Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz uzasadnić i dlaczego niestety?

Bo nie lubie Omni :) Hihi

Zalety:

- Dluzej trzyma na baterii

- Wyjście TV

- Wiekszy ekran

- pamiec rozszezana poprzez karty

- lepszy aparat

Wady

- nizsza rozdzielczosc niz w diamond

- touch flow moim zdaniem jest przyjemniejsze w uzywaniu

- brak miejsca na rysik (WTF !!?)

 

To chyba tyle...

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPV M2000 czy M3000? Niewiem co wybrac, ceny podobne, wizard ma lepsza klawe ale slabszego proca(195mhz), za to dlugo jak na palmtopa ciagnie na bateri, z kolei blueangel ma lepszy procek (400mhz) i chyba wiecej pamieci. Jestem w kropce... Czarodzieja mozna podciagnac te ~50mhz ale to chyba i tak malo zeby jakis film bez konwertowania obejrzec albo w jakas bardziej wymagajaca gierke pograc.

Moze cos innego zaproponujecie w kwecie 350-400zl, dobrze by bylo zeby mial klawe ale bez tez przezyje i aparat(nawet smieszny ale zeby byl).

SPV E650 - ten sam proc co M2000 - filmiki w avi (core player) śmigają bez problemu na full rozdziałce 320x240, tak więc M2000 też sobie poradzi :) A co do baterii, to i tak przy intensywnym użytkowaniu ładowanie co wieczór... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie lubie Omni :) Hihi

Zalety:

- Dluzej trzyma na baterii

- Wyjście TV

- Wiekszy ekran

- pamiec rozszezana poprzez karty

- lepszy aparat

Wady

- nizsza rozdzielczosc niz w diamond

- touch flow moim zdaniem jest przyjemniejsze w uzywaniu

- brak miejsca na rysik (WTF !!?)

 

To chyba tyle...

 

Skoro polecasz HTC HD to myślałem, że w porównaniu z Omnią również będziesz za Diamondem.

Fakt wyświetlacz trochę mały (tym bardziej że ma służyć również do navi) ale za htc przemawia rozdzielczość, rysik i dostępny soft.

 

Używałeś obu modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro polecasz HTC HD to myślałem, że w porównaniu z Omnią również będziesz za Diamondem.

Fakt wyświetlacz trochę mały (tym bardziej że ma służyć również do navi) ale za htc przemawia rozdzielczość, rysik i dostępny soft.

 

Używałeś obu modeli?

bylbym za diamondem tylko ta nieszczesna bateria !! Jeden dzien to po prostu porazka.

Co z tego, ze jest wieksza rozdzialka jak nic nie bedziesz mogl odczytac z malego ekranu ? :(

Poza tym samsung ma wydajniejszy procek... wiec niestety:

diamond->omnia-> touch hd

 

Ja 6 grudnia kupuje touch hd w playu za 1300 zl w abo 45 zl wiec nic lepszego nie dostane. A ekran 3,8 cala o rozdzielczosci 800x480 robi na pewno ogromne wrazenie, nie mowiac juz o wygodzie w przegladaniu stron czy plikow word, exel, pdf.

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w tej klasyfikacji wyglądałaby Nokia 5800 ?

Podobno ma sie pojawic dopiero w lutym. A czekac to mozna w nieskonczonosc...

