czułość. Mi ten telefon naprawdę się spodobał i nie żałuję, że go kupiłem (za 1zł w Playu w abonamencie 50 zł z 143 darmowymi minutami...).

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie jestem na etapie wymiany 2 telefonów w erze.. 1 na sprzedaż, 2 zostaje dla mnie (zostawiłbym sobie 6300 bo to świetny fon, ale mnie krew zalewa jak co drugą osobę z nim widzę <_<)

 

przez chwilę kombinowałem nad ku990 właśnie (z myślą, że jak się nie spodoba to opchnę), ostatecznie stwierdziłem, że jednak zbyt duża zabawka i zacząłem szukać czegoś bardziej podobnego do wcześniejszej nokii...i chyba u800 wezmę, podoba mi się ten fon, ktoś ma może ? (nie bić, nie obserwowałem ostatnio tematu ;p ), bądź e51..

 

druga umowa podobnie - lg ku990, model 550, SE902, k770, motka v8, nokia 6500 slide...będę musiał się rozejrzeć co najlepiej sprzedać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na kilka ostatnich postów z poprzedniej strony. Ja napisze tak, KU990 to nie jest zły telefon, jednak szybko ryszący sie panel przedni, jeśli masz go bez folii (która obniża czułość ekranu podobno, tak mi powiedział właściciel takowego telefonu) w moich oczach zdyskwalifikował ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...