Gdyby teraz nokia byla na rynku i tak bym jej nie kupil. Ma badziewny wyglad... Taki ultra plastikowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w tej klasyfikacji wyglądałaby Nokia 5800 ?

też mnie to zastanawia

 

ja tak po cichu liczę żę nokia będzie tańsza niż konkurencja o jakieś 20-25%. przy cenie omni w MM wynoszącej obecnie 1400zł, 5800 powinna kosztować na początku ok 1-1,1k żeby była opłacalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawia

 

ja tak po cichu liczę żę nokia będzie tańsza niż konkurencja o jakieś 20-25%. przy cenie omni w MM wynoszącej obecnie 1400zł, 5800 powinna kosztować na początku ok 1-1,1k żeby była opłacalna

A co ma do tego nokia ze swoim pół zamkniętym softem(nie spodziewałbym się szybko wysypu nowych aplikacji na S60 touch) i brakiem dobrej nawigacji? O jakości wykonania w porównaniu do HTC przez sympatię do fińskiego producenta nie wspomnę. Poza tym gdy wejdzie Tube, to Touch HD będzie w cenie dzisiejszego Diamonda, a to porównanie nie ma już kompletnie żadnego sensu. Juz pewnie że Touch HD ma akcelerator, tylko brakuje sterownika(kwestia kilku miesięcy)

Wciąż czekam na coś o jakości Touch HD na Marvellu, ciekawe czy się doczekam ;) Może następca Omnii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak po cichu liczę żę nokia będzie tańsza niż konkurencja o jakieś 20-25%. przy cenie omni w MM wynoszącej obecnie 1400zł, 5800 powinna kosztować na początku ok 1-1,1k żeby była opłacalna

W sumie tak też zapowiadają - cena w granicach modeli z średniej półki...

Również myślę że w dniu premiery będzie kosztować niewiele powyżej 1000 zł. Choć w końcu tu jest Polska i nigdy nic nie wiadomo... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPV E650 - ten sam proc co M2000 - filmiki w avi (core player) śmigają bez problemu na full rozdziałce 320x240, tak więc M2000 też sobie poradzi :) A co do baterii, to i tak przy intensywnym użytkowaniu ładowanie co wieczór... ;]

a mniej ramu nie bedzie wadzic?? kurde dalej mam dylemat :/ bo w gre wchodzi BA/m650, n93 i ewentulanie n73 ale to juz ostatecznosc. do BA bym dokupil baterie 2800mha i mysle ze przy moim urzytkowaniu by z 3-4dni trzymal

tylko szkoda ze BA nie ma edge :/

zastanawiam sie czy moze dam rade jeszcze na m3100 wyciagnac kase, klawe ma fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat przedłużam umowę w Erze GSM i sam już nie wiem jaki tel wybrać... Nokie e71 czy n82 :/ niby za jedną przemawia klawiatórka a za drugą fajny aparat. Narazie jestem za e71 :/ oba wychodzą mnie tak samo muszę dopłacić 349zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat przedłużam umowę w Erze GSM i sam już nie wiem jaki tel wybrać... Nokie e71 czy n82 :/ niby za jedną przemawia klawiatórka a za drugą fajny aparat. Narazie jestem za e71 :/ oba wychodzą mnie tak samo muszę dopłacić 349zł...

ja bym wzial e71...

P.S.

Dzisiaj ide po Touch HD do playa. Dam znac czy go kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro polecasz HTC HD to myślałem, że w porównaniu z Omnią również będziesz za Diamondem.

Fakt wyświetlacz trochę mały (tym bardziej że ma służyć również do navi) ale za htc przemawia rozdzielczość, rysik i dostępny soft.

to co powiesz o noki e51 + navi? u mnie sprawuje się znakomicie! programy to TOM TOM lub GARMIN. wszystko dobrze widać. kiedyś tez byłem za... jak nawi to 4,3" ekran! NIE. wystarczy 1,8" i dojedzie się wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ide po Touch HD do playa. Dam znac czy go kupilem.

Nowa zabawka zakupiona? Ciekawe jak wrażenia..

 

 

PS.

Byłem dziś w Playu w Katowicach (Carrefour) i chciałem zobaczyć to cudo na własne oczy ale dziś poszedł im jedyny egzemplarz. Może to Ty maziboss...? :wink:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat przedłużam umowę w Erze GSM i sam już nie wiem jaki tel wybrać... Nokie e71 czy n82 :/ niby za jedną przemawia klawiatórka a za drugą fajny aparat. Narazie jestem za e71 :/ oba wychodzą mnie tak samo muszę dopłacić 349zł...

N82. Jesli zalezy ci bardziej na baterii niz wiekszej multimedialnosci, to E71.

Jak cos to N82 tylko czarna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam dylemat z wyborem nowego fona....aktualnie posiadam n73 a zastanawiam sie nad:

- se C902

- nokia e66

- nokia 6600 fold

mial ktos moze stycznosc z ta ostatnia nokia? co byscie doradzili lub jakie wrazenia z uzytkowania w/w tel macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C902 to praktycznie K850 po liftingu. Połowę cieńszy i ma przeorganizowane klawisze funkcyjne. Jednak nadal nie ma WiFi.

Co do E66. Wszystko fajnie. GPS, WiFi, szmery bajery... ale. Niby nowy Symbian, a wydaje się że N82 działa szybciej. Do tego "ponoć" słaba bateria. Wykonanie jednak stoi na wysokim poziomie... aaalle. Slider w moim E65 nie lata tak na boki ;)

 

6600 fold nie znam i nie zamierzam poznawać.

 

P.S. Osobiście na C905 w ludzkiej cenie czekam ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi rozjasnia "sytuacje" :)

to jeszcze mi powiedzcie jak chodzi ten c902 bo nigdy w zyciu nie mialem stycznosci z SE...chodzi mi o szybkosc "systemu"

wsumie troche mnie kusi ta e66 z racji posiadanych "bajerow".

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie ma systemu ;) więc chodzi szybko. Z resztą jaki problem iść do salonu "pomacać".

Widac po wypowiedzi, ze nie miales zadnej stycznosci z tym telefonem.

Dzialanie telefonu jest zauwazalnie wolniejsze. (Tak jak np. w K850)

 

witam

 

mam dylemat z wyborem nowego fona....aktualnie posiadam n73 a zastanawiam sie nad:

- se C902

- nokia e66

- nokia 6600 fold

mial ktos moze stycznosc z ta ostatnia nokia? co byscie doradzili lub jakie wrazenia z uzytkowania w/w tel macie?

Wszystko zalezy co i jaki chcesz telefon.

E66 - Dobrze wykonany, multimedialny, symbian, gps, wi-fi. Niestety kosztuje to zuzyciem baterii.

6600 fold - Dobrze wykonana klapka z elektromagnetycznym zamknieciem, stylowa i... raczej tylko dla kobiety ;-)

C902 - Telefon Bonda XD "Typowy" SE niestety raczej nic nie wnoszacy nowego. Najwiecej opcji aparatu fotograficznego z w/w modeli. Dlugo dzialajaca bateria. Wolne dzialanie systemu. (W porownaniu z K800, K550 itd). A, jeszcze jedno. Solidna konstrukcja.

 

Siemka

Czy ktoś miał kontakt z SE C902, i czy jest sens zamiany k800i na C902?

Zalezy co oczekujesz od telefonu. Skoku technologicznego nie ma. Lepszy soft jesli chodzi o mozliwosci (np. nie musisz oglada paska postepu przy przesylaniu BT, tylko dalej kozystac z telefonu), ale wolno dzialajacy. Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam K850 i E65. Brat natomiast posiada C902 i służbową N82. Szczerze powiedziawszy żaden SE demonem prędkości nie jest, jednak obydwa są szybsze od symbianowych kombajnów. Przy czym N82 jest szybszy od E66 (którego używałem przez jakiś tydzień, ale starczyło aby uświadczyć latającego slidera i słabej baterii. GPS mam w samochodzie, więc gadżet w telefonie nie zrobił na mnie wrażenia). Nie wspominając już E65, który jest liderem zawieszek i resetów.

P.S. Mamy telepatę na forum. Ja nie potrafię stwierdzić z czym Ty miałeś styczność. Brawo.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...